Informatie over de Giro d'Italia van 2006

Hier staat beperkte informatie over de Giro d'Italia van 2006. Ik heb ook informatie over de vorige Giro in 2005. Ik heb ook informatie over de volgende Giro in 2007.

Helaas, je kunt de grafiek niet zien. Hij is er wel, kijk maar in een andere browser die svg wel aan kan.

Truien bij klassementen:

Datum Nr. Van Naar Afstand
(km)
Winnaar Leeftijd
(jaardag)
LandAlgemeen
klassement
Leeftijd
(jaardag)
LandPunten Leeftijd
(jaardag)
LandBerg Leeftijd
(jaardag)
LandCombinatie Leeftijd
(jaardag)
Land
06 May 20061SeraingSeraing6tijdP. Savoldelli32364ITAP. Savoldelli32364ITAP. Savoldelli32364ITAP. Savoldelli32364ITAP. Savoldelli32364ITA
07 May 20062MonsCharleroi197R. McEwen33316AUSP. Savoldelli32365ITAP. Savoldelli32365ITAP. Savoldelli32365ITAP. Savoldelli32365ITA
08 May 20063PerwezNamur202S. Schumacher24291GERS. Schumacher24291GERS. Schumacher24291GERM. Aldape24267MEXP. Savoldelli330ITA
09 May 20064WanzeHotton193R. McEwen33318AUSS. Schumacher24292GERR. McEwen33318AUSS. Casar2796FRAP. Savoldelli331ITA
11 May 20065PiacenzaCremona35TTT?S. Honchar35312UKRR. McEwen33320AUSS. Casar2798FRAP. Savoldelli333ITA
12 May 20066BussetoForli227R. McEwen33321AUSO. Pollack32234GERR. McEwen33321AUSS. Casar2799FRAP. Savoldelli334ITA
13 May 20067CesenaSaltara236R. Verbrugghe31294BELS. Honchar35314UKRR. McEwen33322AUSS. Scheirlinckx2762BELP. Savoldelli335ITA
14 May 20068Civitanova MarcheMaielletta Passo171I. Basso28169ITAI. Basso28169ITAR. McEwen33323AUSI. Basso28169ITAP. Savoldelli336ITA
15 May 20069FrancavillaTermoli127T. Vaitkus24100LITI. Basso28170ITAR. McEwen33324AUSI. Basso28170ITAP. Savoldelli337ITA
16 May 200610TermoliPeschici187F. Pellizotti28121ITAI. Basso28171ITAR. McEwen33325AUSI. Basso28171ITAP. Savoldelli338ITA
18 May 200611PontederaPontedera50tijdJ. Ullrich32167GERI. Basso28173ITAR. McEwen33327AUSI. Basso28173ITAP. Savoldelli3310ITA
19 May 200612LivornoSestri Levante171J. Horrach3253ESPI. Basso28174ITAR. McEwen33328AUSI. Basso28174ITAP. Savoldelli3311ITA
20 May 200613AlessandriaLa Thuile218L. Piepoli34260SUII. Basso28175ITAP. Bettini3249ITAI. Basso28175ITAP. Savoldelli3312ITA
21 May 200614AostaDomodossola223L. Laverde26319COLI. Basso28176ITAP. Bettini3250ITAF. Baliani31319ITAP. Savoldelli3313ITA
22 May 200615MergozzoBrescia189P. Bettini3251ITAI. Basso28177ITAP. Bettini3251ITAF. Baliani31320ITAP. Savoldelli3314ITA
23 May 200616RovatoMonte Bondone173I. Basso28178ITAI. Basso28178ITAP. Bettini3252ITAI. Basso28178ITAP. Savoldelli3315ITA
24 May 200617Termeno sulla Strada del VinoPasso Furcia121L. Piepoli34264SUII. Basso28179ITAI. Basso28179ITAI. Basso28179ITAP. Savoldelli3316ITA
25 May 200618SillianGemona del Friuli210S. Schumacher24308GERI. Basso28180ITAP. Bettini3254ITAI. Basso28180ITAP. Savoldelli3317ITA
26 May 200619PordenonePasso San Pellegrino224J. Gárate3031ESPI. Basso28181ITAP. Bettini3255ITAF. Baliani31324ITAP. Savoldelli3318ITA
27 May 200620TrentoAprica211I. Basso28182ITAI. Basso28182ITAI. Basso28182ITAJ. Gárate3032ESPP. Savoldelli3319ITA
28 May 200621Madonna del GhisalloMilaan140R. Förster28121GERI. Basso28183ITAP. Bettini3257ITAJ. Gárate3033ESPP. Savoldelli3320ITA
Deelnemers Giro d'Italia 2006
RugnummerNaamPloegEindstand
1P. Savoldelli (3354)Discovery Channel5
2T. Danielson (28110)Discovery ChannelAb19
3M. Beltrán (3534)Discovery Channel22
4V. Ekimov (40147)Discovery Channel89
5B. Joachim (30178)Discovery Channel83
6J. McCartney (32301)Discovery Channel135
