Informatie over de Vuelta a España van 1993

Helaas, je kunt de grafiek niet zien. Hij is er wel, kijk maar in een andere browser die svg wel aan kan.

Ik ben begonnen om informatie over de Vuelta toe te voegen. Alle etappewinnaars en aanvoerders van het algemeen klassement staan er in principe in, maar dit is nog niet uitgebreid gecontroleerd. Ik ben begonnen met het toevoegen van andere klassementen (met truien), te beginnen met de meest recente jaren.

Datum Nr. Van Naar Afstand
(km)
Winnaar Leeftijd
(jaardag)
Land Algemeen
klassement
Leeftijd
(jaardag)
LandPunten Leeftijd
(jaardag)
LandBerg Leeftijd
(jaardag)
LandCombinatie Leeftijd
(jaardag)
LandTussensprints Leeftijd
(jaardag)
LandSpeciale sprints Leeftijd
(jaardag)
Land
26 Apr 19931La CorunaLa Coruna10tijdA. Zülle24295SUIA. Zülle24295SUIA. Zülle24295SUIN/AN/AN/AN/A
27 Apr 19932La CorunaVigo251A. Gutierrez31161ESPA. Zülle24296SUIA. Zülle24296SUIM. Lietti287ITAA. Zülle24296SUIF. Espinosa30355ESPM. Lietti287ITA1
28 Apr 19933VigoOrense171L. Jalabert24149FRAA. Zülle24297SUIL. Jalabert24149FRAH. Díaz28137ESPL. Jalabert24149FRAF. Espinosa30356ESPM. Lietti288ITA1
29 Apr 19934La GudinaSalamanca233J. van Poppel30211NEDA. Zülle24298SUIL. Jalabert24150FRAH. Díaz28138ESPL. Jalabert24150FRAF. Espinosa30357ESPM. Lietti289ITA1
30 Apr 19935SalamancaÁvila219M. Alonso27165ESPA. Zülle24299SUIL. Jalabert24151FRAH. Díaz28139ESPM. Alonso27165ESPF. Espinosa30358ESPM. Lietti2810ITA1
01 May 19936DYCPuerto de Navacerrada24tijdA. Zülle24300SUIA. Zülle24300SUIT. Rominger3235SUIH. Díaz28140ESPT. Rominger3235SUIF. Espinosa30359ESPA. Saitov28120RUS1
02 May 19937DYCMadrid184L. Jalabert24153FRAA. Zülle24301SUIL. Jalabert24153FRAH. Díaz28141ESPT. Rominger3236SUIF. Espinosa30360ESPA. Saitov28121RUS1
03 May 19938AranjuezAlbacete225J. van Poppel30215NEDA. Zülle24302SUIL. Jalabert24154FRAH. Díaz28142ESPT. Rominger3237SUIF. Fontanelli289ITAA. Saitov28122RUS1
04 May 19939AlbaceteValencia224D. Abduzhaparov2965UZBA. Zülle24303SUIL. Jalabert24155FRAH. Díaz28143ESPH. Redant30184BELF. Fontanelli2810ITAA. Saitov28123RUS1
05 May 199310ValenciaLa Senia206J. González2997ESPA. Zülle24304SUIL. Jalabert24156FRAH. Díaz28144ESPH. Redant30185BELF. Espinosa30363ESPA. Saitov28124RUS1
06 May 199311LeridaAmpriu221T. Rominger3240SUIA. Zülle24305SUIL. Jalabert24157FRAT. Rominger3240SUIR. Pelliconi30173ITAF. Espinosa30364ESPM. Lietti2816ITA1
07 May 199312BenasqueZaragoza220D. Abduzhaparov2968UZBA. Zülle24306SUIL. Jalabert24158FRAT. Rominger3241SUIR. Pelliconi30174ITAF. Espinosa310ESPM. Lietti2817ITA1
08 May 199313ZaragozaZaragoza37tijdM. Mauri2730ESPA. Zülle24307SUIL. Jalabert24159FRAT. Rominger3242SUIR. Pelliconi30175ITAF. Espinosa311ESPM. Lietti2818ITA1
