Informatie over de Vuelta a España van 1997

Helaas, je kunt de grafiek niet zien. Hij is er wel, kijk maar in een andere browser die svg wel aan kan.

Ik ben begonnen om informatie over de Vuelta toe te voegen. Alle etappewinnaars en aanvoerders van het algemeen klassement staan er in principe in, maar dit is nog niet uitgebreid gecontroleerd. Ik ben begonnen met het toevoegen van andere klassementen (met truien), te beginnen met de meest recente jaren.

Datum Nr. Van Naar Afstand
(km)
Winnaar Leeftijd
(jaardag)
Land Algemeen
klassement
Leeftijd
(jaardag)
LandPunten Leeftijd
(jaardag)
LandBerg Leeftijd
(jaardag)
LandTussensprints Leeftijd
(jaardag)
Land
06 Sep 19971LissabonEstoril160L. Michaelsen28177DENL. Michaelsen28177DENL. Michaelsen28177DENF. Cerezo26243ESPA. Canzonieri32279ITA1
07 Sep 19972ÉvoraVilamoura224M. Wüst3032GERL. Michaelsen28178DENF. Guidi25146ITAF. Cerezo26244ESPA. Canzonieri32280ITA1
08 Sep 19973LouléHuelva173M. Wüst3033GERL. Michaelsen28179DENF. Guidi25147ITAF. Cerezo26245ESPA. Canzonieri32281ITA1
09 Sep 19974HuelvaJerez de la Frontera193E. Anguita28162ESPF. Guidi25148ITAF. Guidi25148ITAF. Cerezo26246ESPA. Canzonieri32282ITA1
10 Sep 19975Jerez de la FronteraMálaga229M. Wüst3035GERL. Michaelsen28181DENM. Wüst3035GERF. Cerezo26247ESPL. Michaelsen28181DEN1
11 Sep 19976MálagaGranada157L. Jalabert28285FRAL. Jalabert28285FRAL. Jalabert28285FRAF. Cerezo26248ESPL. Jalabert28285FRA1
12 Sep 19977GuadixSierra Nevada219Y. Ledanois2869FRAL. Dufaux28115SUIL. Jalabert28286FRAF. Cerezo26249ESPL. Michaelsen28183DEN1
13 Sep 19978GranadaCórdoba175B. Voskamp2998NEDL. Dufaux28116SUIM. Wüst3038GERF. Cerezo26250ESPM. Radaelli29306ITA1
14 Sep 19979CórdobaCórdoba38M. Mauri31159ESPA. Zülle2970SUIL. Jalabert28288FRAF. Cerezo26251ESPM. Radaelli29307ITA1
15 Sep 199710CórdobaAlmendralejo235M. Piccoli274ITAA. Zülle2971SUIL. Jalabert28289FRAF. Cerezo26252ESPM. Radaelli29308ITA1
16 Sep 199711AlmendralejoPlasencia198J. Svorada2918CZEA. Zülle2972SUIL. Jalabert28290FRAF. Cerezo26253ESPM. Radaelli29309ITA1
18 Sep 199712LeónAlto de El Morredero147R. Heras23229ESPA. Zülle2974SUIL. Jalabert28292FRAF. Cerezo26255ESPM. Radaelli29311ITA1
19 Sep 199713PonferradaBranilín196P. Tonkov28222RUSA. Zülle2975SUIL. Jalabert28293FRAF. Cerezo26256ESPM. Radaelli29312ITA1
20 Sep 199714OviedoAlto del Naranco160tijdJ. García2546ESPA. Zülle2976SUIL. Jalabert28294FRAF. Cerezo26257ESPM. Radaelli29313ITA1
21 Sep 199715OviedoLagos de Covadonga159P. Tonkov28224RUSA. Zülle2977SUIL. Jalabert28295FRAA. Zülle2977SUIM. Radaelli29314ITA1
22 Sep 199716Cangas de OnísSantander169J. Svorada2924CZEA. Zülle2978SUIL. Jalabert28296FRAJ. Jimenez25218ESPM. Radaelli29315ITA1
23 Sep 199717SantanderBurgos195J. Svorada2925CZEA. Zülle2979SUIL. Jalabert28297FRAJ. Jimenez25219ESPM. Radaelli29316ITA1
