Informatie over Lampre in de Tour de France/Giro d'Italia/Vuelta a España

Jaar199019911992199319941995199619971998199920002001200220032004200520062007200820092010201120122013201420152016201720182019
Tour
Giro
Vuelta

Deelnames Tour de France

JaarNaamRennersGewonnen etappesHoogste positieStand ploegenklassement
1993Lampre-Polti9 37319
1994Lampre-Panaria9 2615
1995Lampre9 08118
1996Panaria9 03617
1999Lampre-Daikin9 15018
2001Lampre-Daikin9 15220
2002Lampre-Daikin9 1320
2005Lampre-Caffita9 01317
2006Lampre9 0116
2007Lampre9 2198
2008Lampre9 0238
2009Lampre-NGC9 05319
2010Lampre-Farnese Vini9 22921
2011Lampre-ISD9 0718
2012Lampre-ISD9 02417
2013Lampre-Merida9 02116
2014Lampre-Merida9 01710
2015Lampre-Merida9 13015
2016Lampre-Merida9 0810
2017UAE Team Emirates9 0811
2018UAE Team Emirates8 3811
2019UAE Team Emirates8 0149

1993

Onder de naam Lampre-Polti, met 9 deelnemers:

Djamolidine Abduzhaparov76
Gianluca Bortolami73
Davide Bramati96
Stefano CortinovisHD7
Marco LiettiAB11
Serhiy Utchakov97
Zbigniew SpruchAB10
Ján SvoradaAB14
Marek SzerszynskiAB10

1994

Onder de naam Lampre-Panaria, met 9 deelnemers:

Pavel TonkovAB14
Roberto Conti6
Gianni FaresinNP12
Alessio GallettiAB16
Alexander GontchenkovNP2
Marco LiettiAB14
Marco SerpelliniAB16
Ján Svorada103
Marco Zen86

1995

Onder de naam Lampre, met 9 deelnemers:

Maurizio FondriestAB10
Wladimir BelliAB15
Roberto ContiAB2
Alessio Galletti83
Alexander Gontchenkov96
Davide Perona81
Marco Serpellini111
Ján SvoradaHD9
Pavel TonkovAB13

1996

Onder de naam Panaria, met 9 deelnemers:

Wladimir Belli68
Alessandro Baronti112
Davide BramatiAB6
Oscar Camenzind36
Roberto ContiNPP
Valentino Fois52
Sergio PrevitaliEL1
Zbigniew SpruchAB11
Ján SvoradaAB5

1999

Onder de naam Lampre-Daikin, met 9 deelnemers:

Marco Serpellini55
Raivis BelohvoščiksAB10
Ludo DierckxsensNP15
Pavel PadrnosAB10
Mariano Piccoli50
Marco Pinotti113
Zbigniew SpruchNP10
Ján SvoradaAB10
Johan VerstrepenAB12

2001

Onder de naam Lampre-Daikin, met 9 deelnemers:

Marco Serpellini125
Raivis Belohvoščiks110
Rubens Bertogliati140
Ludo DierckxsensAB13
Matteo Frutti128
Robert HunterAB13
Marco Pinotti52
Ján Svorada129
Johan Verstrepen130

2002

Onder de naam Lampre-Daikin, met 9 deelnemers:

Marco Serpellini74
Raivis Belohvoščiks118
Rubens Bertogliati138
Alessandro Cortinovis140
Ludo Dierckxsens108
Luciano André PagliariniNP12
Marco PinottiAB5
Raimondas Rumšas3
Ján Svorada131

2005

Onder de naam Lampre-Caffita, met 9 deelnemers:

Eddy Mazzoleni13
Gianluca BortolamiNP16
Salvatore Commesso101
Gerrit GlomserAB10
David Loosli99
Evgueni PetrovNP10
Daniele Righi110
Alessandro SpezialettiAB7
Gorazd Štangelj87

2006

Onder de naam Lampre, met 9 deelnemers:

Damiano Cunego11
Alessandro Ballan67
Daniele BennatiAB16
Marzio Bruseghin20
Salvatore Commesso57
Daniele Righi109
Paolo Tiralongo70
Tadej Valjavec17
Francisco Javier Vila22

