Informatie over de Vuelta a España van 2003

Helaas, je kunt de grafiek niet zien. Hij is er wel, kijk maar in een andere browser die svg wel aan kan.

Ik ben begonnen om informatie over de Vuelta toe te voegen. Alle etappewinnaars en aanvoerders van het algemeen klassement staan er in principe in, maar dit is nog niet uitgebreid gecontroleerd. Ik ben begonnen met het toevoegen van andere klassementen (met truien), te beginnen met de meest recente jaren.

Datum Nr. Van Naar Afstand
(km)
Winnaar Leeftijd
(jaardag)
Land Algemeen
klassement
Leeftijd
(jaardag)
LandPunten Leeftijd
(jaardag)
LandBerg Leeftijd
(jaardag)
LandCombinatie Leeftijd
(jaardag)
Land
06 Sep 20031GijónGijón30TTT?I. González de Galdeano29308ESPI. González de Galdeano29308ESPJ. Hruška28214CZEI. González de Galdeano29308ESP
07 Sep 20032GijónCangas de Onís148L. Pérez2982ESPJ. Rodríguez24118ESPJ. Rodríguez24118ESPL. Pérez2982ESPL. Pérez2982ESP
08 Sep 20033Cangas de OnísSantander154A. Petacchi29247ITAJ. Rodríguez24119ESPJ. Rodríguez24119ESPL. Pérez2983ESPL. Pérez2983ESP
09 Sep 20034SantanderBurgos151U. Etxebarria30352VENI. Nozal25325ESPD. Etxebarria3047ESPF. Cárdenas30288COLI. Nozal25325ESP
10 Sep 20035SoriaZaragoza167A. Petacchi29249ITAI. Nozal25326ESPA. Petacchi29249ITAF. Cárdenas30289COLI. Nozal25326ESP
11 Sep 20036ZaragozaZaragoza43tijdI. Nozal25327ESPI. Nozal25327ESPA. Petacchi29250ITAF. Cárdenas30290COLI. Nozal25327ESP
12 Sep 20037HuescaCauterets190M. Rasmussen29102DENI. Nozal25328ESPA. Petacchi29251ITAF. Cárdenas30291COLI. Nozal25328ESP
13 Sep 20038CauteretsPla de Beret166J. Rodríguez24124ESPI. Nozal25329ESPJ. Rodríguez24124ESPJ. Horrach29169ESPI. Nozal25329ESP
14 Sep 20039ViellaEnvalira175A. Valverde23141ESPI. Nozal25330ESPI. Nozal25330ESPF. Cárdenas30293COLI. Nozal25330ESP
15 Sep 200310AndorraSabadell194E. Zabel3369GERI. Nozal25331ESPA. Petacchi29254ITAF. Cárdenas30294COLA. Valverde23142ESP
16 Sep 200311UtielCuenca162E. Zabel3370GERI. Nozal25332ESPE. Zabel3370GERF. Cárdenas30295COLA. Valverde23143ESP
17 Sep 200312CuencaAlbacete169A. Petacchi29256ITAI. Nozal25333ESPE. Zabel3371GERF. Cárdenas30296COLI. Nozal25333ESP
18 Sep 200313AlbaceteAlbacete53tijdI. Nozal25334ESPI. Nozal25334ESPE. Zabel3372GERF. Cárdenas30297COLI. Nozal25334ESP
19 Sep 200314AlbaceteValdepenas167A. Petacchi29258ITAI. Nozal25335ESPA. Petacchi29258ITAF. Cárdenas30298COLI. Nozal25335ESP
20 Sep 200315ValdepenasSierra de la Pandera172A. Valverde23147ESPI. Nozal25336ESPE. Zabel3374GERF. Cárdenas30299COLA. Valverde23147ESP
21 Sep 200316JaenSierra Nevada154F. Cárdenas30300COLI. Nozal25337ESPE. Zabel3375GERF. Cárdenas30300COLA. Valverde23148ESP
22 Sep 200317GranadaCórdoba188D. Millar26260GBRI. Nozal25338ESPE. Zabel3376GERF. Cárdenas30301COLA. Valverde23149ESP
23 Sep 200318Las RozasLas Rozas143P. Díaz30114ESPI. Nozal25339ESPE. Zabel3377GERF. Cárdenas30302COLA. Valverde23150ESP
