Informatie over de Vuelta a España van 2000

Helaas, je kunt de grafiek niet zien. Hij is er wel, kijk maar in een andere browser die svg wel aan kan.

Ik ben begonnen om informatie over de Vuelta toe te voegen. Alle etappewinnaars en aanvoerders van het algemeen klassement staan er in principe in, maar dit is nog niet uitgebreid gecontroleerd. Ik ben begonnen met het toevoegen van andere klassementen (met truien), te beginnen met de meest recente jaren.

Datum Nr. Van Naar Afstand
(km)
Winnaar Leeftijd
(jaardag)
Land Algemeen
klassement
Leeftijd
(jaardag)
LandPunten Leeftijd
(jaardag)
LandBerg Leeftijd
(jaardag)
LandTussensprints Leeftijd
(jaardag)
Land
28 Aug 20001MálagaMálaga13tijdA. Zülle3254SUIA. Zülle3254SUIA. Zülle3254SUIC. Sastre25127ESPN/A
29 Aug 20002MálagaCórdoba167O. Freire24196ESPA. Zülle3255SUIA. Zülle3255SUIE. Jimenez24172ESPA. Bermejo2649ESP
30 Aug 20003MontoroValdepenas198J. Koerts316NEDA. Zülle3256SUIJ. Koerts316NEDE. Jimenez24173ESPA. Bermejo2650ESP
31 Aug 20004ValdepenasAlbacete159O. Freire24198ESPA. Zülle3257SUIO. Freire24198ESPE. Jimenez24174ESPG. Raimondi27276ITA
01 Sep 20005AlbaceteXorret de Catí152E. Jimenez24175ESPA. Zülle3258SUIO. Freire24199ESPE. Jimenez24175ESPG. Raimondi27277ITA
02 Sep 20006BenidormValencia155P. Bossoni2452ITAA. Zülle3259SUIO. Freire24200ESPE. Jimenez24176ESPG. Raimondi27278ITA
03 Sep 20007ValenciaMorella175R. Heras26214ESPA. Zülle3260SUIO. Freire24201ESPE. Jimenez24177ESPG. Raimondi27279ITA
04 Sep 20008VinarozUniversal Studios Port Aventura170A. Petacchi26244ITAA. Zülle3261SUIG. Lombardi3176ITAE. Jimenez24178ESPG. Raimondi27280ITA
05 Sep 20009TarragonaTarragona38tijdA. Olano30226ESPA. Olano30226ESPG. Lombardi3177ITAE. Jimenez24179ESPG. Raimondi27281ITA
06 Sep 200010SabadellLa Molina175F. Cárdenas27286COLS. González26263ESPG. Lombardi3178ITAF. Cárdenas27286COLG. Raimondi27282ITA
10 Sep 200011AlpEstació d'Esquí d'Ordino Alcalís136R. Laiseka3185ESPÁ. Casero27348ESPG. Lombardi3182ITAC. Sastre25140ESPG. Raimondi27286ITA
11 Sep 200012ZaragozaZaragoza132A. Petacchi26251ITAÁ. Casero27349ESPG. Lombardi3183ITAC. Sastre25141ESPG. Raimondi27287ITA
12 Sep 200013SantanderSantander143M. Piccoli301ITAÁ. Casero27350ESPG. Lombardi3184ITAC. Sastre25142ESPG. Faresin3558ITA
13 Sep 200014SantanderLagos de Covadonga146A. Zintchenko28252RUSR. Heras26224ESPG. Lombardi3185ITAC. Sastre25143ESPG. Faresin3559ITA
14 Sep 200015Cangas de OnísGijón164Á. González de Galdeano30254ESPR. Heras26225ESPG. Lombardi3186ITAC. Sastre25144ESPG. Faresin3560ITA
15 Sep 200016GijónAlto de l'Angliru168G. Simoni2921ITAR. Heras26226ESPG. Lombardi3187ITAC. Sastre25145ESPG. Faresin3561ITA
16 Sep 200017BenaventeSalamanca155D. Bramati3280ITAR. Heras26227ESPG. Lombardi3188ITAC. Sastre25146ESPG. Faresin3562ITA
17 Sep 200018BejarCiudad Rodrigo160A. Vinokourov271KAZR. Heras26228ESPG. Lombardi3189ITAC. Sastre25147ESPG. Faresin3563ITA
18 Sep 200019SalamancaÁvila130M. Piccoli307ITAR. Heras26229ESPG. Lombardi3190ITAC. Sastre25148ESPG. Faresin3564ITA
19 Sep 200020ÁvilaAlto de Abantos125R. Heras26230ESPR. Heras26230ESPR. Heras26230ESPC. Sastre25149ESPG. Faresin3565ITA
20 Sep 200021MadridMadrid38tijdS. González26277ESPR. Heras26231ESPR. Heras26231ESPC. Sastre25150ESPG. Faresin3566ITA
Deelnemers Vuelta a España 2000
RugnummerNaamPloegEindstand
1Jan Ullrich (26211)TelekomNP13
2Rolf Aldag (31310)Telekom52
3Danilo Hondo (26178)TelekomAB7
4Kai Hundertmarck (3167)Telekom61
5Andreas Klöden (259)TelekomAB14
6Giovanni Lombardi (3111)Telekom84