2007

Onder de naam Lampre, met 9 deelnemers:

Alessandro Ballan88
Daniele Bennati75
Paolo Bossoni95
Marzio Bruseghin41
Claudio Corioni126
Danilo NapolitanoHD8
Daniele Righi96
Tadej Valjavec19
Francisco Javier Vila29

2008

Onder de naam Lampre, met 9 deelnemers:

Damiano CunegoNP19
Alessandro Ballan94
Matteo Bono117
Marzio Bruseghin26
Marco Marzano92
Massimiliano Mori140
Daniele Righi127
Sylwester Szmyd23
Paolo Tiralongo49

2009

Onder de naam Lampre-NGC, met 9 deelnemers:

Alessandro Ballan95
Marco Bandiera145
Marzio Bruseghin80
Angelo FurlanAB12
David Loosli53
Daniele Righi110
Mauro Santambrogio132
Marcin Sapa146
Simon Špilak109

2010

Onder de naam Lampre-Farnese Vini, met 9 deelnemers:

Damiano Cunego29
Grega Bole125
Mauro Da Dalto123
Francesco Gavazzi105
Danilo Hondo135
Mirco Lorenzetto166
Adriano Malori170
Alessandro Petacchi150
Simon ŠpilakAB17

2011

Onder de naam Lampre-ISD, met 9 deelnemers:

Damiano Cunego7
Leonardo BertagnolliAB18
Grega Bole127
Matteo Bono93
Danilo Hondo109
Denys Kostyuk153
David Loosli59
Adriano Malori91
Alessandro Petacchi107

2012

Onder de naam Lampre-ISD, met 9 deelnemers:

Michele Scarponi24
Grega BoleAB16
Danilo Hondo86
Yuriy KrivtsovHD11
Matthew LloydNP10
Marco Marzano80
Alessandro PetacchiHD11
Simone Stortoni69
Davide ViganòAB6

2013

Onder de naam Lampre-Merida, met 9 deelnemers:

Damiano Cunego55
Matteo BonoAB8
Davide Cimolai137
Elia Favilli128
Roberto Ferrari157
Adriano MaloriAB7
Manuele Mori76
Przemysław Niemiec57
José Rodolfo Serpa21

2014

Onder de naam Lampre-Merida, met 9 deelnemers:

Rui Alberto CostaNP16
Davide Cimolai163
Kristijan Đurasek46
Chris Horner17
Sacha ModoloAB2
Nelson Felipe Oliveira87
Maximiliano Ariel RichezeNP6
José Rodolfo Serpa48
Rafael VallsAB14

2015

Onder de naam Lampre-Merida, met 9 deelnemers:

Rui Alberto CostaAB11
Matteo Bono118
Davide Cimolai155
Kristijan Đurasek76
Nelson Felipe Oliveira47
Rubén Plaza30
Filippo Pozzato125
José Rodolfo Serpa122
Rafael Valls78

2016

Onder de naam Lampre-Merida, met 9 deelnemers:

Rui Alberto Costa49
Yukiya Arashiro116
Matteo Bono136
Davide Cimolai168
Kristijan Đurasek51
Tsgabu Gebremaryan Grmay92
Louis Meintjes8
Luka Pibernik102
Jan Polanc54

2017

Onder de naam UAE Team Emirates, met 9 deelnemers:

Louis Meintjes8
John Darwin Atapuma41
Matteo Bono111
Kristijan Đurasek50
Vegard Stake Laengen127
Marco Marcato96
Manuele MoriAB9
Ben Swift83
Diego Ulissi39

2018

Onder de naam UAE Team Emirates, met 8 deelnemers:

Daniel Martin8
John Darwin Atapuma69
Kristijan Đurasek40
Roberto Ferrari138
Alexander Kristoff114
Marco Marcato126
Rory Sutherland106
Oliviero Troia133

2019

Onder de naam UAE Team Emirates, met 8 deelnemers:

Daniel Martin18
Fabio Aru14
Sven Erik Bystrøm110
Rui Alberto Costa53
Sergio Luis Henao47
Alexander Kristoff139
Vegard Stake Laengen107
Jasper PhilipsenNP12