Informatie over de Vuelta a España van 2007

Helaas, je kunt de grafiek niet zien. Hij is er wel, kijk maar in een andere browser die svg wel aan kan.

Ik ben begonnen om informatie over de Vuelta toe te voegen. Alle etappewinnaars en aanvoerders van het algemeen klassement staan er in principe in, maar dit is nog niet uitgebreid gecontroleerd. Ik ben begonnen met het toevoegen van andere klassementen (met truien), te beginnen met de meest recente jaren.

Datum Nr. Van Naar Afstand
(km)
Winnaar Leeftijd
(jaardag)
Land Algemeen
klassement
Leeftijd
(jaardag)
LandPunten Leeftijd
(jaardag)
LandBerg Leeftijd
(jaardag)
LandCombinatie Leeftijd
(jaardag)
Land
01 Sep 20071VigoVigo153D. Bennati26341ITAD. Bennati26341ITAD. Bennati26341ITAS. Martínez23199ESPG. Lequatre2662FRA
02 Sep 20072AllarizSantiago de Compostela148O. Freire31199ESPO. Freire31199ESPO. Freire31199ESPS. Martínez23200ESPM. Vazquez26154ESP
03 Sep 20073ViveiroLuarca153P. Bettini33154ITAO. Freire31200ESPO. Freire31200ESPS. Martínez23201ESPD. De La Fuente26121ESP
04 Sep 20074LangreoLagos de Covadonga185V. Efimkin25275RUSV. Efimkin25275RUSO. Freire31201ESPS. Martínez23202ESPV. Efimkin25275RUS
05 Sep 20075Cangas de OnísReinosa157O. Freire31202ESPV. Efimkin25276RUSO. Freire31202ESPS. Martínez23203ESPV. Efimkin25276RUS
06 Sep 20076ReinosaLogroño184O. Freire31203ESPV. Efimkin25277RUSO. Freire31203ESPS. Martínez23204ESPV. Efimkin25277RUS
07 Sep 20077CalahorraZaragoza176E. Zabel3761GERV. Efimkin25278RUSO. Freire31204ESPS. Martínez23205ESPV. Efimkin25278RUS
08 Sep 20078CarinenaZaragoza52tijdB. Grabsch3281GERS. Devolder2810BELO. Freire31205ESPS. Martínez23206ESPS. Devolder2810BEL
09 Sep 20079HuescaCerler167L. Piepoli367SUID. Menchov29226RUSO. Freire31206ESPS. Martínez23207ESPD. Menchov29226RUS
10 Sep 200710BenasqueEstació d'Esquí d'Ordino Alcalís214D. Menchov29227RUSD. Menchov29227RUSP. Bettini33161ITAD. Menchov29227RUSD. Menchov29227RUS
12 Sep 200711Oropesa del MarAlgemesí191A. Petacchi33251ITAD. Menchov29229RUSP. Bettini33163ITAD. Menchov29229RUSD. Menchov29229RUS
13 Sep 200712AlgemesíHellín167A. Petacchi33252ITAD. Menchov29230RUSP. Bettini33164ITAD. Menchov29230RUSD. Menchov29230RUS
14 Sep 200713HellínTorre Pacheco176A. Klier31242GERD. Menchov29231RUSP. Bettini33165ITAD. Menchov29231RUSD. Menchov29231RUS
15 Sep 200714Puerto LumbrerasVillacarrillo206J. McCartney3411USAD. Menchov29232RUSP. Bettini33166ITAD. Menchov29232RUSD. Menchov29232RUS
16 Sep 200715VillacarrilloGranada201S. Sánchez29222ESPD. Menchov29233RUSP. Bettini33167ITAJ. Van Goolen26291BELD. Menchov29233RUS
18 Sep 200716JaenPuertollano165L. Duque27160COLD. Menchov29235RUSP. Bettini33169ITAJ. Van Goolen26293BELD. Menchov29235RUS