24 Sep 200319AlcobendasCollado Villalba164F. Simeoni3238ITAI. Nozal25340ESPE. Zabel3378GERF. Cárdenas30303COLA. Valverde23151ESP
25 Sep 200320San Lorenzo de El EscorialAlto de Abantos11tijdR. Heras29235ESPR. Heras29235ESPA. Valverde23152ESPF. Cárdenas30304COLA. Valverde23152ESP
26 Sep 200321MadridMadrid171A. Petacchi29265ITAR. Heras29236ESPE. Zabel3380GERF. Cárdenas30305COLA. Valverde23153ESP
Deelnemers Vuelta a España 2003
RugnummerNaamPloegEindstand
1Aitor González (28124)Fassa BortoloAB14
2Juan José De Los Angeles (30129)Fassa Bortolo83
3Dario Frigo (29285)Fassa Bortolo21
4Volodymir Gustov (26135)Fassa Bortolo64
5Serguei Ivanov (28118)Fassa Bortolo103
6Alessandro Petacchi (29178)Fassa Bortolo120
7Matteo Tosatto (2947)Fassa Bortolo134
8Guido Trenti (30185)Fassa Bortolo153
9Sven Montgomery (2751)Fassa BortoloNP18
11Roberto Heras (29149)US Postal Service1
12Michael Barry (27195)US Postal Service78
13Manuel Beltrán (3234)US Postal Service6
14George Hincapie (301)US Postal ServiceNP16
15Benoît Joachim (27178)US Postal Service81
16Floyd Landis (27260)US Postal Service76
17Matthew White (29128)US Postal Service127
18José-Luis Rubiera (30154)US Postal Service80
19Max van Heeswijk (30120)US Postal Service139
21Igor González de Galdeano (29241)ONCE4
22José Bento Azevedo (29284)ONCEAB10
23Marcos Antonio Serrano (30295)ONCE14
24Jan Hruška (28147)ONCE123
25Jörg Jaksche (26342)ONCE129
26Isidro Nozal (25255)ONCE2
27Mikel Pradera (28117)ONCE119
28Joaquim Rodríguez (2450)ONCE26
29Ángel Vicioso (2678)ONCE67
31Alessandro Bertolini (31339)Alessio112
32Andrea Brognara (3236)AlessioHD8
33Stefano Casagranda (3099)Alessio135
34Alberto Vinale (2525)Alessio151
35Angelo Furlan (268)Alessio150
36Ruslan Ivanov (29194)AlessioHD8
37Denis Lunghi (27161)Alessio50
38Christian Moreni (30221)Alessio49
39Davide Frattini (24329)AlessioDiskwalificatie/07e etappe
41David Millar (26177)Cofidis102
42Daniel Atienza (28282)Cofidis32
43Angelo Lopeboselli (2681)Cofidis90
44Iñigo Cuesta (33362)Cofidis22
45Peter Farazijn (34154)CofidisNP14
46Bingen Fernandez (30197)Cofidis85
47Dimitiri Fofonov (26319)Cofidis105
48Luis Pérez (2914)Cofidis10
49Guido Trentin (27219)Cofidis19
51Santiago Blanco (2917)Colchon-Relax-Fuenlabrada61
52Nacor Burgos (2682)Colchon-Relax-Fuenlabrada89
53Josep Jufré (27330)Colchon-Relax-Fuenlabrada20
54Óscar Laguna (25129)Colchon-Relax-Fuenlabrada109
55José Manuel Maestre (26362)Colchon-Relax-Fuenlabrada159
56David Navas (2920)Colchon-Relax-Fuenlabrada71
57Germán Nieto (30196)Colchon-Relax-Fuenlabrada155
58Benjamín Noval (24159)Colchon-Relax-Fuenlabrada45
59José Luis Rebollo (30265)Colchon-Relax-Fuenlabrada43
61Mario Cipollini (36101)Domina Vacanze-ElitronNP2
62Santos González (29195)Domina Vacanze-Elitron11
63Giovanni Lombardi (3410)Domina Vacanze-Elitron79
64Miguel Ángel Martín (30259)Domina Vacanze-Elitron36
65Giampaolo Mondini (30350)Domina Vacanze-Elitron131
