Informatie over de Vuelta a España van 1998

Helaas, je kunt de grafiek niet zien. Hij is er wel, kijk maar in een andere browser die svg wel aan kan.

Ik ben begonnen om informatie over de Vuelta toe te voegen. Alle etappewinnaars en aanvoerders van het algemeen klassement staan er in principe in, maar dit is nog niet uitgebreid gecontroleerd. Ik ben begonnen met het toevoegen van andere klassementen (met truien), te beginnen met de meest recente jaren.

Datum Nr. Van Naar Afstand
(km)
Winnaar Leeftijd
(jaardag)
Land Algemeen
klassement
Leeftijd
(jaardag)
LandPunten Leeftijd
(jaardag)
LandBerg Leeftijd
(jaardag)
LandTussensprints Leeftijd
(jaardag)
Land
05 Sep 19981CórdobaCórdoba161M. Zberg2470SUIM. Zberg2470SUIM. Zberg2470SUIF. Cerezo27242ESPM. Radaelli30298ITA1
06 Sep 19982CórdobaCádiz234J. Blijlevens26251NEDM. Zberg2471SUIM. Zberg2471SUIF. Cerezo27243ESPM. Radaelli30299ITA1
07 Sep 19983CádizEstepona192J. Kirsipuu2951ESTL. Jalabert29280FRAJ. Blijlevens26252NEDF. Cerezo27244ESPL. Jalabert29280FRA1
08 Sep 19984MálagaGranada173F. Guidi26147ITAF. Guidi26147ITAG. Lombardi2979ITAF. Cerezo27245ESPL. Jalabert29281FRA1
09 Sep 19985Olula del RíoMurcia165J. Blijlevens26254NEDF. Guidi26148ITAJ. Blijlevens26254NEDF. Cerezo27246ESPL. Jalabert29282FRA1
10 Sep 19986MurciaXorret de Catí201J. Jimenez26206ESPJ. Jimenez26206ESPJ. Blijlevens26255NEDF. Cerezo27247ESPL. Jalabert29283FRA1
11 Sep 19987AlicanteValencia186G. Lombardi2982ITAJ. Jimenez26207ESPJ. Blijlevens26256NEDF. Cerezo27248ESPG. Raimondi25286ITA1
12 Sep 19988PalmaPalma181F. Guidi26151ITAJ. Jimenez26208ESPJ. Blijlevens26257NEDL. Jalabert29285FRAG. Raimondi25287ITA1
13 Sep 19989AlcudiaAlcudia39tijdA. Olano28234ESPA. Olano28234ESPJ. Blijlevens26258NEDL. Jalabert29286FRAG. Raimondi25288ITA1
15 Sep 199810VicPal199J. Jimenez26211ESPA. Olano28236ESPJ. Blijlevens26260NEDJ. Jimenez26211ESPG. Raimondi25290ITA1
16 Sep 199811Andorra la ViejaCerler186J. Jimenez26212ESPA. Olano28237ESPJ. Blijlevens26261NEDJ. Jimenez26212ESPG. Raimondi25291ITA1
17 Sep 199812BenasqueEstación International de Canfranc187G. Bugno34215ITAA. Olano28238ESPJ. Blijlevens26262NEDJ. Jimenez26213ESPG. Raimondi25292ITA1
18 Sep 199813SabinánigoSabinánigo208A. Zintchenko26256RUSA. Olano28239ESPF. Guidi26157ITAJ. Jimenez26214ESPG. Raimondi25293ITA1
19 Sep 199814BiescasZaragoza145M. Wüst3144GERA. Olano28240ESPF. Guidi26158ITAJ. Jimenez26215ESPG. Raimondi25294ITA1
20 Sep 199815ZaragozaSoria178A. Zintchenko26258RUSA. Olano28241ESPF. Guidi26159ITAJ. Jimenez26216ESPG. Raimondi25295ITA1
21 Sep 199816SoriaLaguna Negra de Neila144J. Jimenez26217ESPA. Olano28242ESPF. Guidi26160ITAJ. Jimenez26217ESPG. Raimondi25296ITA1
22 Sep 199817BurgosLeón188M. Wüst3147GERA. Olano28243ESPF. Guidi26161ITAJ. Jimenez26218ESPG. Raimondi25297ITA1
