Informatie over de Vuelta a España van 1958

Helaas, je kunt de grafiek niet zien. Hij is er wel, kijk maar in een andere browser die svg wel aan kan.

Ik ben begonnen om informatie over de Vuelta toe te voegen. Alle etappewinnaars en aanvoerders van het algemeen klassement staan er in principe in, maar dit is nog niet uitgebreid gecontroleerd. Ik ben begonnen met het toevoegen van andere klassementen (met truien), te beginnen met de meest recente jaren.

Datum Nr. Van Naar Afstand
(km)
Winnaar Leeftijd
(jaardag)
Land Algemeen
klassement
Leeftijd
(jaardag)
LandPunten Leeftijd
(jaardag)
LandBerg Leeftijd
(jaardag)
LandTussensprints Leeftijd
(jaardag)
Land
30 Apr 19581BilbaoSan Sebastián164M. Pacheco26237ESPM. Pacheco26237ESPM. Pacheco26237ESPM. Pacheco26237ESPA. Barrutia24321ESP1
01 May 19582San SebastiánPamplona150A. Jimenez23292ESPM. Pacheco26238ESPS. Botella2934ESPM. Pacheco26238ESPA. Barrutia24322ESP1
02 May 19583PamplonaZaragoza245P. Baffi27229ITAH. Couvreur33221BELH. Couvreur33221BELM. Pacheco26239ESPA. Barrutia24323ESP1
03 May 19584ZaragozaBarcelona229R. Van Looy24134BELJ. Stablinski25346FRAS. Botella2936ESPM. Pacheco26240ESPA. Barrutia24324ESP1
04 May 19585ABarcelonaBarcelona4TTT?J. Stablinski25347FRAS. Botella2937ESPM. Pacheco26241ESPA. Barrutia24325ESP
04 May 19585BBarcelonaTarragona119R. Van Looy24135BELJ. Stablinski25347FRAS. Botella2937ESPM. Pacheco26241ESPE. Bottecchia24131ITA1
05 May 19586TarragonaValencia263R. Van Looy24136BELD. de Groot24345NEDS. Botella2938ESPM. Pacheco26242ESPF. Alberdi27255ESP1
06 May 19587ValenciaCuenca216G. Desmet2792BELD. de Groot24346NEDS. Botella2939ESPM. Pacheco26243ESPL. van der Pluym2385NED1
07 May 19588CuencaToledo206J. Stablinski25350FRAD. de Groot24347NEDS. Botella2940ESPM. Pacheco26244ESPF. Alberdi27257ESP1
08 May 19589ToledoMadrid241R. Van Looy24139BELR. Van Looy24139BELS. Botella2941ESPM. Pacheco26245ESPF. Alberdi27258ESP1
09 May 195810MadridSoria225R. Van Looy24140BELR. Van Looy24140BELS. Botella2942ESPM. Pacheco26246ESPV. Iturat29259ESP1
10 May 195811SoriaVitoria167R. Marigil29197ESPR. Van Looy24141BELS. Botella2943ESPF. Bahamontes29304ESPV. Iturat29260ESP1
11 May 195812VitoriaBilbao169G. Desmet2797BELJ. Stablinski25354FRAS. Botella2944ESPF. Bahamontes29305ESPV. Iturat29261ESP1
12 May 195813ABilbaoCastro Urdiales35tijdG. Carlesi21185ITAJ. Stablinski25355FRAS. Botella2945ESPF. Bahamontes29306ESPV. Iturat29262ESP
12 May 195813ABilbaoCastro Urdiales35tijdJ. Lorono32122ESPJ. Stablinski25355FRAS. Botella2945ESPF. Bahamontes29306ESPV. Iturat29262ESP
12 May 195813BCastro UrdialesSantander105J. Graczyk24351FRAJ. Stablinski25355FRAS. Botella2945ESPF. Bahamontes29306ESPV. Iturat29262ESP1
13 May 195814SantanderGijón221P. Baffi27240ITAJ. Stablinski25356FRAS. Botella2946ESPF. Bahamontes29307ESPV. Iturat29263ESP1
14 May 195815OviedoPalencia246R. Luyten26307BELJ. Stablinski25357FRAS. Botella2947ESPF. Bahamontes29308ESPV. Iturat29264ESP1
15 May 195816PalenciaMadrid241R. Luyten26308BELJ. Stablinski25358FRAS. Botella2948ESPF. Bahamontes29309ESPV. Iturat29265ESP1
Deelnemers Vuelta a España 1958
RugnummerNaamPloegEindstand
1Jesus Lorono (32172)Spanje8
2Federico Bahamontes (29356)Spanje6
3Fernando Manzaneque (24147)Spanje3
4Salvador Botella (2995)Spanje14
5Gabriel Company (2846)Spanje24
6Jesús Galdeano (26176)SpanjeAB13
7Antonio Jimenez (23353)Spanje25
8Francisco Moreno (27162)Spanje28