19 Sep 200717Ciudad RealTalavera de la Reina175D. Bennati26359ITAD. Menchov29236RUSP. Bettini33170ITAJ. Van Goolen26294BELD. Menchov29236RUS
20 Sep 200718Talavera de la ReinaÁvila153L. Pérez3395ESPD. Menchov29237RUSD. Bennati26360ITAD. Menchov29237RUSD. Menchov29237RUS
21 Sep 200719ÁvilaAlto de Abantos133S. Sánchez29227ESPD. Menchov29238RUSD. Bennati26361ITAD. Menchov29238RUSD. Menchov29238RUS
22 Sep 200720Collado VillalbaCollado Villalba25tijdS. Sánchez29228ESPD. Menchov29239RUSD. Menchov29239RUSD. Menchov29239RUSD. Menchov29239RUS
23 Sep 200721Rivas VaciamadridMadrid100D. Bennati26363ITAD. Menchov29240RUSD. Bennati26363ITAD. Menchov29240RUSD. Menchov29240RUS
Deelnemers Vuelta a España 2007
RugnummerNaamPloegEindstand
1José Luis Arrieta (3616)AG2R59
2Philip Deignan (23297)AG2R71
3Renaud Dion (29175)AG2R78
4René Mandri (23161)AG2R24
5Hubert Dupont (26229)AG2R17
6Stéphane Goubert (37109)AG2R13
7Yuriy Krivtsov (28144)AG2R48
8Alexandre Usov (29307)AG2R119
9Ludovic Turpin (32101)AG2R20
11Luis Pérez (3314)Andalucia-Cajasur18
12José Antonio López (30354)Andalucia-Cajasur143
13Francisco José Martínez (2448)Andalucia-Cajasur114
14Juan Olmo (29117)Andalucia-Cajasur91
15Manuel Ortega (25358)Andalucia-Cajasur102
16José Luis Carrasco (2564)Andalucia-Cajasur82
17Jesus Rosendo (25106)Andalucia-Cajasur145
18José Ruiz (26254)Andalucia-Cajasur56
19Manuel Vazquez (2691)Andalucia-Cajasur49
21Stef Clement (24280)Bouygues Télécom32
22Giovanni Bernaudeau (23310)Bouygues TélécomAB5
23Dimitri Champion (23298)Bouygues TélécomAB14
24Mathieu Claude (24106)Bouygues TélécomAB3
25Aurélien Clerc (27309)Bouygues TélécomAB15
26Xavier Florencio (27187)Bouygues TélécomNP13
27Rony Martias (26330)Bouygues TélécomAB12
28Vincent Jérôme (22216)Bouygues Télécom113
29Erki Pütsep (3136)Bouygues Télécom137
31Óscar Pereiro (29331)Caisse d'EpargneAB9
32Imanol Erviti (23228)Caisse d'Epargne62
33José Vicente García (34330)Caisse d'Epargne124
34Joan Horrach (3395)Caisse d'Epargne29
35Vladimir Karpets (26283)Caisse d'Epargne7
36David López (2648)Caisse d'Epargne14
37Vladimir Efimkin (25210)Caisse d'Epargne6
38Luis Leon Sánchez (23219)Caisse d'Epargne72
39Xabier Zandio (30105)Caisse d'EpargneNP20
41Stéphane Augé (32207)Cofidis126
42Sylvain Chavanel (281)Cofidis16
43Leonardo Duque (2781)Cofidis53
44Bingen Fernandez (34197)Cofidis68
45Maryan Hary (2734)Cofidis139
46Geoffroy Lequatre (260)Cofidis98
47Sébastien Minard (2518)Cofidis57
48Maxime Monfort (24168)Cofidis11
49Damien Monier (24308)Cofidis129
51Pietro Caucchioli (31307)Crédit AgricoleAB14
52Alexandre Botcharov (32125)Crédit Agricole27
53László Bodrogi (30201)Crédit AgricoleNP18
54Angelo Furlan (308)Crédit AgricoleAB14
55Christophe Kern (26163)Crédit Agricole84
56Rémi Pauriol (2587)Crédit AgricoleAB5
