Informatie over de Vuelta a España van 2002

Helaas, je kunt de grafiek niet zien. Hij is er wel, kijk maar in een andere browser die svg wel aan kan.

Ik ben begonnen om informatie over de Vuelta toe te voegen. Alle etappewinnaars en aanvoerders van het algemeen klassement staan er in principe in, maar dit is nog niet uitgebreid gecontroleerd. Ik ben begonnen met het toevoegen van andere klassementen (met truien), te beginnen met de meest recente jaren.

Datum Nr. Van Naar Afstand
(km)
Winnaar Leeftijd
(jaardag)
Land Algemeen
klassement
Leeftijd
(jaardag)
LandPunten Leeftijd
(jaardag)
LandBerg Leeftijd
(jaardag)
LandCombinatie Leeftijd
(jaardag)
Land
07 Sep 20021ValenciaValencia30TTT?J. Beloki2925ESPN/AN/AJ. Beloki2925ESP
08 Sep 20022ValenciaAlcoy144D. Di Luca26249ITAJ. Beloki2926ESPD. Di Luca26249ITAM. Clain25313FRAV. Fernandez2962ESP
09 Sep 20023San Vicente del RaspeigMurcia134M. Cipollini35171ITAJ. Beloki2927ESPE. Zabel3264GERM. Clain25314FRAM. Clain25314FRA
10 Sep 20024AguilasRoquetas de Mar149M. Cipollini35172ITAJ. Beloki2928ESPE. Zabel3265GERM. Clain25315FRAV. Fernandez2964ESP
11 Sep 20025El EjidoSierra Nevada198G. Trentin26291ITAM. Zarrabeitia32120ESPE. Zabel3266GERM. Clain25316FRAG. Trentin26291ITA
12 Sep 20026GranadaSierra de la Pandera153R. Heras28223ESPÓ. Sevilla25347ESPE. Zabel3267GERM. Clain25317FRAF. García33256ESP
13 Sep 20027JaenMálaga197M. Cipollini35175ITAÓ. Sevilla25348ESPE. Zabel3268GERM. Clain25318FRAF. García33257ESP
14 Sep 20028MálagaUbrique173A. González27199ESPÓ. Sevilla25349ESPE. Zabel3269GERG. Simoni3120ITAÓ. Sevilla25349ESP
15 Sep 20029CórdobaCórdoba130P. Lastras26238ESPÓ. Sevilla25350ESPE. Zabel3270GERG. Simoni3121ITAÓ. Sevilla25350ESP
16 Sep 200210CórdobaCórdoba36tijdA. González27201ESPÓ. Sevilla25351ESPE. Zabel3271GERG. Simoni3122ITAÓ. Sevilla25351ESP
18 Sep 200211AlcobendasCollado Villalba166P. Lastras26241ESPÓ. Sevilla25353ESPE. Zabel3273GERG. Simoni3124ITAÓ. Sevilla25353ESP
19 Sep 200212SegoviaBurgos210A. Petacchi28259ITAÓ. Sevilla25354ESPE. Zabel3274GERG. Simoni3125ITAÓ. Sevilla25354ESP
20 Sep 200213BurgosSantander190G. Lombardi3391ITAÓ. Sevilla25355ESPE. Zabel3275GERG. Simoni3126ITAÓ. Sevilla25355ESP
21 Sep 200214SantanderGijón190S. Smetanine28332RUSÓ. Sevilla25356ESPE. Zabel3276GERG. Simoni3127ITAÓ. Sevilla25356ESP
22 Sep 200215GijónAlto de l'Angliru176R. Heras28233ESPR. Heras28233ESPE. Zabel3277GERG. Simoni3128ITAR. Heras28233ESP
23 Sep 200216AvilesLeón154S. Botero29330COLR. Heras28234ESPE. Zabel3278GERA. Osa2913ESPR. Heras28234ESP
24 Sep 200217BenaventeSalamanca145A. Furlan2593ITAR. Heras28235ESPE. Zabel3279GERA. Osa2914ESPR. Heras28235ESP
25 Sep 200218SalamancaEstación de Esquí La Covatilla193S. Blanco28104ESPR. Heras28236ESPE. Zabel3280GERR. Heras28236ESPR. Heras28236ESP
26 Sep 200219BejarÁvila177J. García3052ESPR. Heras28237ESPE. Zabel3281GERA. Osa2916ESPR. Heras28237ESP
