Informatie over de Giro d'Italia van 2009

Hier staat beperkte informatie over de Giro d'Italia van 2009. Ik heb ook informatie over de vorige Giro in 2008. Ik heb ook informatie over de volgende Giro in 2010.

Helaas, je kunt de grafiek niet zien. Hij is er wel, kijk maar in een andere browser die svg wel aan kan.

Truien bij klassementen:

Datum Nr. Van Naar Afstand
(km)
Winnaar Leeftijd
(jaardag)
LandAlgemeen
klassement
Leeftijd
(jaardag)
LandPunten Leeftijd
(jaardag)
LandBerg Leeftijd
(jaardag)
LandJongeren Leeftijd
(jaardag)
Land
09 May 20091Lido di VeneziaLido di Venezia20TTT?M. Cavendish23353GBRN/AN/AM. Cavendish23353GBR
10 May 20092JesoloTrieste156A. Petacchi35127ITAM. Cavendish23354GBRA. Petacchi35127ITAD. García da Peña31222ESPM. Cavendish23354GBR
11 May 20093GradoValdobbiadene198A. Petacchi35128ITAA. Petacchi35128ITAA. Petacchi35128ITAM. Facci270ITAT. Farrar24343USA
12 May 20094PadovaSan Martino di Castrozza162D. Di Luca33130ITAT. Lövkvist2537SWEA. Petacchi35129ITAD. Di Luca33130ITAT. Lövkvist2537SWE
13 May 20095San Martino di CastrozzaAlpe di Siusi125D. Menchov31108RUSD. Di Luca33131ITAA. Petacchi35130ITAD. Di Luca33131ITAT. Lövkvist2538SWE
14 May 20096BrixenMayrhofen248M. Scarponi29231ITAD. Di Luca33132ITAD. Di Luca33132ITAD. Di Luca33132ITAT. Lövkvist2539SWE
15 May 20097InnsbruckChiavenna244E. Boasson21363NORD. Di Luca33133ITAD. Di Luca33133ITAD. Di Luca33133ITAT. Lövkvist2540SWE
16 May 20098MorbegnoBergamo209K. Sivtsov26280BLRD. Di Luca33134ITAD. Di Luca33134ITAD. Di Luca33134ITAT. Lövkvist2541SWE
17 May 20099MilaanMilaan165M. Cavendish23361GBRD. Di Luca33135ITAD. Di Luca33135ITAD. Di Luca33135ITAT. Lövkvist2542SWE
19 May 200910CuneoPinerolo262D. Di Luca33137ITAD. Di Luca33137ITAD. Di Luca33137ITAS. Garzelli35307ITAT. Lövkvist2544SWE
20 May 200911TurijnArenzano214M. Cavendish23364GBRD. Di Luca33138ITAD. Di Luca33138ITAS. Garzelli35308ITAT. Lövkvist2545SWE
21 May 200912Sestri LevanteRiomaggiore61tijdD. Menchov31116RUSD. Menchov31116RUSD. Di Luca33139ITAS. Garzelli35309ITAT. Lövkvist2546SWE
22 May 200913Lido Di CamaioreFlorence176M. Cavendish241GBRD. Menchov31117RUSD. Di Luca33140ITAS. Garzelli35310ITAT. Lövkvist2547SWE
23 May 200914Campi BisenzioBologna172S. Gerrans296AUSD. Menchov31118RUSD. Di Luca33141ITAS. Garzelli35311ITAT. Lövkvist2548SWE
24 May 200915ForliFaenza161L. Bertagnolli31136ITAD. Menchov31119RUSD. Di Luca33142ITAS. Garzelli35312ITAT. Lövkvist2549SWE
25 May 200916PergolaMonte Petrano237C. Sastre3432ESPD. Menchov31120RUSD. Di Luca33143ITAS. Garzelli35313ITAK. Seeldraeyers22255BEL
27 May 200917ChietiBlockhaus83F. Pellizotti31132ITAD. Menchov31122RUSD. Di Luca33145ITAS. Garzelli35315ITAK. Seeldraeyers22257BEL
