Informatie over de Giro d'Italia van 2007

Hier staat beperkte informatie over de Giro d'Italia van 2007. Ik heb ook informatie over de vorige Giro in 2006. Ik heb ook informatie over de volgende Giro in 2008.

Helaas, je kunt de grafiek niet zien. Hij is er wel, kijk maar in een andere browser die svg wel aan kan.

Truien bij klassementen:

Datum Nr. Van Naar Afstand
(km)
Winnaar Leeftijd
(jaardag)
LandAlgemeen
klassement
Leeftijd
(jaardag)
LandPunten Leeftijd
(jaardag)
LandBerg Leeftijd
(jaardag)
LandJongeren Leeftijd
(jaardag)
Land
12 May 20071CapreraLa Maddalena25TTT?E. Gasparotto2550ITAN/AN/AE. Gasparotto2550ITA
13 May 20072Tempio PausaniaBosa205R. McEwen34322AUSD. Di Luca31131ITAR. McEwen34322AUSP. Brutt25103RUSE. Gasparotto2551ITA
14 May 20073BaruminiCagliari181A. Petacchi33130ITAE. Gasparotto2552ITAA. Petacchi33130ITAP. Brutt25104RUSE. Gasparotto2552ITA
16 May 20074SalernoMontevergine di Mercogliano153D. Di Luca31134ITAD. Di Luca31134ITAR. McEwen34325AUSD. Di Luca31134ITAV. Nibali22182ITA
17 May 20075TeanoFrascati173R. Förster29109GERD. Di Luca31135ITAA. Petacchi33133ITAD. Di Luca31135ITAV. Nibali22183ITA
18 May 20076TivoliSpoleto177L. Laverde27316COLM. Pinotti3182ITAA. Petacchi33134ITAL. Laverde27316COLH. Schwab2542SUI
19 May 20077SpoletoScarperia254A. Petacchi33135ITAM. Pinotti3183ITAA. Petacchi33135ITAL. Laverde27317COLH. Schwab2543SUI
20 May 20078Barberino di MugelloFiorano Modenese200K. Arvesen32100NORM. Pinotti3184ITAA. Petacchi33136ITAL. Laverde27318COLA. Arekeev24220RUS
21 May 20079Reggio EmiliaLido Di Camaiore177D. Napolitano26109ITAM. Pinotti3185ITAA. Petacchi33137ITAL. Laverde27319COLA. Arekeev24221RUS
22 May 200710Lido Di CamaioreSantuario Nostra Signora Della Guardia250L. Piepoli35262SUIA. Noè38126ITAA. Petacchi33138ITAD. Di Luca31140ITAA. Schleck21345LUX
23 May 200711Serravalle ScriviaPinerolo198A. Petacchi33139ITAA. Noè38127ITAA. Petacchi33139ITAD. Di Luca31141ITAA. Schleck21346LUX
24 May 200712ScalengheBriancon163D. Di Luca31142ITAD. Di Luca31142ITAA. Petacchi33140ITAD. Di Luca31142ITAA. Schleck21347LUX
25 May 200713BiellaSantuario di Oropa12tijdM. Bruseghin32344ITAD. Di Luca31143ITAA. Petacchi33141ITAD. Di Luca31143ITAA. Schleck21348LUX
26 May 200714CantuBergamo192S. Garzelli33313ITAD. Di Luca31144ITAA. Petacchi33142ITAD. Di Luca31144ITAA. Schleck21349LUX
27 May 200715TrentoTre Cime di Lavaredo184R. Riccò23268ITAD. Di Luca31145ITAA. Petacchi33143ITAL. Piepoli35267SUIA. Schleck21350LUX
29 May 200716AgordoLienz189S. Garzelli33316ITAD. Di Luca31147ITAA. Petacchi33145ITAL. Piepoli35269SUIA. Schleck21352LUX