9Miguel Pacheco (26299)Spanje20
10Bernardo Ruíz (33173)Spanje26
11Joseph Thomin (271)FrankrijkAB13
12André Trochut (26237)FrankrijkAB16
13Raymond Hoorelbeke (28179)Frankrijk21
14Jean Graczyk (2535)Frankrijk29
15Joseph Mirando (2740)Frankrijk41
16René Pavard (23271)Frankrijk32
17Jean Stablinski (2640)Frankrijk1
18Claude Le Ber (2724)FrankrijkAB8
19François Mahé (27302)Frankrijk11
20Maurice Quentin (3828)FrankrijkAB13
21Fernando Brandolini (26178)ItaliëAB9
22Emilio Bottecchia (24189)ItaliëAB15
23Giuseppe Buratti (28240)ItaliëAB8
24Guido Carlesi (21235)ItaliëAB16
25Gastone Nencini (28122)ItaliëAB10
26Pierino Baffi (27289)Italië37
27Cleto Maule (27109)ItaliëAB10
28Mario Tosato (27202)ItaliëAB11
29Benito Romagnoli (25234)ItaliëAB18
30Marcello Pellegrini (29136)ItaliëAB10
31Rik Luyten (26355)België9
32Norbert Kerckhove (25252)BelgiëAB4
33Hilaire Couvreur (33281)België4
34Jan Van Gompel (25156)België22
35Willy Schroeders (25203)BelgiëAB4
36Rik Van Looy (24193)BelgiëAB13
37Gilbert Desmet (27148)België12
38Léon Vandaele (25126)BelgiëAB8
39Roger Verplaetse (26250)BelgiëGevallen/08e etappe
40Roger Decock (3172)BelgiëAB4
41Daan de Groot (2536)NederlandAB10
42Willy Gramser (2341)NederlandAB10
43Jaap Kersten (23233)NederlandAB12
44Jaap Huissoon (2244)Nederland44
45Ab Geldermans (23106)Nederland40
46Michel Stolker (24275)NederlandAB17
47Piet Steenvoorden (23155)NederlandAB1
48Wim van Est (3598)Nederland23
49Leo van der Pluym (23141)NederlandAB10
50Piet de Jongh (23228)Nederland30
51Antonio Barbosa (26189)Portugal16
52Antonio Baptista (25112)Portugal36
53Emidio Pinto (2693)PortugalAB4
54Joaquim Sousa (27280)PortugalAB9
55José Firmino (?)PortugalAB6
56Artur Guimarães (2428)PortugalAB1
57Fernando Da Silva (?)PortugalAB6
58José Carlos Pereira (25179)Portugal33
59Joaquim Gomes De Carvalho (?)PortugalAB16
60José Carlos Cardoso (21171)PortugalAB4
61Vicente Iturat (29312)PENA SOLERA-IGNIS17
62Aniceto Utset (26165)PENA SOLERA-IGNIS35
63Pasquale Fornara (3393)PENA SOLERA-IGNIS2
64Alberto Sant (2564)PENA SOLERA-IGNISAB9
65Renzo Accordi (27312)PENA SOLERA-IGNIS34
66Jaime Calucho (30234)PENA SOLERA-IGNIS38
67Francisco Masip (31327)PENA SOLERA-IGNISAB6
68Juan Campillo (27319)PENA SOLERA-IGNIS13
69José Segu (23115)PENA SOLERA-IGNIS42
70Juan Escola (30187)PENA SOLERA-IGNISAB11
71Antonio Barrutia (2517)LUBEAB2
72Angiolino Piscaglia (25262)LUBEAB8
73Adolfo Cruz (3048)LUBEAB6
74Carmelo Morales (27209)LUBEAB17
75Antonio Suarez (2641)LUBEAB12
76Antonio Karmany (24161)LUBEAB7
77José Gomez del Moral (26209)LUBEAB7
78René Marigil (29249)LUBE19
79Andrea Carrea (33320)LUBE45
80Renato Ponzini (25290)LUBEAB17
81Benigno Aspuru (27283)KAS10
82Fausto Iza (26297)KAS31
83Felipe Alberdi (27312)KASAB10
84José Luis Talamillo (24360)KASAB7
85Antonio Ferraz (292)KAS15
86Luciano Montero (27364)KASAB1
87José Berrendero (24171)KAS39
88Manuel Martin (2728)KASAB6
89Julio San Emeterio (2892)KAS7
90Cosme Barrutia (28277)KASAB1
91Juan Bibiloni (30180)MOBILETE-CAOBANIAAB8
92Luis Otaño (24156)MOBILETE-CAOBANIA5
93Gabriel Mas (25113)MOBILETE-CAOBANIA18
94Hortensio Vidaurreta (30171)MOBILETE-CAOBANIAAB7
95Juan Tomas (23294)MOBILETE-CAOBANIAAB1
96Andrès Trobat (32209)MOBILETE-CAOBANIAAB4
97José Urrestarazu (24109)MOBILETE-CAOBANIAAB13
98Miguel Vidaurreta (28275)MOBILETE-CAOBANIAAB8
99Raúl Motos (25312)MOBILETE-CAOBANIA43
100Jesús Davoz (26194)MOBILETE-CAOBANIA27