28 May 200918SulmonaBenevento182M. Scarponi29245ITAD. Menchov31123RUSD. Di Luca33146ITAS. Garzelli35316ITAK. Seeldraeyers22258BEL
29 May 200919AvellinoVesuvius164C. Sastre3436ESPD. Menchov31124RUSD. Di Luca33147ITAS. Garzelli35317ITAK. Seeldraeyers22259BEL
30 May 200920NapelsAnagni203P. Gilbert26329BELD. Menchov31125RUSD. Di Luca33148ITAS. Garzelli35318ITAK. Seeldraeyers22260BEL
31 May 200921RomeRome14tijdI. Konovalovas23174LITD. Menchov31126RUSD. Di Luca33149ITAS. Garzelli35319ITAK. Seeldraeyers22261BEL
Deelnemers Giro d'Italia 2009
RugnummerNaamPloegEindstand
1S. Garzelli (35350)Acqua et Sapone7
2D. Andriotto (36249)Acqua et SaponeDNF-19
3M. Codol (36124)Acqua et SaponeDNF-16
4A. Donati (3054)Acqua et Sapone109
5F. Failli (25197)Acqua et Sapone91
6R. Marzoli (3389)Acqua et Sapone99
7A. Masciarelli (26302)Acqua et Sapone86
8F. Masciarelli (2357)Acqua et Sapone17
9G. Palumbo (33294)Acqua et Sapone158
11T. Valjavec (32109)AG2R9
12A. Efimkin (27211)AG2R37
13S. Hinault (35140)AG2R135
14Y. Krivtsov (30144)AG2R116
15J. Loubet (24171)AG2RDNF-8
16R. Dion (31176)AG2R81
17J. Sénac (2439)AG2R146
18B. Sonnery (24102)AG2R64
19G. Bonnafond (228)AG2R87
21L. Armstrong (37286)Astana12
22J. Brajkovič (25195)Astana18
23C. Horner (37251)AstanaDNS-11
24L. Leipheimer (35250)Astana6
25S. Morabito (26152)Astana88
26D. Navarro (25358)Astana31
27Y. Popovych (29178)Astana15
28J. Rubiera (36155)Astana49
29A. Zeits (22199)Astana35
31J. Soler (26168)BarloworldDNF-16
32J. Augustyn (22325)Barloworld77
33F. Bellotti (29329)Barloworld58
34D. Caccia (27335)Barloworld122
35F. Cárdenas (36219)Barloworld66
36G. Cheula (3039)Barloworld101
37C. Froome (2442)Barloworld36
38R. Hunter (3270)Barloworld154
39P. Longo (28203)Barloworld113
41J. Belgy (2656)BBox Bouygues Telecom151
42S. Chainel (25298)BBox Bouygues TelecomDNS-14
43Y. Gène (286)BBox Bouygues TelecomDNF-16
44S. Haddou (26220)BBox Bouygues Telecom163
45G. Le Floch (24135)BBox Bouygues Telecom129
46E. Sokolov (2519)BBox Bouygues Telecom169
47M. Sprick (27284)BBox Bouygues Telecom75
48J. Tschopp (270)BBox Bouygues Telecom126
49T. Voeckler (309)BBox Bouygues Telecom89
51D. Arroyo (29175)Caisse d'Epargne11
52A. Jeannesson (23167)Caisse d'Epargne57
53V. Kiryienka (283)Caisse d'Epargne73
54P. Lastras (33162)Caisse d'Epargne45
55D. López (2849)Caisse d'EpargneDNF-20
56F. Pérez (30344)Caisse d'EpargneDNF-4
57M. Perget (24286)Caisse d'Epargne72
58J. Rodríguez (3050)Caisse d'EpargneDNF-11
59A. Charteau (3027)Caisse d'Epargne104
61C. Sastre (3469)Cervélo Test Team4
62P. Deignan (25297)Cervélo Test Team56
63S. Gerrans (2945)Cervélo Test Team43
64V. Gustov (32136)Cervélo Test Team54
65J. Hunt (35110)Cervélo Test Team150
66T. King (26151)Cervélo Test Team113