30 May 200717LienzMonte Zoncolan142G. Simoni35278ITAD. Di Luca31148ITAA. Petacchi33146ITAL. Piepoli35270SUIA. Schleck21353LUX
31 May 200718UdineRiese Pio X203A. Petacchi33147ITAD. Di Luca31149ITAA. Petacchi33147ITAL. Piepoli35271SUIA. Schleck21354LUX
01 Jun 200719TrevisoComano Terme179I. Mayo29285ESPD. Di Luca31150ITAA. Petacchi33148ITAL. Piepoli35272SUIA. Schleck21355LUX
02 Jun 200720BardolinoVerona43tijdP. Savoldelli3425ITAD. Di Luca31151ITAA. Petacchi33149ITAL. Piepoli35273SUIA. Schleck21356LUX
03 Jun 200721VestoneMilaan185A. Petacchi33150ITAD. Di Luca31152ITAA. Petacchi33150ITAL. Piepoli35274SUIA. Schleck21357LUX
Deelnemers Giro d'Italia 2007
RugnummerNaamPloegEindstand
1P. Bettini (3390)Quick Step41
2A. Engels (3014)Quick Step81
3M. Facci (2550)Quick Step34
4L. Scarselli (3263)Quick Step101
5H. Schwab (2586)Quick Step56
6A. Tonti (31135)Quick StepDNS3
7M. Tosatto (3347)Quick Step94
8J. Van De Walle (30141)Quick StepDNF14
9G. Visconti (24169)Quick Step77
11P. Savoldelli (3454)Astana12
12M. Gourov (28152)Astana118
13B. Joachim (31178)Astana99
14A. Bazayev (26128)Astana98
15S. Yakovlev (3170)AstanaDNF15
16E. Mazzoleni (33336)Astana3
17A. Mizourov (34106)Astana21
18S. Morabito (24152)Astana83
19D. Muravyev (27241)Astana51
21G. Simoni (35310)Saunier Duval4
22R. Bertogliati (2853)Saunier DuvalDNF15
23R. Belohvoščiks (31161)Saunier Duval117
24D. Cañada (32112)Saunier Duval59
25J. Gómez (2648)Saunier Duval80
26M. Mori (26325)Saunier DuvalDNF15
27I. Mayo (29315)Saunier Duval38
28L. Piepoli (35302)Saunier Duval14
29R. Riccò (23303)Saunier Duval6
31D. Cunego (25284)Lampre5
32M. Bono (23232)Lampre139
33M. Bruseghin (3315)Lampre8
34M. Marzano (2720)Lampre37
35D. Napolitano (26150)LampreDNF12
36G. Štangelj (34154)Lampre78
37S. Szmyd (29110)Lampre28
38P. Tiralongo (29357)Lampre26
39F. Vila (31263)Lampre15
41S. Garzelli (33349)Acqua et Sapone16
42D. Andriotto (34248)Acqua et Sapone111
43A. Arekeev (24262)Acqua et SaponeDNF14
44G. Balducci (31240)Acqua et SaponeDNF12
45M. Codol (34123)Acqua et Sapone23
46A. Kunitski (22363)Acqua et Sapone85
47S. Masciarelli (27180)Acqua et SaponeDNF12
48G. Palumbo (31294)Acqua et Sapone90
49B. Samoilau (2236)Acqua et Sapone22
51R. Nocentini (29278)AG2R47
52H. Dupont (26229)AG2R25
53Y. Krivtsov (28144)AG2R71
54J. Loubet (22170)AG2RDNS8
55L. Mangel (2639)AG2R112
56L. Mondory (2565)AG2R108
57C. Naibo (24318)AG2R53
58C. Riblon (26164)AG2R82
59A. Usov (29307)AG2R106
61O. Bonnaire (24121)Bouygues Télécom45
62N. Crosbie (2789)Bouygues Télécom88
63P. Drancourt (2551)Bouygues Télécom129
64Y. Gène (265)Bouygues TélécomDNF10
65A. Labbe (30239)Bouygues TélécomDNF10
66Y. Le Boulanger (31239)Bouygues Télécom30
