Informatie over de Vuelta a España van 1948

Helaas, je kunt de grafiek niet zien. Hij is er wel, kijk maar in een andere browser die svg wel aan kan.

Ik ben begonnen om informatie over de Vuelta toe te voegen. Alle etappewinnaars en aanvoerders van het algemeen klassement staan er in principe in, maar dit is nog niet uitgebreid gecontroleerd. Ik ben begonnen met het toevoegen van andere klassementen (met truien), te beginnen met de meest recente jaren.

Truien bij klassementen:

Datum Nr. Van Naar Afstand
(km)
Winnaar Leeftijd
(jaardag)
Land Algemeen
klassement
Leeftijd
(jaardag)
LandBerg Leeftijd
(jaardag)
Land
13 Jun 19481MadridMadrid14tijdB. Ruíz23156ESPJ. Berrendero3666ESPN/A1
13 Jun 19481MadridMadrid14tijdJ. Berrendero3666ESPJ. Berrendero3666ESPN/A1
13 Jun 19482MadridValdepenas198F. Gielen26235BELF. Gielen26235BELN/A1
14 Jun 19483ValdepenasGranada232D. Langarica28192ESPD. Langarica28192ESPN/A
15 Jun 19484GranadaMurcia285B. Ruíz23158ESPB. Ruíz23158ESPN/A1
16 Jun 19485MurciaAlicante230R. Vercellone2787ITAB. Ruíz23159ESPN/A1
17 Jun 19486AlicanteValencia163D. Langarica28195ESPD. Langarica28195ESPD. Langarica28195ESP1
19 Jun 19487ValenciaTortosa201J. Pérez21144ESPD. Langarica28197ESPD. Langarica28197ESP1
20 Jun 19488TortosaBarcelona209S. Mesa21191ESPD. Langarica28198ESPD. Langarica28198ESP1
21 Jun 19489BarcelonaLerida203M. Gual28189ESPD. Langarica28199ESPD. Langarica28199ESP
22 Jun 194810LeridaZaragoza144J. Lesage2225BELD. Langarica28200ESPD. Langarica28200ESP1
23 Jun 194811ZaragozaSan Sebastián276D. Langarica28201ESPD. Langarica28201ESPD. Langarica28201ESP1
25 Jun 194812San SebastiánBilbao259B. Ruíz23168ESPB. Ruíz23168ESPB. Ruíz23168ESP1
26 Jun 194813BilbaoSantander212S. Mesa21197ESPB. Ruíz23169ESPB. Ruíz23169ESP1
27 Jun 194814SantanderGijón225S. Mesa21198ESPB. Ruíz23170ESPB. Ruíz23170ESP1
28 Jun 194815GijónRibadeo200J. Lesage2231BELB. Ruíz23171ESPB. Ruíz23171ESP
29 Jun 194816RibadeoLa Coruna156M. Gual28197ESPB. Ruíz23172ESPB. Ruíz23172ESP1
01 Jul 194817La CorunaOrense156M. Gual28199ESPB. Ruíz23174ESPB. Ruíz23174ESP1
02 Jul 194818OrenseLeón276J. Lesage2235BELB. Ruíz23175ESPB. Ruíz23175ESP1
03 Jul 194819LeónSegovia269M. Gual28201ESPB. Ruíz23176ESPB. Ruíz23176ESP1
04 Jul 194820SegoviaMadrid100V. Ruiz2265ESPB. Ruíz23177ESPB. Ruíz23177ESP1
Deelnemers Vuelta a España 1948
RugnummerNaamPloegEindstand
1Jean Bogaerts (23163)BICICLETA CIL26
2Daniel Taillieu (26165)BICICLETA CILOpgegeven/Etappe Onb
3Jean Lesage (2234)BICICLETA CIL12
4Jean Breuer (28200)BICICLETA CIL19
5Frans Gielen (26253)BICICLETA CIL25