27 Sep 200220ÁvilaWarner Bros. Park191A. Furlan2596ITAR. Heras28238ESPE. Zabel3282GERA. Osa2917ESPR. Heras28238ESP
28 Sep 200221Warner Bros. ParkMadrid41tijdA. González27213ESPA. González27213ESPE. Zabel3283GERA. Osa2918ESPR. Heras28239ESP
Deelnemers Vuelta a España 2002
RugnummerNaamPloegEindstand
1Ángel Luis Casero (29276)Team Coast6
2Daniel Becke (24111)Team Coast124
3Manuel Beltrán (3134)Team Coast9
4Fernando Escartin (34158)Team CoastNP15
5Aitor Garmendia (34119)Team Coast85
6Fabrizio Guidi (3078)Team CoastAB15
7Jaime Javier Hernández (30164)Team Coast117
8Luis Pérez (2815)Team Coast22
9David Plaza (31363)Team Coast14
11Santos González (28196)Acqua et Sapone59
12Daniele Bennati (21279)Acqua et SaponeNP15
13Mario Cipollini (35101)Acqua et SaponeAB8
14Martin Derganc (25102)Acqua et SaponeAB5
15Rubén Lobato (23303)Acqua et Sapone123
16Giovanni Lombardi (3310)Acqua et SaponeAB14
17Miguel Ángel Martín (29259)Acqua et Sapone42
18Mario Scirea (37327)Acqua et SaponeAB8
19Guido Trenti (29185)Acqua et SaponeAB11
21Mikel Astarloza (22285)AG2R77
22Lauri Aus (31239)AG2RAB8
23Stéphane Bergès (27173)AG2RAB8
24Alexandre Botcharov (27125)AG2R61
25Iñigo Chaurreau (2977)AG2RAB14
26Nicolas Inaudi (24161)AG2RAB2
27Thierry Loder (26198)AG2RAB8
28Christophe Oriol (2994)AG2R91
29Nicolas Portal (2369)AG2R84
31Pietro Caucchioli (26307)Alessio23
32Andrea Brognara (3136)AlessioAB8
33Raffaele Ferrara (25243)AlessioAB16
34Angelo Furlan (258)Alessio121
35Vladimir Miholjević (28164)Alessio24
36Alexandar Nikacevic (24156)AlessioAB2
37Dario Pieri (26303)AlessioAB2
38Alberto Vinale (2426)Alessio128
39Mauro Zanetti (2986)AlessioAB13
41Félix Manuel García (33183)Big Mat-Auber8
42Guillaume Auger (26101)Big Mat-AuberNP15
43Stéphane Heulot (30284)Big Mat-AuberNP5
44Jeremy Hunt (28110)Big Mat-AuberAB7
45Xavier Jan (3229)Big Mat-AuberAB5
46Aitor Kintana (26351)Big Mat-Auber53
47Cyril Saugrain (298)Big Mat-Auber114
48Alexei Sivakov (30175)Big Mat-Auber126
49Sébastien Talabardon (24135)Big Mat-Auber110
51David Millar (25177)CofidisAB15
52Daniel Atienza (27282)Cofidis28
53Iñigo Cuesta (32363)CofidisAB8
54Médéric Clain (25244)Cofidis70
55Bingen Fernandez (29197)Cofidis87
56Massimiliano Lelli (34211)CofidisAB15
57Robert Sassone (23220)Cofidis127
58Dimitiri Fofonov (25319)Cofidis78
59Guido Trentin (26219)Cofidis15
61Jeroen Blijlevens (30184)Domo-Farm FritesAB13
62Dave Bruylandts (25353)Domo-Farm Frites56
63Steve De Wolf (26304)Domo-Farm FritesAB8
64Leif Hoste (24349)Domo-Farm FritesNP16
65Andrey Kashechkin (22101)Domo-Farm FritesAB14
66Steven Kleynen (24191)Domo-Farm Frites26
67Koos Moerenhout (28238)Domo-Farm Frites72
68Bram Tankink (23210)Domo-Farm FritesAB5
69Jurgen Van Goolen (21214)Domo-Farm Frites116
71Mikel Artetxe (25279)Euskaltel86
72David Etxebarria (28343)EuskaltelAB16
73Iker Flores (25337)Euskaltel71
74Gorka Gerrikagoitia (28206)Euskaltel107
75Roberto Laiseka (3313)EuskaltelAB5