7P. Padrnos (35196)Discovery Channel67
8J. Rubiera (33154)Discovery Channel13
9M. White (32129)Discovery Channel102
11S. Calzati (270)AG2R79
12I. Chaurreau (3377)AG2R54
13R. Dion (28176)AG2R104
14H. Dupont (25229)AG2R32
15J. Gadret (2770)AG2RAb18
16Y. Krivtsov (27144)AG2R114
17C. Naibo (23318)AG2R150
18M. Scanlon (25263)AG2RAb12
19T. Vaitkus (24147)AG2RAb13
21G. Bernaudeau (22310)Bouygues TélécomDNS14
22S. Chavanel (25101)Bouygues TélécomDNF7
23S. Clement (23280)Bouygues Télécom64
24O. Bonnaire (23121)Bouygues Télécom115
25A. Flickinger (27239)Bouygues TélécomDNS12
26Y. Gène (255)Bouygues Télécom149
27A. Labbe (29239)Bouygues Télécom116
28Y. Le Boulanger (30239)Bouygues Télécom119
29L. Lefèvre (29363)Bouygues Télécom50
31J. Carrasco (2465)Caisse d'Epargne68
32V. Efimkin (24211)Caisse d'Epargne39
33I. Erviti (22228)Caisse d'Epargne81
34M. Fertonani (29357)Caisse d'EpargneDNF18
35J. Gutierrez (27216)Caisse d'Epargne24
36J. Horrach (3296)Caisse d'Epargne36
37J. Julia (270)Caisse d'Epargne118
38M. Pradera (31117)Caisse d'Epargne95
39F. Pérez (27344)Caisse d'Epargne28
41E. Sella (25172)Ceramica Panaria-Navigare26
42L. Mazzanti (32147)Ceramica Panaria-Navigare20
43M. Aldape (24321)Ceramica Panaria-NavigareDNS14
44F. Baliani (31360)Ceramica Panaria-Navigare46
45M. Rubiano Chavez (21270)Ceramica Panaria-Navigare103
46S. Matveyev (31153)Ceramica Panaria-Navigare142
47J. Pérez (28336)Ceramica Panaria-Navigare42
48M. Richeze (23116)Ceramica Panaria-Navigare138
49L. Laverde (26360)Ceramica Panaria-Navigare49
51L. Bertagnolli (28174)CofidisDNF4
52L. Duque (2681)Cofidis47
53T. Marichal (3317)CofidisDNF7
54A. Moinard (24149)Cofidis112
55M. Monfort (23168)Cofidis33
56C. Moreni (33221)CofidisDNF7
57I. Parra (30259)Cofidis16
58S. Scheirlinckx (27111)CofidisDNF14
59R. Verbrugghe (31343)CofidisDNS16
61F. Bellotti (26329)Crédit Agricole41
62A. Botcharov (31125)Crédit Agricole27
63W. Bonnet (246)Crédit Agricole111
64C. Edaleine (26242)Crédit Agricole127
65P. Halgand (32121)Crédit Agricole14
66R. Pauriol (2488)Crédit Agricole122
67B. Poilvet (29307)Crédit Agricole99
68Y. Talabardon (24360)Crédit Agricole100
69N. Vogondy (28327)Crédit Agricole44
71C. Brandt (2955)Davitamon-LottoDNS4
72N. Gates (34121)Davitamon-Lotto131
73J. Jufré (30330)Davitamon-Lotto29
74J. Kuyckx (2742)Davitamon-Lotto133
75R. McEwen (346)Davitamon-LottoDNS13
76P. Van Hecke (23357)Davitamon-Lotto140
77W. Van Huffel (2734)Davitamon-Lotto17
78H. Vogels jr (32335)Davitamon-Lotto145
79B. Roesems (33259)Davitamon-Lotto123
81B. Albizuri (2544)Euskaltel144
82A. Aranaga (27181)EuskaltelDNF14
83K. Fernandez (24291)EuskaltelDNF7
84I. Flores (29337)Euskaltel35
85M. Irizar (26146)Euskaltel90
86R. Laiseka (3713)EuskaltelDNF12
87D. López (2548)Euskaltel40
88A. Luengo (25164)Euskaltel110
89I. Mayoz (24274)Euskaltel128
91B. McGee (30127)Française des JeuxDNF10
92S. Casar (27149)Française des Jeux6
93C. De La Cruz (31193)Française des Jeux101
94M. Delage (20329)Française des Jeux129
95A. Gérard (21267)Française des Jeux143
96P. Gilbert (23361)Française des JeuxDNS12
97G. Larsson (25283)Française des Jeux66
98C. Monnerais (22311)Française des Jeux121
99J. Veikkanen (2593)Française des Jeux70
101R. Förster (28155)Gerolsteiner139
102T. Hiekmann (26105)Gerolsteiner85
103S. Krauss (23176)Gerolsteiner97
104A. Moletta (27128)Gerolsteiner78
105V. Ordowski (32234)GerolsteinerDNF19
106D. Rebellin (34326)GerolsteinerDNS11
107M. Russ (22229)Gerolsteiner74