23 Sep 199818LeónSalamanca223F. Guidi26162ITAA. Olano28244ESPF. Guidi26162ITAJ. Jimenez26219ESPG. Raimondi25298ITA1
24 Sep 199819ÁvilaSegovia160R. Heras24235ESPA. Olano28245ESPF. Guidi26163ITAJ. Jimenez26220ESPG. Raimondi25299ITA1
25 Sep 199820SegoviaPuerto de Navacerrada206A. Zintchenko26263RUSA. Olano28246ESPF. Guidi26164ITAJ. Jimenez26221ESPG. Raimondi25300ITA1
26 Sep 199821FuenlabradaFuenlabrada39tijdA. Zülle3082SUIA. Olano28247ESPF. Guidi26165ITAJ. Jimenez26222ESPG. Raimondi25301ITA1
27 Sep 199822MadridMadrid163M. Zberg2492SUIA. Olano28248ESPF. Guidi26166ITAJ. Jimenez26223ESPG. Raimondi25302ITA1
Deelnemers Vuelta a España 1998
RugnummerNaamPloegEindstand
1Alex Zülle (29360)Festina8
2Laurent Brochard (3096)Festina33
3Laurent Dufaux (2941)FestinaAB10
4Félix Manuel García (29183)Festina20
5Pascal Hervé (33352)FestinaAB20
6Didier Rous (27286)FestinaHD11
7José Ramon Uriarte (31161)Festina29
8Richard Virenque (28224)Festina11
9Marcel Wüst (30329)Festina106
11José Joaquim Castelblanco (28198)Avianca-Telekom15
12Julio César Aguirre (28351)Avianca-Telekom45
13Jairo de Jesus Hernández (25321)Avianca-TelekomAB14
14Francisco León (2539)Avianca-Telekom98
15Javier Pascual (2793)Avianca-Telekom38
16Luis Ricardo Mesa (2580)Avianca-TelekomAB14
17Federico Muñoz (3555)Avianca-Telekom44
18Carlos Andrós Osorio (23261)Avianca-TelekomAB2
19Victor Hugo Peña (23356)Avianca-TelekomHD11
21Abraham Olano (28160)Banesto1
22Manuel Beltrán (2734)Banesto13
23Armand De Las Cuevas (304)BanestoAB16
24Manuel Fernández (27126)Banesto69
25José Vicente García (25330)Banesto48
26Aitor Garmendia (30119)BanestoHD11
27José Maria Jimenez (26135)Banesto3
28Jon Odriozola (27187)Banesto12
29Aitor Osa (24295)Banesto22
31Daniele Contrini (23320)BrescialatAB20
32Cristiano Frattini (2574)Brescialat68
33Ruslan Ivanov (24195)Brescialat99
34Marco Milesi (28152)BrescialatAB8
35Mariano Piccoli (27293)Brescialat77
36Giancarlo Raimondi (25214)Brescialat96
37Marco Serpellini (25320)Brescialat9
38Roberto Sgambelluri (2486)Brescialat37
39Christian Moreni (25221)BrescialatAB7
41Serhiy Honchar (27363)Cantina Tollo-Alexia AlluminioAB19
42Maurizio Frizzo (28242)Cantina Tollo-Alexia Alluminio78
43Massimiliano Gentili (26288)Cantina Tollo-Alexia AlluminioNP7
44Massimo Giunti (23337)Cantina Tollo-Alexia AlluminioAB20
45Martin Hvastija (28213)Cantina Tollo-Alexia AlluminioAB19
46Martin Rittsel (2795)Cantina Tollo-Alexia AlluminioNP20
47Gilberto Simoni (26310)Cantina Tollo-Alexia Alluminio19
48Massimo Strazzer (28318)Cantina Tollo-Alexia AlluminioAB4
49Guido Trenti (25185)Cantina Tollo-Alexia Alluminio105
51Christophe Agnolutto (28207)Casino101
52Lauri Aus (27239)CasinoHD11
53Frédérick Bessy (26173)Casino43
54Vincent Cali (2870)Casino51
55Pascal Chanteur (30142)Casino47
56Fabrice Gougot (26304)Casino18
