Tweede plaatsen


Notice: Undefined index: tweede in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 3221

Notice: Undefined index: in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 3221

Notice: Undefined index: tweede in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 3222

Notice: Undefined index: tweede in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 3222

Notice: Undefined index: tweede in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 3221

Notice: Undefined index: tweede in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 3222

Notice: Undefined index: tweede in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 3222

Notice: Undefined index: geboren in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 3906

Een tweede plaats in een etappe is natuurlijk ook heel goed, net als een tweede plaats in het algemeen klassement. Maar het is misschien ook wel de slechtste plek om te hebben.

Welke renner die nooit de eerste plaats heeft behaald heeft het vaakst de tweede plek in het algemeen klassement bezet?
Ik dacht dat ik het niet wist, maar het was uiteraard Raymond Poulidor! Dat had ik kunnen weten. Hector Tiberghien heeft hier het margerecord: 4019 dagen tussen zijn tweede plaats na de eerste etappe van 1912 en de vijfde etappe van 1923.
Welke renner die nooit een etappe heeft gewonnen heeft de meeste tweede plaatsen behaald?
Ook al Hector Tiberghien. Dit had ik nooit gegokt. Hij heeft ook hier het margerecord: 4037 dagen tussen de eerste etappe in 1912 en de veertiende etappe van 1923. (NB: nadat ik dit schreef, heeft Klöden dit record overgenomen.)

Notice: Undefined index: id in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/public_html/trui7.php on line 56

Notice: Undefined index: id in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/public_html/trui7.php on line 80

Notice: Undefined index: id in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 4072

Notice: Undefined index: id in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 4073

Notice: Undefined index: voornaam in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 4073

Notice: Undefined index: tussenvoegsel in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 4073

Notice: Undefined index: naam in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 4073

Notice: Undefined index: tweedenaam in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 4073

Notice: Undefined index: voornaam in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 4073

Notice: Undefined index: tussenvoegsel in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 4073

Notice: Undefined index: naam in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 4073