6Félix Adriano (28117)HOJAS AFEITAR IBERIAOpgegeven/Etappe Onb
7Francis Fricker (2768)HOJAS AFEITAR IBERIAOpgegeven/Etappe Onb
8Antoine Giauna (33279)HOJAS AFEITAR IBERIA10
9Maurice Kallert (2813)HOJAS AFEITAR IBERIANP
10Emile Rol (2874)HOJAS AFEITAR IBERIAOpgegeven/Etappe Onb
11Celistino Camilla (30287)PEDAL NOTARIOOpgegeven/Etappe Onb
12Dominique Zanti (34302)PEDAL NOTARIOOpgegeven/Etappe Onb
13Saverio Montuori (34181)PEDAL NOTARIOOpgegeven/Etappe Onb
14Robert Vercellone (27102)PEDAL NOTARIOOpgegeven/Etappe Onb
15Natalino Arata (31188)PEDAL NOTARIO23
16Julián Berrendero (3684)CASA GALINDOOpgegeven/Etappe Onb
17Vittorio Ruiz (2262)AGRIS RADIO11
18Julian Aguirrezabal (24293)AGRIS RADIOOpgegeven/Etappe Onb
19Pastor Rodríguez (25190)AGRIS RADIOOpgegeven/Etappe Onb
20Manuel Rodríguez (21322)AGRIS RADIO7
21Dalmácio Langarica (28209)INSECTICIDAS ZZ4
22Antonio Martín (3013)INSECTICIDAS ZZOpgegeven/Etappe Onb
23Francisco Masip (21327)INSECTICIDAS ZZOpgegeven/Etappe Onb
24Félix Vidaurreta (2792)INSECTICIDAS ZZOpgegeven/Etappe Onb
25Jesus Lorono (22172)INSECTICIDAS ZZ21
26Bernardo Capo (28255)VELOZ SPORT BALEAR3
27Miguel Gual (28199)VELOZ SPORT BALEAR9
28Antonio Gelabert (26297)VELOZ SPORT BALEAR17
29Alejandro Fombellida (3396)VELOZ SPORT BALEAROpgegeven/Etappe Onb
30Miguel Fombellida (2839)HOJAS AFEITAR IBERIAOpgegeven/Etappe Onb
31Gabriel Palmer (28180)VELOZ SPORT BALEAROpgegeven/Etappe Onb
32Joaquin Olmos (32290)CASA GALINDOOpgegeven/Etappe Onb
33Manuel Costa (26263)CASA GALINDO6
34Juan Gimeno (3542)CASA GALINDO13
35Agustín Miró (25282)CASA GALINDO16
36Bernardo Ruíz (23174)UD SANS - ALAS COLOR1
37Emilio Rodríguez (24216)UD SANS - ALAS COLOR2
38José Serra (24191)UD SANS - ALAS COLOR15
39José Pérez (21156)UD SANS - ALAS COLOR8
40Ricardo Ferrandiz (25121)UD SANS - ALAS COLOR14
41Gabriel Saura (2086)DIGAMEOpgegeven/Etappe Onb
42Pedro Font (25344)DIGAME18
43Joaquín Jiménez (?)AGRIS RADIO24
44José Lahosz (3269)DIGAMEOpgegeven/Etappe Onb
45José Escolano (21228)DIGAMEOpgegeven/Etappe Onb
46Andrés Morán (22165)BICICLETAS GAITAN22
47Senen Mesa (21202)BICICLETAS GAITAN5
48Senen Blanco (25167)BICICLETAS GAITAN20
49José López (26104)BICICLETAS GAITANOpgegeven/Etappe Onb
50Guillermo Peregrina (28211)BICICLETAS GAITANOpgegeven/Etappe Onb
51Cristóbal García (?)OnafhankelijkenOpgegeven/Etappe Onb
52Tomas Calvo (?)OnafhankelijkenOpgegeven/Etappe Onb
53Mateo Coll (25184)OnafhankelijkenOpgegeven/Etappe Onb
54José Marco (?)OnafhankelijkenOpgegeven/Etappe Onb
55Enrique Catala (?)DIGAMEOpgegeven/Etappe Onb