57Arturas Kasputis (31129)CasinoAB4
58Jaan Kirsipuu (28349)CasinoAB7
59Rodolfo Massi (32287)CasinoAB10
61Alessandro Bertolini (26339)Cofidis83
62Christophe Capelle (30320)CofidisAB4
63Maurizio Fondriest (33166)CofidisAB10
64Philippe Gaumont (25128)CofidisNP6
65Stéphane Goubert (28110)CofidisAB8
66Grzegorz Gwiazdowski (23240)CofidisAB11
67David Plaza (27363)Cofidis17
68Cyril Saugrain (258)CofidisAB3
69Bruno Thibout (2953)CofidisAB7
71Chris Boardman (29308)GanAB8
72Cyril Bos (25277)GanAB11
73Frédéric Moncassin (29277)GanHD7
74Olivier Perraudeau (25233)GanNP11
75Stéphane Petilleau (27134)GanHD7
76Arnaud Prétot (26319)GanAB4
77Eddy Seigneur (29135)GanAB7
78Cédric Vasseur (27317)GanAB16
79Henk Vogels jr (24335)GanHD11
81Eleuterio Anguita (2991)Estepona-Brepac50
82Matias Cagigas (24121)Estepona-Brepac93
83Francisco Javier Cerezo (27176)Estepona-BrepacDiskwalificatie/13e etappe
84Ivan Cerioli (27156)Estepona-BrepacAB10
85Carmelo Miranda (28193)Estepona-BrepacAB8
86Victor Manuel Moratilla (27230)Estepona-BrepacAB20
87Germán Nieto (25196)Estepona-Brepac108
88Uwe Peschel (29238)Estepona-Brepac91
89Juan Carlos Vicario (26303)Estepona-Brepac39
91Iñigo Chaurreau (2577)Euskaltel28
92Unai Etxebarria (25282)Euskaltel42
93Bingen Fernandez (25197)EuskaltelAB11
94Ángel Castresana (26122)Euskaltel24
95Ramón González (3150)EuskaltelAB11
96Álvaro González de Galdeano (28179)Euskaltel7
97Igor González de Galdeano (24242)EuskaltelAB10
98Roberto Laiseka (2913)EuskaltelNP13
99Iñaki Aiarzagüena (28336)Euskaltel23
101Fernando Escartin (30158)Kelme2
102Francisco Cabello (2941)Kelme80
103Ángel Edo (27331)Kelme76
104Arsenio González (38113)Kelme31
105José Jaime González (29337)KelmeAB19
106Roberto Heras (24150)Kelme6
107José-Luis Rodríguez (3262)Kelme64
108José-Luis Rubiera (25154)Kelme26
109Marcos Antonio Serrano (25295)Kelme10
111Mario Aerts (23182)Lotto41
112Steve De Wolf (22304)Lotto65
113Ludo Dierckxsens (33259)Lotto34
114Joona Laukka (260)Lotto85
115Laurent Madouas (31143)LottoHD11
116Thierry Marichal (2517)Lotto86
117Chris Peers (28120)Lotto73
118Andrei Tchmil (35160)LottoAB20
119Andrei Teteriouk (30284)LottoAB4
121Frank Vandenbroucke (23237)MapeiNP2
122Davide Bramati (302)Mapei102
123Gianni Bugno (34137)Mapei84
124Giuseppe Di Grande (24297)MapeiAB10
125Giuliano Figueras (22158)Mapei56
126Paolo Lanfranchi (29340)MapeiAB3
127Nico Mattan (26349)Mapei67
128Ján Svorada (29306)MapeiAB3
129Oscar Camenzind (26292)Mapei16
131Laurent Jalabert (29212)ONCE5
132Iñigo Cuesta (28363)ONCE52
133Luis Maria Díaz (31324)ONCE75
134Herminio Díaz (33200)ONCE72
135David Etxebarria (24343)ONCE30
136Alberto Leanizbarrutia (3591)ONCE55
137Melchor Mauri (3284)ONCE35
138Jose-Roberto Sierra (31102)ONCE54
139Mikel Zarrabeitia (2848)ONCE36
141Giuseppe Guerini (28137)PoltiAB4