Notice: Undefined index: nat in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/public_html/trui7.php on line 83
Naam Land Etappes Jongste
(jaardag)
Oudste
(jaardag)
Verschil
(jaardag)
A. KlödenGER72922382794
H. TiberghienBEL622132331501118
F. PicotFRA4266931614357
P. ClemensLUX4230253582358
J. MertensBEL42410724133026
S. MarcaillouFRA42614826165017
R. SwertsBEL4221822919179
V. LenaersBEL428180291720358
J. MarinelliFRA4231982620032
B. LealiITA4241273012760
T. SimpsonGBR3262122821623
F. SimonFRA328270302601355
M. SchellenbergSUI327294292721343
M. HendrickxBEL325108291003357
L. ThiétardFRA326462662016
K. KnudsenNOR325274282692359
R. DecockBEL3249125730348
J. BernaudeauFRA322354279420
A. BiniITA322340230025
A. FoucherFRA327284332825363
M. GrainBEL3222802528737
G. SaintFRA32336124509
G. CiolekGER321297232931360
J. FuglsangDEN3281073011528
J. HoevenaersBEL32520729221414
M. DecaupFRA32010220112010
G. DesmetBEL325154341548365
A. FuerteESP325174271641354
M. GossAUS32424425257113
E. PaoliniITA3319631111015
B. MaliepaardNED2248927100311
F. VandenbrouckeBEL22224422258014
R. VainsteinsLAT228127301261364
R. BernardFRA2262852829529
C. LauwersBEL2221342214309
F. VerbeeckBEL23222322806
J. LieckensBEL2271152712308
W. In 't VenBEL2231222612230
N. ForéBEL2251863018851
M. RenshawAUS226277272550343
J. Van DaeleBEL223211302086362
G. Duclos-LasalleFRA22631633327711
N. JalabertFRA22792319644
A. BallanITA2262503025545
R. MintkiewiczFRA2272772728003
C. LuteNED2269526105010
P. CoganFRA2222033316710329
R. StumpfGER2251062510701
H. WildeGER226357273560364
B. CoquardFRA2239224720345
P. GavazziITA22520425225021
F. VonaITA2273322733301
G. CuvelierFRA22848285002
M. SerpelliniITA2213312633654
J. BidotFRA22315823173015
S. ColbrelliITA22853285603
G. GayFRA23110031117017
A. GandariasESP22674267804
G. RinaldiFRA22439244405
J. DeanNZL23516035176016
H. van BreenenNED22542254705
A. HendrickxBEL220351232216
H. OttenbrosNED22620262303
R. Van Den BergheBEL2251412514504
W. BoucquetBEL225472562015
. 2000
W. TackaertBEL2233222333109
F. AndreuUSA2263002730110
A. GomezESP2262362824023
M. Van Den BosscheBEL2291222912604
G. Van RoosbroeckBEL225482666117
Y. MarieFRA22569257506
M. VilleFRA2222352223702
M. ViciniITA2251452515005
S. NilssonSWE2283012930211
R. PorteAUS2281573016427
M. MollinBEL22369237405
I. González de GaldeanoESP22724827268020
P. BrambillaITA22852285301
E. KlabinskyPOL2273492735203
J. BaldassariFRA224220252000346
L. JomauxBEL225342263320355
X. JanFRA2284230361359
M. AertsBEL2272042720602
J. ManzanequeESP231178331741361
L. Le CalvezFRA22210924128218
G. MottaITA2221182212406
J. AdriaensensBEL2245126401354
O. RodriguisPOR22626528278212
L. Le GuevelFRA2232192322001
W. FrancioniITA2222362224004
E. De CaluwéBEL222222604
C. LevavasseurFRA22311624127110
G. PeriniITA2292233322845
P. BazzoFRA22616227182119
H. BuenahoraCOL227123281170359
G. GerbiITA219282351423
E. MagnienFRA22360306474
É. LombardBEL1000
F. AugereauFRA1202372023700
G. PasquierFRA1251232512300
P. JousselinFRA13292329200
L. ColsaetFRA1192441924400
J. de HaanNED1271842718400
E. LoderSUI1233432334300
J. LópezESP1271382713800
C. MartinetSUI13371337100
J. AnnaertFRA1233102331000
R. BailleuxFRA12480248000
G. VerlindenBEL12662266200
J. OsmontFRA1261092610900
J. RodriguezFRA1232042320400
A. MenendezESP1293242932400
F. VanzellaITA1281432814300
J. GomezESP1271732717300
C. HennGER1321293212900
J. HemelsoetBEL1221172211700
S. ContiniITA1281842818400
J. AranzabalESP1271882718800
A. de KorverNED12427242700
G. PetterssonSWE1302263022600
F. FayolleFRA1283512835100
T. PetterssonSWE12332233200
W. BocklantBEL1231542315400