24 Sep 199718BurgosValladolid185L. van Bon25239NEDA. Zülle2980SUIL. Jalabert28298FRAJ. Jimenez25220ESPM. Radaelli29317ITA1
25 Sep 199719ValladolidLos Ángeles de San Rafael184J. Jimenez25221ESPA. Zülle2981SUIL. Jalabert28299FRAJ. Jimenez25221ESPM. Radaelli29318ITA1
26 Sep 199720Los Ángeles de San RafaelÁvila190L. Jalabert28300FRAA. Zülle2982SUIL. Jalabert28300FRAJ. Jimenez25222ESPM. Radaelli29319ITA1
27 Sep 199721AlcobendasAlcobendas48tijdA. Zülle2983SUIA. Zülle2983SUIL. Jalabert28301FRAJ. Jimenez25223ESPM. Radaelli29320ITA1
28 Sep 199722MadridMadrid160M. van Heeswijk24210NEDA. Zülle2984SUIL. Jalabert28302FRAJ. Jimenez25224ESPM. Radaelli29321ITA1
Deelnemers Vuelta a España 1997
RugnummerNaamPloegEindstand
1Alex Zülle (28361)ONCE1
2Iñigo Cuesta (27363)ONCE60
3Herminio Díaz (32201)ONCE68
4Aitor Garmendia (29119)ONCE121
5Laurent Jalabert (28213)ONCE7
6Alberto Leanizbarrutia (3491)ONCE37
7Francisco Mauleón (31288)ONCE67
8Melchor Mauri (3184)ONCE22
9Mikel Zarrabeitia (2748)ONCE40
11Serhiy Honchar (26363)Aki-Safi56
12Oscar Dalla Costa (24244)Aki-Safi114
13Gianluca Gorini (26256)Aki-Safi66
14Endrio Leoni (28313)Aki-SafiAB7
15Nicola Miceli (2634)Aki-SafiAB15
16Luca Pavanello (27363)Aki-SafiAB7
17Marco Zanotti (23161)Aki-SafiAB7
18Mauro Radaelli (29232)Aki-Safi99
19Mauro Zanetti (2487)Aki-Safi104
21Claudio Chiappucci (34123)Asics11
22Federico Colonna (24318)AsicsAB7
23Diego Ferrari (26226)Asics101
24Andrea Noè (28167)Asics52
25Fabio Roscioli (31348)Asics107
26Samuele Schiavina (2626)Asics102
27Aleksandr Chefer (25307)AsicsAB7
28Filippo Simeoni (25318)Asics69
29Enrico Zaina (29277)Asics4
31Abraham Olano (27160)BanestoAB7
32Marino Alonso (31227)Banesto35
33Ángel Luis Casero (24277)BanestoNP9
34Armand De Las Cuevas (294)BanestoAB11
35José Vicente García (24331)Banesto62
36Prudencio Indurain (2921)Banesto44
37José Maria Jimenez (25135)Banesto21
38Aitor Osa (23295)Banesto46
39Orlando Sergio Rodriguis (27253)BanestoAB7
41Wladimir Belli (26341)BrescialatAB7
42Claudio Camin (27119)Brescialat90
43Marco Della Vedova (253)BrescialatAB6
44Luca Gelfi (3110)Brescialat87
45Marco Milesi (27152)Brescialat79
46Mariano Piccoli (26293)Brescialat48
47Giancarlo Raimondi (24215)BrescialatAB17
48Marco Serpellini (24321)Brescialat16
49Roberto Sgambelluri (2386)BrescialatAB20
51Massimiliano Gentili (25288)Cantina Tollo-Carrier29
52Stefano Cembali (29288)Cantina Tollo-Carrier125
53Stefano Dante (2737)Cantina Tollo-CarrierAB7
54Marco Antonio Di Renzo (27334)Cantina Tollo-CarrierAB11
55Andrea Dolci (27224)Cantina Tollo-CarrierAB6
56Martin Hvastija (27213)Cantina Tollo-Carrier110
57Nicola Ramacciotti (23359)Cantina Tollo-Carrier117
58Andrea Paluan (31134)Cantina Tollo-Carrier100
59Maurizio Frizzo (27242)Cantina Tollo-Carrier122
61Pascal Richard (33106)Casino34