66Kyrylo Pospyeyev (27183)Domina Vacanze-Elitron37
67Michele Scarponi (23279)Domina Vacanze-Elitron13
68Francesco Secchiari (30310)Domina Vacanze-ElitronAB7
69Filippo Simeoni (31318)Domina Vacanze-Elitron118
71Gorka Arrizabalaga (2677)Euskaltel98
72David Etxebarria (29342)Euskaltel29
73Unai Etxebarria (30282)Euskaltel54
74Iker Flores (26337)Euskaltel18
75Gorka González (25275)Euskaltel38
76Iñaki Isasi (2671)Euskaltel91
77Roberto Laiseka (3413)Euskaltel60
78José Alberto Martinez (27294)Euskaltel31
79Gorka Gerrikagoitia (29205)EuskaltelNP18
81José Luis Arrieta (3216)iBanesto.com106
82José Vicente García (30330)iBanesto.com108
83Eladio Jimenez (27112)iBanesto.com48
84Pablo Lastras (27162)iBanesto.com55
85Francisco Mancebo (27113)iBanesto.com5
86Aitor Osa (29294)iBanesto.com25
87Unai Osa (2819)iBanesto.com9
88Leonardo Piepoli (31302)iBanesto.com23
89Juan Miguel Mercado (24358)iBanesto.com56
91Óscar Sevilla (26274)Kelme-Costa Blanca12
92Francisco Cabello (3441)Kelme-Costa Blanca113
93Jesus Maria Manzano (2549)Kelme-Costa BlancaNP20
94Carlos García (2573)Kelme-Costa Blanca74
95José Enrique Gutierrez (2912)Kelme-Costa Blanca34
96David Latasa (29136)Kelme-Costa Blanca46
97Antonio Tauler (2980)Kelme-Costa Blanca97
98Alejandro Valverde (2366)Kelme-Costa Blanca3
99Constantino Zaballa (2546)Kelme-Costa Blanca30
101Gustavo Miguel Otero (29263)Labarca-2-Cafes Baque115
102Félix Rafael Cárdenas (30218)Labarca-2-Cafes Baque8
103Francisco Javier Cerezo (32176)Labarca-2-Cafes Baque96
104César García Calvo (28189)Labarca-2-Cafes Baque111
105José Javier Gomez (29104)Labarca-2-Cafes BaqueAB11
106Francisco Gutiérrez (2327)Labarca-2-Cafes Baque158
107Iván Herrero (28329)Labarca-2-Cafes Baque130
108David López (2248)Labarca-2-Cafes Baque47
109Sergio Pérez (24320)Labarca-2-Cafes BaqueDiskwalificatie/09e etappe
111Wladimir Belli (32341)LampreNP16
112Rubens Bertogliati (2453)Lampre154
113Simone Bertoletti (28310)Lampre143
114Mariano Piccoli (32293)Lampre99
115Alessandro Cortinovis (25262)LampreNP6
116Juan Manuel Gárate (2767)Lampre69
117Daniele Righi (2794)Lampre125
118Francisco Javier Vila (27263)Lampre52
119Ján Svorada (34306)LampreAB7
121Claus Michael Møller (34270)Milaneza-MSS33
122Gonçalo José Amorim (30273)Milaneza-MSS39
123Paulo Manuel Oliveira Barroso (30244)Milaneza-MSS132
124Pedro António Cardoso (2979)Milaneza-MSS40
125Txema Del Olmo (3065)Milaneza-MSS16
126Ángel Edo (32331)Milaneza-MSS70
127Joan Horrach (2995)Milaneza-MSS28
128Fabian Jeker (34214)Milaneza-MSS65
129Renato Manuel Silva (2739)Milaneza-MSS68
131José Antonio Pecharromán (2514)Paternina-Costa de AlmeriaAB5
132Rafael Casero (26264)Paternina-Costa de Almeria86
133Pedro Díaz (3030)Paternina-Costa de Almeria117
134Jorge Ferrio (26310)Paternina-Costa de Almeria57
135Domingo José Segado (32231)Paternina-Costa de AlmeriaAB19
136Carlos Ramón Golbana (26235)Paternina-Costa de Almeria84