L. PetitjeanBEL1322233222300
M. BroccoFRA1291642916400
D. GardeFRA1251152511500
G. SantoniITA1251792517900
A. CrippaITA1241522415200
P. PautratFRA12133213300
U. CaffiFRA1311833118300
R. ChupinFRA1262782627800
P. DemanBEL12477247700
A. SteuxBEL12741274100
C. CruchonFRA1271252712500
J. NaertBEL12735273500
J. HellemonsNED1253522535200
F. BalmamionITA1271772717700
V. VitettaFRA1292832928300
E. BrangeFRA1311433114300
P. HervéFRA13310331000
O. CamenzindSUI1253142531400
T. WegmüllerSUI1303053030500
J. PineauFRA1221962219600
G. RossignoliITA1252382523800
R. ChassotFRA1281692816900
N. DejonckheereBEL12970297000
M. ScarponiITA1322913229100
B. BabiniITA1251172511700
P. DamenNED1233542335400
A. VlayenBEL1271112711100
J. De CauwerBEL1273132731300
A. CatalaniITA12685268500
M. FothenGER1253202532000
P. AlbiniITA1242172421700
P. EveraertFRA1261992619900
A. ButtafocchiFRA1243032430300
A. CatalanoITA12612261200
M. van der BorghNED1252562525600
F. PellizottiITA1311783117800
S. SchumacherGER1263562635600
J. DacquayFRA1302063020600
R. ClaesBEL1222622226200
P. EveraertsBEL1211522115200
J. MouriouxFRA1251372513700
A. MerckxBEL1343523435200
R. GijsselsBEL1271372713700
D. FerrariITA1222702227000
M. OngenaeBEL12813281300
R. VanmarckeBEL1242782427800
A. PrétotFRA1293272932700
B. de GrootNED1282112821100
J. VandenbrouckeBEL12636263600
R. OvionFRA1241362413600
K. CarlströmFIN1292632926300
X. ZandioESP1281242812400
J. ClaesBEL1241512415100
S. PauwelsBEL1322363223600
J. BlancFRA1302243022400
C. De La CruzFRA1282172821700
P. TonkovRUS1301543015400
R. VisentiniITA13136313600
R. GodardFRA1241442414400
J. GrezetSUI1251822518200
J. HanegraafNED1232182321800
E. DolmanNED1231462314600
J. LootensBEL1263432634300
M. GualdiITA128728700
F. GabicaESP1261882618800
R. LeclercFRA12446244600
L. BarralITA1251182511800
H. LignonFRA1222832228300
O. TeaniITA12522252200
B. PasquiniITA1342403424000
J. van HouwelingenNED1271872718700
P. LatourFRA1242732427300
J. KerstenNED1262392623900
D. NelissenNED1252352523500
D. CunegoITA1243032430300
R. GesinkNED13139313900
J. RoyFRA12534253400
H. ProuzetFRA13033303300
C. ContrerasCOL1252212522100
M. VermoteBEL12499249900
J. BoonsBEL1231312313100
J. FernandezESP1241792417900
G. ToselloITA1262662626600
M. FernándezESP1251362513600
A. BenfattoITA1271242712400
A. FernandezESP1251792517900
R. AmadioITA1233642336400
J. LeclercqFRA12521252100
A. FerrigatoITA1253222532200
B. WojtinekFRA1241212412100
L. LefèvreFRA13314331400
B. CornilletFRA1261602616000
M. VermeulinFRA1243052430500
B. PronkNED1262642626400
H. GranierFRA12462246200
R. PoggialiITA13482348200
J. van der VleutenNED1231572315700
H. RabauteFRA12457245700
M. BaroniITA1261372613700
G. WeilenmannSUI1321133211300
L. van DongenNED1231762317600
Y. BertinFRA12582258200
H. ZubeldiaESP1301123011200
A. VoortingNED1221252212500
G. FagniniITA1242852428500
C. MattioFRA1271522715200
J. LowieBEL1242902429000
W. BelliITA1303623036200
L. GeyerGER1263362633600
M. PinottiITA1251492514900
R. RumšasLIT1301943019400
C. BarredoESP12750275000
B. ViotFRA1233412334100
V. TruebaESP1282492824900
A. BouvetFRA1311173111700
F. Le BuhotelFRA1273612736100
G. CalcaterraITA1252182521800
G. CotturITA12449244900
M. IgnatievRUS12463246300
R. HerasESP1281682816800
C. Le BerFRA12552255200
R. VallsESP12316231600
A. DecabooterBEL1252742527400
M. DerniesBEL12528252800
R. ZimmermannSUI1243112431100
M. MichelFRA12588258800
R. PagninITA124124100
R. KiefelUSA12689268900
J. BagotFRA1281262812600
L. DidierLUX1303263032600
V. KiryienkaBLR12916291600
H. BoeveNED1283122831200
J. RaultFRA12612261200
C. VandeveldeUSA13656365600
C. MoreniITA1332413324100