67I. Konovalovas (23205)Cervélo Test Team90
68D. Lloyd (28324)Cervélo Test Team114
69S. Pauwels (25222)Cervélo Test Team33
71I. Camaño (30109)Fuji-Servetto39
72E. Capecchi (2318)Fuji-ServettoDNS-15
73D. Viganò (2518)Fuji-Servetto156
74J. Gómez (2849)Fuji-Servetto80
75J. Del Nero (27107)Fuji-ServettoDNF-7
76H. González (23107)Fuji-Servetto103
77A. Fernándeze de la Puebla (24287)Fuji-Servetto165
78F. Kessiakoff (2944)Fuji-Servetto50
79R. Serrano (30331)Fuji-ServettoDNF-15
81T. Danielson (31110)Garmin78
82J. Dean (34154)Garmin136
83T. Farrar (2528)GarminDNS-15
84C. Meyer (21171)GarminDNS-14
85D. Millar (32178)GarminDNF-15
86D. Pate (3099)Garmin144
87C. Vandevelde (3339)GarminDNF-3
88B. Wiggins (2963)Garmin71
89D. Zabriskie (30170)Garmin152
91G. Visconti (26169)ISD76
92O. Gatto (24181)ISD149
93D. Cioni (34211)ISD47
94I. Stannard (2237)ISD160
95A. Grivko (25328)ISD22
96D. Grabovskyy (23274)ISD67
97B. Huzarski (28247)ISD102
98L. Scarselli (3463)ISD157
99R. Pidgornyy (31341)ISDDNF-8
101D. Cunego (27285)Lampre-NGC19
102M. Bono (25232)Lampre-NGC123
103M. Bruseghin (3516)Lampre-NGC10
104M. Da Dalto (2884)Lampre-NGC120
105E. Gasparotto (27101)Lampre-NGC60
106F. Gavazzi (24334)Lampre-NGC69
107M. Marzano (2920)Lampre-NGC51
108M. Mori (28326)Lampre-NGC93
109P. Tiralongo (31358)Lampre-NGC38
111I. Basso (31217)Liquigas5
112V. Agnoli (24176)Liquigas61
113K. Carlström (32256)Liquigas62
114V. Miholjević (35164)Liquigas53
115F. Pellizotti (31167)Liquigas3
116M. Quinziato (29244)Liquigas106
117G. Štangelj (36155)Liquigas96
118S. Szmyd (31111)Liquigas44
119A. Vanotti (28288)Liquigas107
121D. Di Luca (33180)LPR Brakes-Farnese Vini2
122G. Bosisio (28329)LPR Brakes-Farnese Vini27
123R. Chiarini (25131)LPR Brakes-Farnese Vini118
124G. Ermeti (2885)LPR Brakes-Farnese Vini138
125J. Golčer (31354)LPR Brakes-Farnese Vini55
126M. Montaguti (25176)LPR Brakes-Farnese Vini143
127A. Petacchi (35179)LPR Brakes-Farnese Vini121
128D. Pietropolli (28355)LPR Brakes-Farnese Vini94
129A. Spezialetti (34168)LPR Brakes-Farnese Vini74
131A. Davis (28339)Quick Step119
132D. Cataldo (24106)Quick Step59
133D. Devenyns (25344)Quick Step95
134A. Engels (3215)Quick Step112
135M. Facci (2751)Quick Step108
136F. Reda (26224)Quick Step139
137K. Hulsmans (3181)Quick Step98
138K. Seeldraeyers (22292)Quick Step14
139D. Malacarne (21355)Quick StepDNF-18
141D. Menchov (31157)Rabobank1
142M. Ardila (3041)Rabobank41
143L. ten Dam (28230)Rabobank28
144J. van Emden (24133)Rabobank166
145B. de Groot (34195)Rabobank153
146P. Horrillo (34277)RabobankDNF-8
147D. Kozonchuk (2586)Rabobank79
148T. Stamsnijder (2447)Rabobank134
149M. Tjallingii (31238)Rabobank100
151G. Simoni (37310)Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni24