57Jean-Marc Marino (23320)Crédit Agricole93
58Mark Renshaw (24252)Crédit Agricole144
59Yannick Talabardon (25359)Crédit Agricole60
61Janez Brajkovič (23195)Discovery ChannelAB10
62Tom Danielson (29109)Discovery ChannelAB1
63Allan Davis (26338)Discovery ChannelNP18
64Stijn Devolder (27306)Discovery ChannelNP19
65Egoi Martínez (2946)Discovery ChannelNP12
66Jason McCartney (33300)Discovery Channel76
67Sérgio Paulinho (2796)Discovery ChannelNP5
68José-Luis Rubiera (34154)Discovery Channel86
69Jurgen Van Goolen (26214)Discovery Channel31
71Samuel Sánchez (29145)Euskaltel3
72Haimar Zubeldia (3090)Euskaltel44
73Igor Antón (24121)Euskaltel8
74Koldo Fernandez (25290)Euskaltel133
75Dionisio Galparsoro (28322)Euskaltel63
76Aitor Hernandez (25157)Euskaltel81
77Iñaki Isasi (3071)Euskaltel74
78Iñigo Landaluze (3052)Euskaltel75
79Alan Pérez (24351)Euskaltel94
81Carlos De La Cruz (32193)Française des Jeux90
82Mickael Delage (21328)Française des JeuxNP15
83Thomas Lövkvist (2387)Française des Jeux54
84Philippe Gilbert (24361)Française des Jeux69
85Bradley McGee (31127)Française des JeuxAB9
86Ian McLeod (26270)Française des JeuxAB10
87Cyrille Monnerais (23311)Française des JeuxAB12
88Jérémy Roy (249)Française des Jeux104
89Jussi Veikkanen (2693)Française des Jeux135
91Markus Fothen (25294)Gerolsteiner106
92Johannes Fröhlinger (2221)Gerolsteiner45
93Torsten Hiekmann (27105)Gerolsteiner80
94Tim Klinger (22281)Gerolsteiner100
95Andrea Moletta (28128)Gerolsteiner107
96Davide Rebellin (35326)GerolsteinerNP13
97Stefan Schumacher (25344)GerolsteinerNP18
98Tom Stamsnijder (2246)Gerolsteiner120
99Oliver Zaugg (2652)Gerolsteiner15
101Carlos Castaño (2855)GaliciaNP14
102Gustavo César (27153)Galicia121
103Gustavo Domínguez (26256)Galicia97
104David García da Peña (29273)Galicia23
105Santos González (33195)Galicia105
106David Herrero (27256)Galicia33
107Ezequiel Mosquera (31224)Galicia5
108Serafín Martínez (23137)GaliciaAB14
109Eduard Vorganov (24206)Galicia70
111Damiano Cunego (25284)LampreNP16
112Daniele Bennati (26279)Lampre64
113Enrico Franzoi (24327)Lampre110
114David Loosli (2753)Lampre85
115Marco Marzano (2720)Lampre87
116Morris Possoni (22364)Lampre88
117Sylwester Szmyd (29110)Lampre25
118Paolo Tiralongo (29357)LampreAB10
119Claudio Corioni (24187)Lampre118
121Manuel Beltrán (3634)Liquigas9
122Magnus Bäckstedt (32152)Liquigas128
123Leonardo Bertagnolli (29173)Liquigas22
124Patrick Calcagni (29360)Liquigas92
125Francesco Chicchi (26215)LiquigasAB9
126Mauro Da Dalto (2683)Liquigas101
127Roman Kreuziger (2155)Liquigas21
128Franco Pellizotti (29166)Liquigas37
129Alessandro Vanotti (26287)Liquigas66
131Cadel Evans (30136)Predictor-Lotto4
132Mario Aerts (32182)Predictor-Lotto28