R. Van GenechtenBEL1243522435200
E. MolinarITA1263142631400
B. CariniFRA1242362423600
J. MirandoFRA12246224600
L. van der PluymNED1211532115300
P. BarbotinFRA12523252300
T. HeimannSUI12578257800
A. PambiancoITA1243262432600
L. FriedrichGER1262102621000
M. ZelascoALG1253462534600
R. CastelinFRA13067306700
L. CastellettiITA124224200
A. PinoESP1283342833400
R. BuchonnetFRA12556255600
E. CaritouxFRA1283272832700
I. LejarretaESP12736273600
F. MoriITA1253362533600
G. FaresinITA134134100
G. CavalcantiITA1312353123500
M. AlbasiniSUI1322053220500
P. GiguetFRA13282328200
J. BorguetBEL12884288400
R. TanneveauFRA1243492434900
F. SacchiITA12952295200
A. ElliITA1301303013000
B. BourreauFRA1253102531000
G. RuozziFRA1211262112600
A. TonelloFRA1241282412800
R. HoorelbekeFRA1271822718200
E. MolloITA1243572435700
H. LinardFRA1301373013700
A. TxurrukaESP1262492624900
N. VancloosterBEL1282162821600
J. FontenayFRA1263522635200
C. MarcelakPOL1361783617800
R. SchuitenNED1262082620800
J. RobinFRA1293292932900
U. AmplerGER1253322533200
M. BustoFRA1282772827700
J. MomeneESP1283252832500
M. SandstødDEN13417341700
S. LachFRA12823282300
G. ViscontiITA1311913119100
A. TalanskyUSA1262402624000
A. CamargoCOL12749274900
G. De SmetBEL13045304500
A. BaffiITA1273492734900
R. MeierSUI1302423024200
G. EpaudFRA1272862728600
C. VanoverbergheBEL12785278500
S. PozoESP1261022610200
C. BalNED1252422524200
O. RitterDEN1333213332100
W. FrischkornUSA12728272800
E. BeugelsNED1251152511500
P. FornaraITA1301213012100
J. PéraudFRA13553355300
P. BossoniITA12712271200
S. KüngSUI1232272322700
A. TafiITA13273327300
L. MadouasFRA1281582815800
D. ImpeySAF1312143121400
R. BerlandFRA1281442814400
N. RocheIRE12515251500
N. EmondsBEL1301013010100
A. VerdyckBEL1231412314100
F. AerenhoutsBEL1233592335900
A. DeoletBEL1231092310900
H. SteevensNED12566256600
D. UlissiITA128228200
R. AldagGER1343203432000
G. SibilleFRA1273082730800
L. ZuberoESP1221122211200
P. WrolichAUT13135313500
C. JourdanFRA1281932819300
M. den BakkerNED1291852918500
J. LambrichsNED12420242000
G. VeldscholtenNED1233252332500
W. De GeestBEL1261752617500
A. BotcharovRUS1271452714500
J. BossisFRA1251912519100
G. BottoiaITA12553255300
L. GeorgetFRA1232762327600
E. CrociSUI1321173211700
J. LazaridesFRA1212612126100
L. DuqueCOL1281012810100
W. BölkeGER12641264100
S. MoreelsBEL1262222622200
U. ZimmermannSUI1262332623300
T. LaurentFRA1282912829100
É. PagieFRA1322533225300
S. BotellaESP1271222712200
P. CasadoFRA1241592415900
S. BlussonFRA12362236200
M. BouetFRA1232442324400
J. JimenezESP1281512815100
R. FontonaITA124824800
T. BourguignonFRA1282272822700
C. SørensenDEN1273172731700
E. MartínezESP13067306700
I. FloresESP1273482734800
M. KwiatkowskiPOL12751275100
M. DierickxBEL1292572925700
P. PardoenFRA1253332533300
A. PatrittiFRA1243602436000
E. SchurerNED1242982429800
F. AlomarESP1262052620500
E. MetzeGER12260226000
R. VanderstocktBEL12960296000
M. VerschuerenBEL1231562315600
L. PiaseckiPOL1252292522900
A. den HartogNED12771277100
C. FincoITA12949294900
A. MahéFRA1272192721900
J. AtapumaCOL1291862918600
I. LandaluzeESP13066306600
C. KernGER1281732817300
R. FeilluFRA12779277900
J. BelokiESP1283402834000
F. LandisUSA1302673026700
T. de RooijNED12680268000
G. LemaireBEL12893289300
G. LombardiITA12612261200
G. VerheyenBEL1271212712100
S. LilholtDEN1232832328300
A. MejiaCOL1261762617600
N. ArndtGER1252452524500
I. GálvezESP1302873028700
B. JulichUSA1262562625600
R. PensecFRA1263562635600
A. De Las CuevasFRA12417241700
S. SchiavonITA1252492524900
L. MortensenDEN12676267600
M. ElmigerSUI1292972929700
T. Van GarderenUSA1243412434100
A. RedolfiFRA1273002730000