09 May 199314TudelaAlto de la Demanda197T. Rominger3243SUIT. Rominger3243SUIT. Rominger3243SUIT. Rominger3243SUIR. Pelliconi30176ITAF. Espinosa312ESPA. Saitov28128RUS1
10 May 199315Santo DomingoSantander226D. Lauritzen36240NORT. Rominger3244SUIT. Rominger3244SUIT. Rominger3244SUID. Lauritzen36240NORF. Espinosa313ESPA. Saitov28129RUS1
11 May 199316SantanderAlto Campoo160J. Montoya29158ESPT. Rominger3245SUIT. Rominger3245SUIT. Rominger3245SUIJ. Montoya29158ESPF. Espinosa314ESPA. Saitov28130RUS1
12 May 199317SantanderLagos de Covadonga179O. Rincón2539COLT. Rominger3246SUIT. Rominger3246SUIT. Rominger3246SUIJ. Montoya29159ESPF. Espinosa315ESPA. Saitov28131RUS1
13 May 199318Cangas de OnísGijón170S. Utchakov251UKRT. Rominger3247SUIT. Rominger3247SUIT. Rominger3247SUIJ. Montoya29160ESPF. Espinosa316ESPA. Saitov28132RUS1
14 May 199319GijónAlto del Naranco153T. Rominger3248SUIT. Rominger3248SUIT. Rominger3248SUIT. Rominger3248SUIJ. Montoya29161ESPH. Redant30194BELA. Saitov28133RUS1
15 May 199320SalasEl Ferrol247D. Abduzhaparov2976UZBT. Rominger3249SUIT. Rominger3249SUIT. Rominger3249SUIJ. Montoya29162ESPH. Redant30195BELA. Saitov28134RUS1
16 May 199321PadrónSantiago de Compostela44tijdA. Zülle24315SUIT. Rominger3250SUIT. Rominger3250SUIT. Rominger3250SUIJ. Montoya29163ESPH. Redant30196BELA. Saitov28135RUS1
Deelnemers Vuelta a España 1993
RugnummerNaamPloegEindstand
1Toni Rominger (3296)Clas-Cajastur1
2Federico Etxabe (32346)Clas-Cajastur24
3Fernando Escartin (25158)Clas-Cajastur10
4Francisco Espinosa (3155)Clas-Cajastur75
5Iñaki Gaston (3037)Clas-Cajastur11
6Arsenio González (33113)Clas-Cajastur23
7Francisco Mauleón (27288)Clas-Cajastur20
8Fabio Hernán Rodríguez (26283)Clas-Cajastur44
9Jose-Roberto Sierra (26102)Clas-Cajastur47
10Jon Unzaga (30315)Clas-Cajastur18
11Jesus Montoya (29209)Amaya Seguros5
12Melchor Mauri (2784)Amaya Seguros8
13Laudelino Cubino (3031)Amaya Seguros3
14Javier Murguialday (31147)Amaya Seguros16
15Tom Cordes (2732)Amaya Seguros53
16Oliviero Rincón (2589)Amaya Seguros4
17Antonio Sánchez (22273)Amaya Seguros86
18Fernando Quevedo (28196)Amaya Seguros49
19Vicente Aparicio (23290)Amaya Seguros34
20Mikel Zarrabeitia (2348)Amaya Seguros12
21Pedro Delgado (3376)Banesto6
22Marino Alonso (27227)Banesto21
23Jean-François Bernard (3160)BanestoAB5
24Armand De Las Cuevas (254)BanestoAB16
25José Luis De Santos (25139)Banesto31
26Aitor Garmendia (25119)BanestoAB17
27Julian Gorospe (33100)Banesto29
28Roberto Lezáun (25343)Banesto72
29José Luis Santamaría (24185)Banesto61
30José Ramon Uriarte (26161)Banesto17
31Jean-Paul van Poppel (30274)Festina110
32Thierry Marie (306)Festina109
33Gert Jakobs (2962)Festina112
34Roberto Torres (28306)Festina79
35Luis Pérez (26343)Festina27
36Ramón González (2650)Festina60
37Romes Gainetdinov (2656)Festina32