152L. Bertagnolli (31174)Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni46
153M. Scarponi (29279)Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni32
154A. Bertolini (37339)Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni92
155J. Serpa (3075)Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni13
156R. Bertogliati (3053)Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni68
157F. De Bonis (2778)Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni84
158C. Ochoa (28199)Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni30
159J. Rodríguez (24126)Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni26
161C. Brandt (3256)Silence-Lotto70
162F. De Greef (24149)Silence-Lotto21
163B. Dockx (27302)Silence-Lotto168
164P. Gilbert (26361)Silence-Lotto97
165P. Jacobs (2325)Silence-Lotto130
166J. Ljungblad (30167)Silence-Lotto128
167O. Kaisen (2662)Silence-Lotto159
168J. Vanendert (24132)Silence-LottoDNF-14
169C. Wegelius (3166)Silence-Lotto105
171M. Barry (33195)Team Columbia127
172E. Boasson (2245)Team Columbia82
173M. Cavendish (2441)Team ColumbiaDNS-14
174T. Lövkvist (2587)Team Columbia25
175M. Pinotti (33126)Team Columbia40
176M. Possoni (24365)Team Columbia83
177M. Renshaw (26252)Team ColumbiaDNS-14
178M. Rogers (29193)Team Columbia8
179K. Sivtsov (26326)Team Columbia16
181F. Pozzato (27294)Team KatushaDNS-14
182P. Brutt (27153)Team Katusha125
183N. Eskov (26159)Team Katusha65
184M. Ignatiev (2455)Team Katusha167
185S. Klimov (28359)Team Katusha137
186L. Mazzanti (35147)Team Katusha42
187E. Petrov (3137)Team Katusha34
188A. Serov (26231)Team Katusha117
189B. Swift (21238)Team Katusha132
191L. Barla (21275)Team Milram141
192R. Förster (31155)Team Milram162
193M. Fothen (27295)Team Milram110
194T. Fothen (2686)Team Milram133
195M. Müller (3587)Team Milram161
196T. Rohregger (26190)Team Milram29
197M. Russ (25229)Team MilramDNF-2
198R. Scholz (3168)Team MilramDNF-10
199B. Schröder (28247)Team Milram140
201F. Cancellara (28105)Team Saxo BankDNS-12
202J. Voigt (37287)Team Saxo Bank48
203A. Lund (24137)Team Saxo Bank155
204J. McCartney (35301)Team Saxo Bank63
205J. Haedo (28156)Team Saxo Bank148
206J. Van Goolen (28215)Team Saxo Bank85
207L. Bak (29166)Team Saxo Bank20
208M. Goss (22238)Team Saxo Bank131
209K. Klostergaard (2640)Team Saxo Bank147
211S. Martínez (25137)Xacobeo-Galicia142
212G. César (29153)Xacobeo-Galicia145
213D. García da Peña (31274)Xacobeo-GaliciaDNF-5
214V. Isaichev (2371)Xacobeo-Galicia164
215G. Rabuñal (24334)Xacobeo-Galicia115
216D. Fernanández (23134)Xacobeo-Galicia124
217I. Mayo (31316)Xacobeo-GaliciaDNF-15
218M. Garciía (22209)Xacobeo-Galicia52
219E. Vorganov (26206)Xacobeo-Galicia23