76Alberto López (30110)Euskaltel65
77José Alberto Martinez (26294)Euskaltel112
78Iban Mayo (24316)Euskaltel5
79Haimar Zubeldia (2590)Euskaltel11
81Francesco Casagrande (31290)Fassa Bortolo7
82Fabio Baldato (3417)Fassa BortoloAB8
83Nicola Loda (30339)Fassa Bortolo88
84Alessandro Petacchi (28179)Fassa Bortolo94
85Gorazd Štangelj (29154)Fassa Bortolo74
86Paolo Tiralongo (24358)Fassa Bortolo43
87Tadej Valjavec (25108)Fassa Bortolo18
88Marco Velo (28104)Fassa Bortolo57
89Denis Zanette (32100)Fassa Bortolo104
91Juan Miguel Mercado (23358)iBanesto.comNP13
92Santiago Blanco (2818)iBanesto.com45
93Juan Antonio Flecha (24287)iBanesto.com41
94José Vicente García (29330)iBanesto.com75
95José Ivan Gutierrez (23216)iBanesto.com100
96Pablo Lastras (26162)iBanesto.com17
97Francisco Mancebo (26113)iBanesto.comAB9
98Jon Odriozola (31187)iBanesto.comAB14
99Aitor Osa (28295)iBanesto.com54
101Paolo Savoldelli (2954)Index-Alexia AlluminioNP5
102Dario Andriotto (29248)Index-Alexia AlluminioAB11
103Giuseppe Di Grande (28297)Index-Alexia AlluminioAB15
104Alessandro Guerra (2816)Index-Alexia Alluminio122
105Marco Magnani (280)Index-Alexia AlluminioAB11
106Daniele Galli (2748)Index-Alexia AlluminioAB7
107Ivan Quaranta (27199)Index-Alexia AlluminioAB5
108Andris Reiss (24113)Index-Alexia Alluminio95
109Corrado Serina (2768)Index-Alexia AlluminioAB8
111Rafael Casero (25264)Jazztel-Costa de Almeria40
112Dario Gadeo (26210)Jazztel-Costa de Almeria115
113Jorge Ferrio (25310)Jazztel-Costa de Almeria49
114José Antonio Garrido (26215)Jazztel-Costa de Almeria36
115Juan Carlos Guillamón (27219)Jazztel-Costa de Almeria125
116Sergei Smetanine (28250)Jazztel-Costa de Almeria80
117José Antonio Pecharromán (2415)Jazztel-Costa de Almeria27
118Carlos Torrent (27306)Jazztel-Costa de Almeria73
119Ricardo Valdés (2629)Jazztel-Costa de AlmeriaAB9
121Óscar Sevilla (25274)Kelme4
122Santiago Botero (29246)Kelme66
123Juan José De Los Angeles (29129)Kelme52
124Carlos García (2474)Kelme19
125Aitor González (27124)Kelme1
126José Enrique Gutierrez (2813)Kelme37
127Jesus Maria Manzano (2450)KelmeNP17
128Antonio Tauler (2881)Kelme39
129Alejandro Valverde (2266)KelmeAB15
131Juan Manuel Gárate (2667)Lampre-DaikinNP15
132Simone Bertoletti (27310)Lampre-Daikin31
133Massimo Codol (29123)Lampre-Daikin48
134Milan Kadlec (27261)Lampre-DaikinAB12
135Johan Verstrepen (34253)Lampre-DaikinAB12
136Mariano Piccoli (31293)Lampre-Daikin102
137Zbigniew Spruch (36200)Lampre-Daikin130
138Ján Svorada (33306)Lampre-Daikin108
139Pavel Tonkov (33141)Lampre-Daikin67
141Oscar Freire (26136)Mapei-Quick StepAB9
142Elio Aggiano (30107)Mapei-Quick StepAB18
143Davide Bramati (342)Mapei-Quick Step97
144David Cañada (27112)Mapei-Quick Step50
145Dario David Cioni (27211)Mapei-Quick Step55
146Pedro Horrillo (27277)Mapei-Quick StepNP14
147Andrea Noè (33166)Mapei-Quick StepAB8
148Eddy Ratti (2587)Mapei-Quick StepAB1