67A. Pichot (24176)Bouygues Télécom125
68F. Rénier (3380)Bouygues Télécom119
69T. Voeckler (289)Bouygues TélécomDNS8
71D. Arroyo (27175)Caisse d'Epargne10
72É. Berthou (32218)Caisse d'Epargne89
73J. Horrach (3395)Caisse d'EpargneDNS5
74P. Lastras (31162)Caisse d'Epargne42
75A. Losada (25122)Caisse d'Epargne60
76A. Pérez (29341)Caisse d'Epargne32
77J. Rojas (21328)Caisse d'EpargneDNF10
78A. Markov (2837)Caisse d'EpargneDNF10
79M. Perget (22285)Caisse d'Epargne91
81E. Sella (26172)Ceramica Panaria-Navigare11
82L. Laverde (27360)Ceramica Panaria-Navigare36
83J. Pérez (29335)Ceramica Panaria-Navigare40
84A. Pagoto (21354)Ceramica Panaria-Navigare95
85D. Pozzovivo (24213)Ceramica Panaria-Navigare17
86F. Baliani (32360)Ceramica Panaria-Navigare24
87P. Grillo (25127)Ceramica Panaria-NavigareDNF10
88L. Mazzanti (33146)Ceramica Panaria-Navigare31
89M. Richeze (24116)Ceramica Panaria-Navigare92
91I. Parra (31259)Cofidis13
92F. Bessy (35173)Cofidis66
93M. Buffaz (2841)Cofidis126
94H. Duclos-Lassalle (27189)Cofidis103
95B. Fernandez (34197)Cofidis29
96M. Heijboer (25146)CofidisDNF14
97A. Moinard (25148)Cofidis46
98T. Valentin (25127)Cofidis132
99S. Zampieri (3026)CofidisDNF14
101P. Caucchioli (31307)Crédit Agricole27
102F. Bellotti (27329)Crédit AgricoleDNF14
103L. Bodrogi (30201)Crédit Agricole84
104J. Dean (32154)Crédit Agricole93
105A. Furlan (308)Crédit Agricole116
106P. Halgand (33120)Crédit AgricoleDNF6
107C. Kern (26163)Crédit Agricole114
108T. Hushovd (29163)Crédit AgricoleDNF12
109N. Roche (22362)Crédit Agricole123
111Y. Popovych (27178)Discovery ChannelDNS13
112V. Bileka (28145)Discovery Channel49
113S. Cummings (26103)Discovery Channel110
114G. Hincapie (341)Discovery ChannelDNS12
115P. Padrnos (36196)Discovery Channel73
116J. Rubiera (34154)Discovery Channel39
117J. Van Goolen (26214)Discovery Channel96
118B. Vandborg (25208)Discovery ChannelDNF14
119M. White (33128)Discovery Channel105
121B. Albizuri (2644)EuskaltelDNF8
122K. Fernandez (25290)Euskaltel136
123D. Galparsoro (28322)EuskaltelDNF12
124A. Hernandez (25157)EuskaltelDNS12
125M. Irizar (27146)Euskaltel68
126A. Luengo (26164)Euskaltel140
127A. Peña (26118)EuskaltelDNS17
128I. Velasco (27144)Euskaltel76
129J. Zubeldia (28104)EuskaltelDNF14
131C. De La Cruz (32193)Française des JeuxDNS1
132A. Gérard (22267)Française des Jeux124
133T. Gudsell (23134)Française des JeuxDNF7
134L. Jégou (31162)Française des Jeux75
135I. McLeod (26270)Française des JeuxDNF4
136C. Monnerais (23311)Française des JeuxDNF8
137F. Mourey (26204)Française des Jeux43
138F. Patanchon (2417)Française des Jeux131
139J. Veikkanen (2693)Française des Jeux44