7Ralf Grabsch (2785)Telekom89
8Matthias Kessler (2146)Telekom102
9Alexandre Vinokourov (26288)Telekom28
11Alessandro Bertolini (28340)Alessio110
12Stefano Casagranda (27100)Alessio116
13Martin Hvastija (30213)Alessio114
14Endrio Leoni (31313)AlessioAB10
15Marco Magnani (260)Alessio23
16Nicola Miceli (2934)AlessioNP20
17Carlo Finco (3235)Alessio81
18Leonardo Guidi (26103)Alessio112
19Aleksandr Chefer (28308)Alessio101
21Alex Zülle (31361)Banesto49
22José Maria Jimenez (28136)BanestoAB8
23Tomasz Brożyna (29285)Banesto53
24José Vicente García (27331)Banesto63
25José Luis Arrieta (2916)Banesto103
26Jon Odriozola (29187)Banesto26
27Aitor Osa (26295)Banesto51
28Unai Osa (2519)Banesto56
29Eladio Jimenez (24113)Banesto24
31Danilo Di Luca (24181)Cantina TolloAB12
32Paolo Bossoni (23354)Cantina Tollo88
33Gabriele Colombo (2851)Cantina TolloAB11
34Massimiliano Gentili (28289)Cantina Tollo9
35Federico Giabbecucci (2587)Cantina TolloAB11
36Rodolfo Massi (34287)Cantina Tollo34
37Federico Colonna (27318)Cantina Tollo121
38Roberto Sgambelluri (2686)Cantina Tollo37
39Guido Trenti (27186)Cantina Tollo91
41Txema Del Olmo (2766)Euskaltel15
42Iñigo Chaurreau (2778)EuskaltelHD6
43Unai Etxebarria (27283)EuskaltelAB8
44Gorka Gerrikagoitia (26206)Euskaltel66
45Ramón González (3350)EuskaltelAB11
46Roberto Laiseka (3114)Euskaltel6
47Alberto López (28111)Euskaltel30
48José Alberto Martinez (24295)EuskaltelAB6
49Haimar Zubeldia (2391)Euskaltel10
51Steven Kleynen (22191)Farm Frites54
52Jans Koerts (30311)Farm FritesAB11
53Glenn Magnusson (30361)Farm FritesAB16
54Guennadi Mikhailov (26143)Farm Frites39
55Dirk Ronellenfitsch (24317)Farm Frites123
56Miguel van Kessel (24275)Farm Frites60
57Gerben Löwik (232)Farm Frites117
58Geert Van Bondt (29225)Farm FritesAB10
59Remco van der Ven (257)Farm Frites100
61Wladimir Belli (29341)Fassa Bortolo12
62Fabio Baldato (3218)Fassa Bortolo98
63Gabriele Balducci (24241)Fassa BortoloNP1
64Alessandro Petacchi (26179)Fassa Bortolo77
65Volodymir Gustov (23136)Fassa Bortolo44
66Nicola Loda (28340)Fassa Bortolo97
67Andrea Peron (28322)Fassa Bortolo58
68Raimondas Rumšas (28169)Fassa Bortolo5
69Paolo Tiralongo (22358)Fassa Bortolo96
71Florent Brard (24145)FestinaAB11
72Ángel Luis Casero (27277)Festina2
73Rafael Casero (23265)Festina119
74David Clinger (22221)Festina71
75Giuseppe Di Grande (26297)FestinaAB11
76Félix Manuel García (31184)Festina21
77Jaime Javier Hernández (28165)Festina80
78Fabian Jeker (31215)Festina25
79Rolf Huser (2926)Festina64
81Eleuterio Anguita (3192)Jazztel-Costa de Almeria41
82César Pérez (27122)Jazztel-Costa de Almeria106
83Luis Diego Prior (2590)Jazztel-Costa de Almeria111
84Ricardo Valdés (2430)Jazztel-Costa de Almeria79
85Carlos Ramón Golbana (23236)Jazztel-Costa de Almeria86
86Fabio Roscioli (34348)Jazztel-Costa de Almeria85
87Ginés Salmeron (27228)Jazztel-Costa de AlmeriaNP5
88Pablo Soler (24217)Jazztel-Costa de Almeria92
89Mario Traversoni (2880)Jazztel-Costa de AlmeriaAB6
91Christophe Bassons (2621)Jean DelatourAB11
92Frédérick Bessy (28174)Jean DelatourAB11
93Gilles Bouvard (30244)Jean DelatourAB11
94Laurent Brochard (3297)Jean Delatour32
95Patrice Halgand (26121)Jean Delatour48
96Christophe Oriol (2795)Jean DelatourAB16
97Eddy Seigneur (31136)Jean DelatourAB8
98Cyril Dessel (25214)Jean Delatour99
99Bruno Thibout (3154)Jean DelatourAB7
101Roberto Heras (26150)Kelme1
102Fernando Escartin (32159)Kelme7
103Santiago Botero (27247)Kelme72
104Francisco Cabello (3142)Kelme83