149Charles (Charly) Wegelius (2466)Mapei-Quick Step109
151Claus Michael Møller (33270)Milaneza-MSS12
152Ángel Edo (31331)Milaneza-MSS60
153Victoriano Fernandez (28359)Milaneza-MSSAB11
154Joan Horrach (2896)Milaneza-MSS33
155Fabian Jeker (33214)Milaneza-MSS13
156Rui Lavarinhas (31173)Milaneza-MSS32
157Melchor Mauri (3684)Milaneza-MSSAB16
158João Paulo Silva (33219)Milaneza-MSS58
159Rui Miguel Sousa (25348)Milaneza-MSS16
161Joseba Beloki (28323)ONCE3
162Igor González de Galdeano (28242)ONCEAB14
163José Bento Azevedo (28285)ONCE34
164Rafael Díaz (29234)ONCE62
165Jan Hruška (27147)ONCENP9
166Jörg Jaksche (25342)ONCEAB18
167Mikel Pradera (27117)ONCE98
168Marcos Antonio Serrano (29295)ONCE38
169Mikel Zarrabeitia (3248)ONCE21
171Oscar Camenzind (30292)PhonakNP16
172Gonzalo Bayarri (25212)PhonakNP12
173Reto Bergmann (2690)Phonak92
174Juan Carlos Domínguez (3179)Phonak93
175Bert Grabsch (2712)Phonak101
176Óscar Pereiro (24332)Phonak30
177Benoît Salmon (2853)Phonak83
178Daniel Schnider (28223)Phonak68
179Sven Teutenberg (29316)Phonak132
181Nacor Burgos (2582)Relax-Fuenlabrada35
182Antonio Colóm (2451)Relax-FuenlabradaAB16
183Martin Gerardo Garrido (27234)Relax-FuenlabradaAB14
184Óscar Laguna (24130)Relax-Fuenlabrada64
185José Manuel Maestre (25362)Relax-Fuenlabrada111
186Germán Nieto (29196)Relax-Fuenlabrada131
187Benjamín Noval (23159)Relax-FuenlabradaNP5
188José Luis Rebollo (29265)Relax-Fuenlabrada46
189José Manuel Vasquez (2778)Relax-Fuenlabrada99
191Gilberto Simoni (30310)Saeco10
192Igor Astarloa (2693)Saeco63
193Leonardo Bertagnolli (24174)Saeco106
194Danilo Di Luca (26180)Saeco20
195Juan Manuel Fuentes (2584)Saeco79
196Alessio Galletti (3496)SaecoAB8
197Gerrit Glomser (2791)Saeco44
198Fabio Sacchi (2839)Saeco76
199Alessandro Spezialetti (27168)SaecoAB7
201Peter Luttenberger (29199)Tacconi Sport81
202Gabriele Balducci (26240)Tacconi SportAB5
203Paolo Bossoni (25353)Tacconi Sport96
204Patrick Calcagni (24361)Tacconi Sport103
205Diego Ferrari (31226)Tacconi Sport113
206Andrei Hauptman (2747)Tacconi Sport90
207Zoran Klemenčič (2663)Tacconi SportAB15
208Sylwester Szmyd (24111)Tacconi Sport29
209Pietro Zucconi (2776)Tacconi Sport119
211Erik Zabel (31359)Telekom69
212Rolf Aldag (33309)Telekom82
213Robert Bartko (26190)Telekom105
214Matthias Kessler (2346)Telekom47
215Andreas Klier (26167)TelekomAB13
216Andreas Klöden (279)TelekomAB15
217Jan Schaffrath (30287)Telekom89
218Alexandre Vinokourov (28288)TelekomNP11
219Sergei Yakovlev (2670)TelekomAB11
221Roberto Heras (28150)US Postal Service2
222José-Luis Rubiera (29154)US Postal Service51
223Michael Barry (26195)US Postal ServiceNP9
224David Zabriskie (23170)US Postal Service120
225Antonio Cruz (22243)US Postal Service118
226Steffen Kjærgaard (2937)US Postal ServiceAB14
227Victor Hugo Peña (27356)US Postal ServiceAB15
228Christian Vandevelde (2639)US Postal Service25
229Matthew White (28129)US Postal Service129