38Harald Maier (32226)FestinaAB19
39Fernando Pinero (26129)Festina84
40Martin Earley (3116)FestinaAB16
41Djamolidine Abduzhaparov (29123)Lampre-Polti63
42Marco Lietti (2872)Lampre-Polti70
43Acacio da Silva (32180)Lampre-Polti64
44Zbigniew Spruch (27200)Lampre-Polti46
45Davide Bramati (252)Lampre-Polti94
46Serhiy Utchakov (2550)Lampre-Polti50
47Marek Szerszynski (32266)Lampre-Polti83
48Stefano Cortinovis (2536)Lampre-PoltiAB16
49Mirko Gualdi (24359)Lampre-PoltiAB16
50Giovanni Lombardi (2411)Lampre-PoltiAB10
51Flavio Giupponi (2952)Mercatone UnoAB14
52Bruno Leali (35117)Mercatone Uno51
53Fabio Bordonali (29188)Mercatone Uno77
54Adriano Baffi (30328)Mercatone Uno90
55Germano Pierdomenico (2619)Mercatone UnoGevallen/11e etappe
56Roberto Pelliconi (30229)Mercatone Uno58
57Massimo Donati (26164)Mercatone UnoAB16
58Angelo Lecchi (26200)Mercatone UnoAB15
59Antonio Politano (26165)Mercatone Uno52
60Enrico Zaina (25277)Mercatone Uno39
61Eduardo Chozas (32361)Caja Rural22
62Alberto-Luis Camargo (28148)Caja RuralAB12
63Luis Edgar Espinosa Sepulveda (25226)Caja RuralNP12
64Félix Manuel García (24184)Caja Rural80
65Álvaro González de Galdeano (23179)Caja RuralAB16
66Alfonso Gutierrez (31226)Caja Rural89
67Carmelo Miranda (23193)Caja Rural56
68Erwin Nijboer (2928)Caja Rural111
69Manuel Pascual (23254)Caja Rural93
70Orlando Sergio Rodriguis (23253)Caja Rural76
71Jesus Blanco (3097)Deportpublic25
72Carlos Galarreta (25233)Deportpublic78
73Viktor Rjaksinski (25246)Deportpublic82
74Viktor Klimov (28203)Deportpublic36
75José-Luis Rodríguez (2762)Deportpublic67
76Eleuterio Anguita (2492)Deportpublic65
77Alfredo Irusta (25174)Deportpublic69
78Federico Garciía (25160)Deportpublic30
79José Antonio Espinosa (23219)Deportpublic114
80Ivan Ivanov (3352)DeportpublicNP17
81Anselmo Fuerte (31155)Kelme45
82Hernán Buenahora (26105)Kelme13
83Ángel Edo (22331)Kelme73
84José Martín Farfán (27314)Kelme40
85Ignacio García (24331)Kelme106
86Asiat Saitov (28181)Kelme59
87José Ángel Vidal (23246)Kelme81
88Angel Yesid Camargo (2640)KelmeNP13
89Nestor Oswaldo Mora (29284)Kelme33
90Antonio Miguel Díaz (24311)Kelme41
91Erik Breukink (2990)ONCE7
92Johan Bruyneel (28312)ONCE9
93Herminio Díaz (28201)ONCE54
94Laurent Dufaux (2442)ONCE37
95Stephen Hodge (31348)ONCE85
96Laurent Jalabert (24213)ONCE35
97Alberto Leanizbarrutia (3091)ONCE66
98Miguel Ángel Martínez (263)ONCE38
99Luis Maria Díaz (26324)ONCE88
100Alex Zülle (24361)ONCE2
101Hendrik Redant (30242)Collstrop-Assur97
102Marc Bouillon (2515)Collstrop-AssurAB5
103Johnny Dauwe (2731)Collstrop-Assur102
104Klaus De Muynck (2644)Collstrop-AssurAB15
105Patrick Evenepoel (24315)Collstrop-Assur113
106Jan Goessens (30254)Collstrop-Assur100
107Danny In 't Ven (24329)Collstrop-Assur95