62Stéphane Barthe (24208)CasinoAB8
63Frédérick Bessy (25173)Casino70
64Philippe Bordenave (28119)Casino12
65Jacky Durand (30141)Casino116
66Fabrice Gougot (25304)CasinoAB5
67Pascal Chanteur (29142)CasinoNP6
68Rodolfo Massi (31287)Casino20
69Frédéric Pontier (26294)CasinoAB12
71Toni Rominger (3696)Cofidis38
72Frankie Andreu (30278)CofidisAB4
73Laurent Desbiens (27288)CofidisAB5
74Maurizio Fondriest (32167)Cofidis49
75Philippe Gaumont (24129)CofidisAB7
76Francis Moreau (31345)Cofidis91
77David Plaza (26363)Cofidis36
78Christophe Rinero (23184)CofidisAB5
79Bruno Thibout (2854)Cofidis30
81Daniel Clavero (28326)Estepona-Toscaf6
82Eleuterio Anguita (2892)Estepona-ToscafNP11
83Francisco Javier Cerezo (26176)Estepona-Toscaf32
84Andreï Zintchenko (25177)Estepona-Toscaf119
85Claus Michael Møller (28271)Estepona-ToscafAB13
86Victor Manuel Moratilla (26230)Estepona-Toscaf74
87Sergei Smetanine (23250)Estepona-ToscafAB5
88José Manuel Uría (27212)Estepona-Toscaf14
89Juan Carlos Vicario (25303)Estepona-Toscaf80
91César Solaun (26184)EuskaltelAB13
92Iñaki Aiarzagüena (27336)Euskaltel31
93Ibon Ajuria (25326)Euskaltel27
94David García (2781)Euskaltel63
95Iñigo González De Heredia (26108)EuskaltelAB7
96Álvaro González de Galdeano (27179)EuskaltelAB5
97Igor González de Galdeano (23242)Euskaltel42
98Roberto Laiseka (2814)Euskaltel54
99Óscar López (27127)Euskaltel50
101Chris Boardman (28309)GanAB7
102Emmanuel Hubert (26183)GanAB7
103Yvon Ledanois (27361)Gan10
104Frédéric Moncassin (28278)GanAB5
105Eros Poli (33329)GanAB5
106Gerard Rué (3255)Gan88
107François Simon (28246)GanAB5
108Francisque Teyssier (28180)Gan23
109Cédric Vasseur (26317)Gan45
111Fernando Escartin (29158)Kelme2
112Santiago Botero (24247)Kelme98
113Juan Carlos Domínguez (2679)Kelme18
114Ángel Edo (26331)KelmeAB17
115Arsenio González (37113)Kelme47
116Roberto Heras (23150)Kelme5
117José-Luis Rodríguez (3162)Kelme58
118Santos González (23196)KelmeAB7
119Marcos Antonio Serrano (24296)Kelme8
121Laurent Dufaux (2842)Festina3
122Laurent Brochard (2996)Festina19
123Félix Manuel García (28184)Festina13
124Pascal Hervé (32353)Festina43
125Fabian Jeker (28215)Festina25
126Valerio Tebaldi (31364)Festina85
127Didier Rous (26286)FestinaAB13
128Neil Stephens (33273)Festina55
129Marcel Wüst (29329)Festina109
131Cândido Joaquim Venda Moreira (22182)Maia-CinAB4
132Joaquim Adrego Pereiro Andrade (27319)Maia-CinAB14
133José Bento Azevedo (23285)Maia-CinAB13
134Paulo Manuel Oliveira Barroso (24245)Maia-CinAB7
135José Luis Sanchez (24310)Maia-CinAB13
136Paulo Jorge Ferreira (26301)Maia-CinAB7
137José Francisco Jarque (25283)Maia-CinAB13
138Joaquim Alberto Sampaio (27134)Maia-CinAB15
139João Paulo Silva (28220)Maia-CinNP15
141Pavel Tonkov (28142)MapeiNP16
142Franco Ballerini (32202)Mapei97