108R. Scholz (2868)GerolsteinerDNF14
109S. Schumacher (24345)Gerolsteiner76
111D. Cunego (24285)Lampre4
112M. Bruseghin (3216)Lampre25
113P. Fornaciari (35149)Lampre126
114E. Petrov (2837)Lampre57
115G. Štangelj (33154)Lampre59
116S. Szmyd (28111)Lampre19
117P. Tiralongo (28358)Lampre15
118T. Valjavec (29108)Lampre34
119F. Vila (30263)Lampre10
121D. Baranowski (348)ONCEDNF10
122G. Caruso (25319)ONCE12
123K. de Kort (23296)ONCE124
124D. Navarro (22358)ONCE91
125U. Osa (3119)ONCE18
126J. Ramírez (28109)ONCE82
127M. Scarponi (26279)ONCEDNS17
128M. Serrano (33295)ONCEDNS13
129S. Yakovlev (3070)ONCEDNF18
131D. Di Luca (30180)Liquigas23
132P. Calcagni (28361)Liquigas107
133D. Cioni (31211)Liquigas86
134D. Andriotto (33248)Liquigas146
135V. Miholjević (32164)LiquigasDNS14
136A. Noè (37166)Liquigas38
137F. Pellizotti (28167)Liquigas8
138A. Spezialetti (31168)Liquigas93
139C. Wegelius (2866)Liquigas58
141M. Elmiger (27281)Phonak80
142F. Guidi (3478)PhonakDNF18
143J. Gutierrez (3213)Phonak2
144J. McCarty (24158)Phonak113
145A. Merckx (33326)PhonakDNS15
146V. Peña (31356)Phonak9
147G. Rast (26165)Phonak94
148J. Tschopp (240)Phonak45
149S. Zampieri (2926)Phonak48
151S. Baguet (36317)Quick StepDNF17
152P. Bettini (3291)Quick Step56
153D. Bramati (382)Quick Step141
154A. Engels (2914)Quick Step84
155J. Gárate (3067)Quick Step7
156J. Garrido (30215)Quick Step134
157L. Scarselli (3163)Quick Step120
158J. Van De Walle (29141)Quick Step75
159R. Wielinga (3064)Quick StepDNS15
161M. Ardila (2741)Rabobank98
162T. Eltink (24216)Rabobank53
163G. Brown (2783)RabobankDNF7
164M. Hayman (2872)Rabobank136
165A. Kolobnev (2557)Rabobank71
166G. Niermann (30240)Rabobank55
167M. de Maar (22136)Rabobank125
168M. Rasmussen (3230)RabobankDNS12
169M. Wauters (37127)RabobankDNF17
171G. Simoni (34310)Saunier Duval3
172J. Gómez (2548)Saunier Duval108
173R. Lobato (27303)Saunier Duval87
174P. Mazur (23211)Saunier DuvalDNF18
175M. Mori (25325)Saunier Duval88
176A. Olson (28171)Saunier Duval148
177L. Piepoli (34302)Saunier Duval11
178M. Pinotti (30126)Saunier Duval60
179G. Trentin (30219)Saunier Duval30
181J. Rujano (24133)Selle Italia-DiquigiovanniDNF13
182J. Serpa (2775)Selle Italia-Diquigiovanni31
183W. Belli (35341)Selle Italia-DiquigiovanniDNF20
184S. Barbero (37164)Selle Italia-DiquigiovanniDNF18
185A. Bertolini (34339)Selle Italia-DiquigiovanniDNF7
186G. Missaglia (35342)Selle Italia-Diquigiovanni106
187R. Illiano (29139)Selle Italia-Diquigiovanni61
188A. Loddo (27177)Selle Italia-DiquigiovanniDNF16
189S. Anza (25225)Selle Italia-Diquigiovanni109
191I. Basso (28217)Team CSC1
192C. Sastre (3169)Team CSC43
193N. Sørensen (3148)Team CSC77
194M. Blaudzun (3361)Team CSC96
195B. Julich (34225)Team CSC92
196J. Voigt (34287)Team CSC37
197G. Lombardi (3710)Team CSC117
198V. Gustov (29135)Team CSC62
199I. Cuesta (36363)Team CSC52
201A. Petacchi (32179)Team MilramDNS4
202A. Cortinovis (28263)Team Milram105
203S. Ghisalberti (26203)Team Milram21
204C. Knees (25117)Team Milram73
205M. Lorenzetto (24347)Team MilramDNF21
206A. Ongarato (30342)Team Milram130
207E. Rigotto (24119)Team Milram137
208F. Sacchi (3239)Team Milram63
209A. Vanotti (25287)Team Milram69
211S. Davis (2770)T-Mobile65
212S. Honchar (35363)T-MobileDNS17
213M. Kessler (2746)T-Mobile72
214A. Korff (3326)T-MobileDNF7
215J. Ludewig (30295)T-Mobile51
216O. Pollack (32284)T-Mobile132
217M. Rogers (26193)T-MobileDNS13
218F. Raboň (22278)T-Mobile147
219J. Ullrich (32211)T-MobileAb19