141D. Rebellin (35326)GerolsteinerDNS11
142R. Förster (29154)GerolsteinerDNS12
143T. Fothen (2486)Gerolsteiner122
144O. Gatto (22180)Gerolsteiner141
145T. Klinger (22281)GerolsteinerDNF12
146S. Krauss (24176)Gerolsteiner135
147V. Ordowski (33233)GerolsteinerDNF2
148M. Russ (23229)Gerolsteiner54
149O. Zaugg (2652)GerolsteinerDNF14
151D. Di Luca (31180)Liquigas1
152E. Gasparotto (25100)Liquigas97
153V. Miholjević (33163)Liquigas65
154V. Nibali (22228)Liquigas19
155A. Noè (38166)Liquigas35
156F. Pellizotti (29166)Liquigas9
157A. Spezialetti (32168)Liquigas63
158A. Vanotti (26287)Liquigas107
159C. Wegelius (2965)LiquigasDNF18
161R. McEwen (356)Predictor-LottoDNS12
162D. Cioni (32211)Predictor-Lotto33
163J. Jufré (31330)Predictor-Lotto52
164M. Lloyd (2438)Predictor-Lotto61
165M. Aerts (32182)Predictor-Lotto20
166J. Van Den Broeck (24150)Predictor-Lotto74
167W. Van Huffel (2834)Predictor-LottoDNF15
168S. Zanini (38158)Predictor-Lotto134
169N. Gates (35121)Predictor-Lotto127
171M. Rasmussen (3329)Rabobank48
172M. Ardila (2841)Rabobank67
173G. Brown (2883)RabobankDNF3
174K. Moerenhout (33237)Rabobank70
175M. van Heeswijk (34120)RabobankDNF14
176D. Kozonchuk (2386)Rabobank100
177L. van Bon (35154)RabobankDNF6
178W. Walker (21242)Rabobank57
179P. Horrillo (32277)Rabobank121
181F. Cancellara (26104)Team CSCDNF12
182D. Zabriskie (28170)Team CSC58
183A. Schleck (2220)Team CSC2
184J. Haedo (26155)Team CSCDNF10
185A. Kolobnev (2657)Team CSCDNF12
186M. Blaudzun (3461)Team CSCDNF8
187M. Breschel (22303)Team CSC120
188V. Gustov (30135)Team CSC69
189K. Arvesen (32142)Team CSC62
191A. Petacchi (33178)Team MilramDSQ
192A. Cortinovis (29262)Team Milram113
193S. Ghisalberti (27203)Team MilramDNF10
194C. Knees (26117)Team Milram72
195B. Lancaster (27228)Team Milram115
196M. Müller (3386)Team Milram130
197A. Ongarato (31342)Team MilramDNF10
198F. Sabatini (22132)Team MilramDNF14
199M. Lorenzetto (25346)Team Milram109
201S. Commesso (3295)Tinkoff Credit Systems55
202E. Petrov (2936)Tinkoff Credit Systems7
203D. Contrini (32320)Tinkoff Credit Systems86
204I. Rovny (19274)Tinkoff Credit SystemsDNS14
205R. Serrano (28331)Tinkoff Credit Systems102
206M. Ignatiev (2254)Tinkoff Credit Systems128
207P. Brutt (25152)Tinkoff Credit Systems87
208E. Aggiano (35107)Tinkoff Credit Systems138
209N. Troussov (21363)Tinkoff Credit Systems133
211M. Barry (31195)T-MobileDNS2
212L. Bernucci (27289)T-Mobile64
213A. Hansen (2650)T-MobileDNS3
214G. Henderson (30293)T-MobileDNF10
215A. Merckx (34326)T-Mobile50
216A. Olson (29170)T-Mobile137
217M. Pinotti (31126)T-Mobile18
218F. Raboň (23278)T-Mobile79
219T. Ziegler (26218)T-MobileDNS6