143Davide Bramati (292)Mapei105
144Gianni Bugno (33137)Mapei95
145Gianni Faresin (31350)Mapei9
146Paolo Lanfranchi (28341)Mapei17
147Daniele Nardello (24333)MapeiAB20
148Ján Svorada (28307)Mapei120
149Stefano Zanini (28159)MapeiAB7
151Peter Luttenberger (24200)RabobankAB13
152Danny Jonasson (22273)Rabobank112
153Patrick Jonker (2837)Rabobank73
154Jans Koerts (27311)RabobankAB7
155Koos Moerenhout (23238)Rabobank65
156Danny Nelissen (26233)Rabobank94
157Leon van Bon (25154)Rabobank77
158Max van Heeswijk (24121)Rabobank83
159Aart Vierhouten (27104)Rabobank89
161Stefano Colagè (34358)Refin-Mobilvetta53
162Elio Aggiano (25107)Refin-Mobilvetta123
163Gabriele Balducci (21240)Refin-MobilvettaAB5
164Mauro Bettin (28192)Refin-Mobilvetta59
165Marco Lietti (3272)Refin-Mobilvetta93
166Leonardo Piepoli (25302)Refin-Mobilvetta26
167Sergei Uslamin (34128)Refin-Mobilvetta86
168Cristian Salvato (25317)Refin-Mobilvetta76
169Jörgen Werner (26346)Refin-Mobilvetta103
171José Joaquim Castelblanco (27198)Flavia-Telecom41
172Julio César Aguirre (27351)Flavia-Telecom28
173Carlos Contreras (23202)Flavia-Telecom15
174Jairo de Jesus Hernández (24322)Flavia-Telecom51
175Carlos Andrós Osorio (22261)Flavia-Telecom82
176Federico Muñoz (3455)Flavia-Telecom39
177Héctor Iván Palacio (2850)Flavia-TelecomAB17
178Juan Diego Ramírez (25345)Flavia-Telecom75
179Efraim Rico (29210)Flavia-Telecom57
181Michael Andersson (30119)TVMAB7
182Stéphane Petilleau (26134)TVMAB20
183Servais Knaven (26117)TVMNP18
184Bo Hamburger (2738)TVM33
185Serguei Ivanov (22118)TVM24
186Lars Michaelsen (28110)TVM71
187Bart Voskamp (2924)TVM96
188Jesper Skibby (33101)TVMAB5
189Tristan Hoffman (27181)TVMAB7
191Mario Cipollini (30101)SaecoNP2
192Giuseppe Calcaterra (32204)Saeco115
193Angelo Canzonieri (32212)Saeco92
194Alessio Di Basco (32225)Saeco81
195Giorgio Furlan (31114)Saeco78
196Eddy Mazzoleni (23337)SaecoNP2
197Roberto Petito (26150)SaecoAB7
198Ginés Salmeron (24228)SaecoAB12
199Mario Scirea (32328)Saeco113
201Fabrizio Guidi (2578)Scrigno-Gaerne84
202Massimo Apollonio (2792)Scrigno-Gaerne106
203Davide Casarotto (25347)Scrigno-Gaerne108
204Biagio Conte (2984)Scrigno-Gaerne118
205Alessandro Petacchi (23179)Scrigno-GaerneAB5
206Dario Pieri (21303)Scrigno-GaerneNP21
207Mirko Rossato (28206)Scrigno-GaerneAB7
208Amilcare Tronca (2566)Scrigno-Gaerne61
209Andrea Vatteroni (27363)Scrigno-GaerneAB17
211Viatcheslav Ekimov (31147)US Postal Service64
212Darren Baker (3018)US Postal Service72
213Antón Darío Villatoro (2721)US Postal ServiceAB7
214Eddy Gragus (29136)US Postal ServiceAB12
215Remigius Lupeikis (32282)US Postal Service124
216Scott Mercier (29158)US Postal ServiceAB7
217Peter Meinert (3138)US Postal ServiceAB7
218Jean-Cyril Robin (27308)US Postal ServiceAB4
219Sven Teutenberg (24317)US Postal Service111