105Félix Rafael Cárdenas (27219)Kelme31
106José Enrique Gutierrez (2613)Kelme36
107José-Luis Rubiera (27155)Kelme11
108Óscar Sevilla (23275)Kelme14
109José Ángel Vidal (30246)Kelme93
111Oscar Camenzind (28293)Lampre-Daikin22
112Simone Bertoletti (25310)Lampre-Daikin73
113Massimo Codol (27124)Lampre-Daikin40
114Marco Della Vedova (284)Lampre-Daikin46
115Matteo Frutti (25153)Lampre-DaikinAB9
116Juan Manuel Gárate (2468)Lampre-Daikin62
117Mariano Piccoli (29293)Lampre-Daikin50
118Gilberto Simoni (28311)Lampre-Daikin29
119Ján Svorada (31307)Lampre-DaikinAB16
121Andreï Zintchenko (28178)LA-Pecol27
122Bruno Miguel Castanheira (23147)LA-PecolAB12
123Antonio Segismundo De La Torre (25253)LA-PecolAB20
124Pedro Miguel Lopes (252)LA-PecolAB10
125Fernando Manuel Mota (33358)LA-Pecol109
126José Agostinho Rosa (31312)LA-Pecol67
127Saulius Šarkauskas (3037)LA-Pecol69
128Yuri Sourkov (29239)LA-Pecol95
129Rubén Oarbeaskoa (24223)LA-Pecol105
131Serhiy Honchar (29363)Liquigas57
132Daniele Contrini (25320)LiquigasAB15
133Mirko Marini (25331)LiquigasAB14
134Christian Moreni (27222)Liquigas65
135Giancarlo Raimondi (27215)LiquigasAB13
136Ellis Rastelli (25164)LiquigasAB16
137Alessandro Spezialetti (25168)LiquigasAB7
138Andrei Teteriouk (32285)Liquigas43
139Marco Zanotti (26161)LiquigasAB18
141Pavel Tonkov (31142)Mapei-Quick Step3
142Manuel Beltrán (2934)Mapei-Quick StepNP20
143Davide Bramati (323)Mapei-Quick Step82
144Gianni Faresin (34350)Mapei-Quick Step20
145Paolo Fornaciari (29149)Mapei-Quick Step94
146Oscar Freire (24137)Mapei-Quick StepAB8
147Paolo Lanfranchi (31341)Mapei-Quick Step38
148Andrea Tafi (3455)Mapei-Quick Step74
149Dario David Cioni (25211)Mapei-Quick Step90
151Abraham Olano (30160)ONCE19
152Iñigo Cuesta (30363)ONCEAB11
153Rafael Díaz (27235)ONCE33
154David Etxebarria (26343)ONCEAB16
155Marcelino García (294)ONCE70
156Santos González (26196)ONCE4
157Peter Luttenberger (27200)ONCEAB11
158Carlos Sastre (2569)ONCE8
159Mikel Zarrabeitia (3048)ONCEAB11
161Richard Virenque (30224)Polti16
162Michele Colleoni (25278)Polti107
163Daniel Clavero (31326)Polti68
164Mirko Crepaldi (2820)PoltiAB11
165Ivan Gotti (3195)PoltiNP8
166Pascal Hervé (35353)Polti17
167Oscar Pelliccioli (350)Polti108
168Rafael Mateos (24129)PoltiAB15
169José Manuel Uría (30212)Polti47
171Andres Bermejo (25355)Relax-Fuenlabrada124
172Nacor Burgos (2383)Relax-Fuenlabrada78
173Juan Antonio Flecha (22287)Relax-Fuenlabrada113
174César García Calvo (25189)Relax-FuenlabradaNP7
175Eduardo Hernández (26260)Relax-Fuenlabrada118
176Pedro Díaz (2731)Relax-Fuenlabrada76
177José Antonio Garrido (24216)Relax-Fuenlabrada87
178Germán Nieto (27197)Relax-Fuenlabrada120
179José Manuel Vasquez (2578)Relax-Fuenlabrada115
181Laurent Dufaux (3142)SaecoNP14
182Jörg Ludewig (24296)SaecoAB19
183Giuseppe Calcaterra (35204)SaecoAB10
184Mario Cipollini (33101)SaecoDiskwalificatie/05e etappe
185Biagio Conte (3285)Saeco122
186Alessio Galletti (3297)SaecoAB10
187Armin Meier (30240)Saeco104
188Igor Pugaci (25177)Saeco42
189Francesco Secchiari (27311)SaecoAB10
191Igor González de Galdeano (26242)Vitalico SegurosAB16
192Santiago Blanco (2618)Vitalico Seguros13
193Francisco Javier Cerezo (29176)Vitalico Seguros55
194Francisco Tomás García (24239)Vitalico Seguros18
195Álvaro González de Galdeano (30179)Vitalico SegurosAB21
196Jan Hruška (25147)Vitalico Seguros75
197Iván Ramiro Parra (24260)Vitalico Seguros59
198Victor Hugo Peña (25356)Vitalico Seguros45
199Juan Carlos Vicario (28304)Vitalico Seguros35