133Christophe Brandt (3055)Predictor-Lotto132
134Bart Dockx (25301)Predictor-Lotto111
135Chris Horner (35251)Predictor-Lotto36
136Josep Jufré (31330)Predictor-LottoAB14
137Bert Roesems (34259)Predictor-LottoAB7
138Roy Sentjens (26197)Predictor-Lotto79
139Wim Van Huffel (2834)Predictor-Lotto26
141Juan Manuel Gárate (3167)Quick Step30
142Carlos Barredo (2625)Quick Step10
143Paolo Bettini (3390)Quick StepNP18
144Tom Boonen (26258)Quick StepNP13
145Kevin Hulsmans (2980)Quick Step116
146Andrea Tonti (31135)Quick StepNP19
147Geert Verheyen (34112)Quick Step46
148Davide Viganò (2318)Quick Step130
149Addy Engels (3014)Quick Step83
151Denis Menchov (29156)Rabobank1
152Mauricio Alberto Ardila (2841)Rabobank67
153Marc de Maar (23136)Rabobank109
154Theo Eltink (25215)Rabobank95
155Oscar Freire (31136)RabobankNP10
156Pedro Horrillo (32277)Rabobank140
157Sebastian Langeveld (22164)Rabobank112
158Koos Moerenhout (33237)Rabobank42
159Joost Posthuma (26114)Rabobank55
161Daniel Moreno (25298)Relax-GAM12
162Santiago Pérez (29329)Relax-GAM65
163Raál García de Mateos (24361)Relax-GAM99
164Jorge García (2768)Relax-GAM108
165Jesus Alberto Hernandez (25275)Relax-GAMAB14
166Nacor Burgos (3082)Relax-GAM122
167Julián Sánchez (27125)Relax-GAM123
168Francisco José Terciado (2697)Relax-GAM103
169Ángel Vallejo (2690)Relax-GAM47
171José Ángel Gómez (2731)Saunier Duval40
172Iker Camaño (28109)Saunier Duval34
173Alberto Fernándeze de la Puebla (22286)Saunier DuvalAB7
174David De La Fuente (2657)Saunier Duval96
175Arkaitz Duran (2143)Saunier DuvalAB9
176Rubén Lobato (28303)Saunier Duval38
177Javier Mejías (23274)Saunier Duval50
178Leonardo Piepoli (35302)Saunier DuvalNP12
179José Ángel Gómez (2648)Saunier Duval61
181Carlos Sastre (3269)Team CSC2
182Michael Blaudzun (3461)Team CSCNP14
183Iñigo Cuesta (37362)Team CSC41
184Volodymir Gustov (30135)Team CSC35
185Alexandr Kolobnev (2657)Team CSC51
186Karsten Kroon (31162)Team CSC52
187Marcus Ljungqvist (32248)Team CSC43
188Chris Anker Sørensen (22298)Team CSC19
189Christian Vandevelde (3139)Team CSC39
191Alessandro Petacchi (33178)Skil-Shimano127
192Erik Zabel (36359)Skil-Shimano73
193Martin Müller (3386)Skil-Shimano115
194Matej Jurčo (22326)Skil-Shimano134
195Elia Rigotto (25118)Skil-Shimano138
196Fabio Sabatini (22132)Skil-Shimano131
197Niki Terpstra (2343)Skil-Shimano142
198Marco Velo (33103)Skil-Shimano117
199Alberto Ongarato (31342)Skil-Shimano136
201Adam Hansen (2650)T-Mobile89
202Lorenzo Bernucci (27289)T-MobileAB4
203Scott Davis (2870)T-Mobile77
204Bert Grabsch (3212)T-MobileNP17
205André Greipel (24350)T-Mobile125
206Giuseppe Guerini (37136)T-MobileNP17
207Andreas Klier (31167)T-MobileAB15
208André Korff (3426)T-Mobile141
209Stephan Schreck (28351)T-Mobile58