137José Luis Martínez (2465)Paternina-Costa de Almeria63
138Carlos Torrent (28306)Paternina-Costa de Almeria41
139Joaquín López (2745)Paternina-Costa de Almeria93
141Alex Zülle (34360)PhonakAB9
142Niki Aebersold (30360)Phonak144
143Gonzalo Bayarri (26212)Phonak157
144Cyril Dessel (28214)PhonakAB7
145Juan Carlos Domínguez (3279)PhonakAB8
146Bert Grabsch (2812)Phonak88
147Óscar Pereiro (25331)Phonak17
148Santiago Pérez (25329)Phonak44
149Alexandre Usov (25307)Phonak145
151Richard Virenque (33223)Quick StepDiskwalificatie/09e etappe
152Tom Boonen (22258)Quick Step92
153David Cañada (28112)Quick Step53
154Pedro Horrillo (28277)Quick Step124
155Patrik Sinkewitz (22253)Quick Step73
156Bram Tankink (24210)Quick Step94
157Kurt Van De Wouwer (31280)Quick Step66
158Frank Vandenbroucke (28237)Quick StepAB7
159Jurgen Van Goolen (22214)Quick Step42
161Steven de Jongh (29217)Rabobank146
162Jan Boven (31131)Rabobank141
163Addy Engels (2614)Rabobank114
164Mathew Hayman (2571)Rabobank137
165Karsten Kroon (27162)Rabobank100
166Levi Leipheimer (29249)Rabobank58
167Michael Rasmussen (2929)Rabobank7
168Ronald Mutsaars (2473)Rabobank138
169Beat Zberg (3252)Rabobank77
171Igor Astarloa (2793)SaecoNP11
172Giosuè Bonomi (24253)SaecoAB4
173Antonio Bucciero (2162)SaecoAB10
174Juan Manuel Fuentes (2684)Saeco121
175Gerrit Glomser (2891)SaecoDiskwalificatie/07e etappe
176Nicola Gavazzi (25101)SaecoAB3
177Cristian Pepoli (25110)Saeco148
178Igor Pugaci (28177)Saeco147
179Ivan Quaranta (28199)SaecoAB1
181Ángel Luis Casero (30276)BianchiNP13
182Félix Manuel García (34183)Bianchi15
183Aitor Garmendia (35119)Bianchi122
184Fabrizio Guidi (3178)Bianchi82
185Jaime Javier Hernández (31164)BianchiAB8
186Francisco José Lara (26125)Bianchi59
187David Plaza (32363)BianchiAB3
188Thorsten Rund (27126)Bianchi142
189Raphael Schweda (2774)Bianchi104
191Carlos Sastre (2869)Team CSC35
192Thomas Bruun (24138)Team CSC149
193Manuel Calvente (26320)Team CSC24
194Bekim Leif Christensen (29286)Team CSC136
195Julian Dean (28154)Team CSCHD7
196Peter Luttenberger (30199)Team CSC62
197Fränk Schleck (2376)Team CSCHD8
198Nicki Sørensen (2848)Team CSC87
199Michael Sandstød (357)Team CSC152
201Erik Zabel (32359)Telekom72
202Mario Aerts (28182)Telekom51
203Cadel Evans (26136)TelekomNP4
204Jan Schaffrath (31287)TelekomAB4
205Torsten Hiekmann (23105)Telekom75
206Bobby Julich (31225)Telekom95
207Stephan Schreck (24351)Telekom101
208Christian Werner (243)Telekom27
209Steffen Wesemann (32112)Telekom110
211Massimo Apollonio (3391)Saunier DuvalAB7
212Gianluca Sironi (292)Saunier Duval140
213Patrick Calcagni (25360)Saunier Duval128
214Giampaolo Cheula (2439)Saunier Duval107
215David De La Fuente (2257)Saunier Duval156
216Simone Masciarelli (23180)Saunier Duval126
217Pietro Zucconi (2876)Saunier Duval133
218Oscar Mason (2837)Saunier DuvalNP4
219Fred Rodriguez (29300)Saunier Duval116