Leeftijden van tussensprintklassementsaanvoerders en rodetruidragers

Hieronder staat per renner het aantal keer dat hij het tussensprintklassement aanvoerde, de jongste leeftijd waarop hij dat deed en de oudste leeftijd waarop hij dat deed, en het aantal keer dat hij de rode trui droeg (al dan niet als aanvoerder van het bijbehorende tussensprintklassement), de jongste leeftijd waarop hij dat deed en de oudste leeftijd waarop hij dat deed.

Deze overzichten lijken enigszins op elkaar, maar zijn niet hetzelfde. Dat heeft twee redenen: ten eerste was er niet in elk jaar een rode trui; ten tweede droeg in sommige gevallen de aanvoerder van het tussensprintklassement de rode trui niet omdat hij al een andere trui droeg.

Naam Land Tussensprintklassements-
aanvoerder
Jongste aanvoerder
(jaardag)
Oudste aanvoerder
(jaardag)
Verschil
(jaardag)
Rode trui
truien
Jongste trui
(jaardag)
Oudste trui
(jaardag)
Verschil
(jaardag)
S. KellyIRE54264033597191929383359421
M. DemeyerBEL4123752592217000000
C. GuimardFRA392315925182223000000
G. Van Den BergheBEL302519026206115000000
F. MaertensBEL292413329156523000000
G. SolleveldNED20252825480202325262548022
J. BossisFRA202519125212021000000
J. HanegraafNED192319923220021202319823220022
P. TesniereFRA1724151251460361000000
B. HobanGBR163414934166017000000
M. WrightGBR1627652883117000000
J. ColottiFRA152602613013152602613013
R. PevenageBEL14262527140354000000
P. NassenBEL142716327184021000000
F. MaassenNED142316023178018192316023178018
J. BoonenBEL13269026103013000000
R. MintkiewiczFRA132825928278019000000
E. MerckxBEL122611291635000000
P. VillemianeFRA122611126134023000000
J. LieckensBEL11261062611701118269526117022
Y. BertinFRA1127802791011000000
G. Duclos-LasalleFRA103232532335010103232532335010
R. Van LindenBEL102734227353011000000
G. NeriITA92714527168023000000
E. VanderaerdenBEL9211402314013643231392614637
W. TeirlinckBEL823346303456364000000
J. TalenNED72416624173077241662417307
E. PlanckaertBEL52929529300055292952930005
E. LemanBEL423123403000000
S. LilholtDEN42228523292167222852329317
C. RaymondFRA42318923199010000000
R. RiotteFRA3291532915502000000
A. StiedaCAN3258225830132582258301
W. DavidBEL32369237203000000
P. AndersonAUS32611426116023261142611602
R. BittingerFRA2242642426501000000
J. GenetFRA2262512625201000000
T. van VlietNED22610426105012261042610501
J. BernaudeauFRA2223542235501000000
S. DemierreSUI1261682616800000000
M. DucrotNED1278227820012782278200
R. DelepineFRA1231892318900000000
G. ChappeFRA1231182311800000000
J. LeblancFRA1233392333900000000
L. PeetersBEL13032530325001303253032500
C. VincendeauFRA00000001291932919300
V. BarteauFRA00000001221062210600
G. LeMondUSA0000000123523500
V. TebaldiITA00000001024112421010