108Peter Verbeken (2777)Collstrop-Assur105
109Willy Willems (29226)Collstrop-Assur101
111Marco Giovannetti (3188)MapeiNP17
112Santos Hernández (26178)Mapei43
113Juan Carlos González (29154)MapeiAB17
114Fabrizio Bontempi (26242)Mapei96
115Mauro Consonni (2592)Mapei108
116Luca Gelfi (2710)Mapei14
117Dario Nicoletti (26116)Mapei99
118Andrea Noè (24167)Mapei68
119Andrei Teteriouk (25284)Mapei104
120Gianluca Tonetti (2671)Mapei57
121José Fabio Moreno (27190)Gaseosas GlacialAB5
122Rubén Darío Beltrán (28364)Gaseosas GlacialAB16
123Demetrio Cuspoca Fonseca (29215)Gaseosas GlacialAB16
124Luis Alberto González (27339)Gaseosas GlacialAB14
125Armando Isaac Moreno (25327)Gaseosas GlacialHD5
126Israel Antonio Ochoa (28309)Gaseosas GlacialAB5
127Álvaro Sierra (2688)Gaseosas GlacialAB15
128Julio César Rangel (25140)Gaseosas GlacialHD10
129Miguel Ángel Sanabria Acevedo (25284)Gaseosas GlacialNP8
130Jose Santiago Amador (2987)Gaseosas GlacialAB10
131Massimo Podenzana (31337)Navigare-Blue Storm74
132Michele Coppolillo (25349)Navigare-Blue StormAB15
133Stefano Zanini (24159)Navigare-Blue Storm91
134Fabiano Fontanelli (2868)Navigare-Blue StormAB11
135Roberto Pagnin (30358)Navigare-Blue StormNP14
136Giuseppe Guerini (23137)Navigare-Blue StormAB15
137Luboš Lom (28148)Navigare-Blue StormAB8
138Walter Castignola (22308)Navigare-Blue StormAB7
139Vassili Davidenko (23106)Navigare-Blue StormAB19
140Fabrizio Settembrini (267)Navigare-Blue Storm98
141Juan Tomás Martinez (30350)Sicasal42
142Arximiro Blanco (27101)Sicasal87
143Manuel António Cunha (30304)Sicasal62
144António Joaquim De Castro Oliveira (33207)SicasalNP13
145Jorge Manuel Dos Santos (26224)SicasalNP14
146Pedro Manuel Silva Rodrigues (26214)SicasalAB16
147Serafim Vieira de Araújo (26236)Sicasal28
148Manuel-Luis Abreu Campos (30177)SicasalGevallen/11e etappe
149Joáo José Sampaio (3979)Sicasal55
150Paolo José Ferreira (3151)SicasalAB16
151Robert Millar (34291)TVM-Bison15
152Tristan Hoffman (23181)TVM-Bison103
153Scott Sunderland (26215)TVM-BisonHD11
154Gerrit de Vries (2649)TVM-Bison26
155Maarten den Bakker (24156)TVM-Bison71
156Mathieu Hermans (30173)TVM-BisonHD11
157Bart Voskamp (2524)TVM-Bison92
158Dag Otto Lauritzen (36292)TVM-Bison48
159John Talen (28164)TVM-Bison107
160Peter Meinert (2738)TVM-Bison19
161Christoph Demel (2329)Café de ColombiaHD11
162Josef Lontscharitsch (2381)Café de ColombiaAB5
163Alois Pfleger (28141)Café de ColombiaNP19
164Josef Regec (2894)Café de ColombiaNP4
165Nigel Perry (2587)Café de ColombiaAB5
166Patrick Schoovaerts (2993)Café de ColombiaAB11
167Uwe Nepp (26212)Café de ColombiaDiskwalificatie/03e etappe
168Paul Popp (30149)Café de ColombiaAB16
169Bernhard Rassinger (29305)Café de ColombiaHD11
170Robert Matwew (2645)Café de ColombiaAB5