142Daniel Atienza (23282)PoltiAB12
143Mirko Crepaldi (2619)PoltiAB3
144Mirko Gualdi (29358)Polti21
145Fabrizio Guidi (2678)Polti63
146Anthony Rokia (25209)Polti104
147Cristian Salvato (26317)Polti89
148Gianluca Valoti (25134)Polti46
149Mauro Zinetti (235)PoltiAB11
151Niki Aebersold (25360)Post Swiss Team27
152Roger Beuchat (26180)Post Swiss Team100
153Pierre Bourquenoud (28222)Post Swiss Team60
154Richard Chassot (28164)Post Swiss Team87
155Franz Hotz (30135)Post Swiss Team66
156Rolf Huser (2726)Post Swiss Team58
157Daniel Paradis (2852)Post Swiss Team88
158Guido Wirz (25245)Post Swiss TeamHD11
159Markus Zberg (244)Post Swiss Team57
161Michael Boogerd (2633)Rabobank49
162Erik Dekker (27314)RabobankAB7
163Marc Lotz (24255)Rabobank103
164Robbie McEwen (266)RabobankAB4
165Koos Moerenhout (24238)RabobankAB20
166Rolf Sørensen (3371)Rabobank59
167Leon van Bon (26154)RabobankNP14
168Max van Heeswijk (25120)Rabobank94
169Marc Wauters (29127)Rabobank74
171Harald Morscher (268)Saeco97
172Philipp Buschor (27111)Saeco62
173Salvatore Commesso (2395)Saeco53
174Dario Frigo (24286)SaecoAB11
175Vitali Kokorine (23179)Saeco40
176Pavel Padrnos (27196)SaecoAB10
177Alexandre Moos (25190)SaecoAB16
178Michael Rich (28275)Saeco92
179Paolo Savoldelli (2554)SaecoAB11
181Andreas Klöden (239)TelekomAB10
182Dirk Baldinger (26308)TelekomAB7
183Michael Blaudzun (2561)TelekomHD11
184Bert Dietz (28302)Telekom79
185Kai Hundertmarck (2966)Telekom81
186Giovanni Lombardi (2910)TelekomAB11
187Dirk Müller (24331)TelekomAB10
188Jan Schaffrath (26287)TelekomAB20
189Georg Totschnig (2737)Telekom71
191Jeroen Blijlevens (26184)TVMNP14
192Steven de Jongh (24218)TVMAB10
193Servais Knaven (27117)TVMAB11
194Michel Lafis (30285)TVM70
195Claus Michael Møller (29270)TVM25
196Serhiy Utchakov (3050)TVMAB19
197Tristan Hoffman (28181)TVM95
198Peter Van Petegem (28164)TVMAB20
199Bart Voskamp (3024)TVMAB10
201Lance Armstrong (26286)US Postal Service4
202Viatcheslav Ekimov (32147)US Postal ServiceNP15
203Juan Llaneras (2944)US Postal ServiceAB10
204Peter Meinert (3238)US Postal Service82
205Jean-Cyril Robin (28308)US Postal ServiceAB16
206Sven Teutenberg (25316)US Postal ServiceAB19
207Christian Vandevelde (2239)US Postal Service90
208Jonathan Vaughters (2520)US Postal Service107
209Antón Darío Villatoro (2821)US Postal ServiceAB4
211Ángel Luis Casero (25276)Vitalico SegurosHD11
212Santiago Blanco (2418)Vitalico Seguros32
213Elio Aggiano (26107)Vitalico SegurosNP13
214Daniel Clavero (29325)Vitalico SegurosNP20
215Juan Carlos Domínguez (2779)Vitalico SegurosStartverbod Doping/20e etappe
216David García (2881)Vitalico SegurosAB10
217Prudencio Indurain (3021)Vitalico SegurosNP8
218Sergei Smetanine (24250)Vitalico Seguros61
219Andreï Zintchenko (26177)Vitalico Seguros14