Informatie over de Giro d'Italia van 2002

Hier staat beperkte informatie over de Giro d'Italia van 2002. Ik heb ook informatie over de vorige Giro in 2001. Ik heb ook informatie over de volgende Giro in 2003.

Helaas, je kunt de grafiek niet zien. Hij is er wel, kijk maar in een andere browser die svg wel aan kan.

Truien bij klassementen:

Datum Nr. Van Naar Afstand
(km)
Winnaar Leeftijd
(jaardag)
LandAlgemeen
klassement
Leeftijd
(jaardag)
LandPunten Leeftijd
(jaardag)
LandBerg Leeftijd
(jaardag)
LandIntergiro Leeftijd
(jaardag)
Land
11 May 2002PGroningenGroningen6tijdJ. Domínguez3128ESPJ. Domínguez3128ESPN/AN/AN/A
12 May 20021GroningenMunster215M. Cipollini3551ITAM. Cipollini3551ITAM. Cipollini3551ITAN/AM. Cipollini3551ITA
13 May 20022KeulenAns209S. Garzelli28301ITAS. Garzelli28301ITAM. Cipollini3552ITAF. Casagrande31241ITAF. Guidi3029ITA
14 May 20023VerviersEsch-sur-Alzette206M. Cipollini3553ITAS. Garzelli28302ITAM. Cipollini3553ITAF. Casagrande31242ITAM. Strazzer32270ITA
15 May 20024Esch-sur-AlzetteStraatsburg232R. McEwen29324AUSS. Garzelli28303ITAM. Cipollini3554ITAF. Casagrande31243ITAM. Strazzer32271ITA
17 May 20025FossanoLimone Piemonte150S. Garzelli28305ITAS. Garzelli28305ITAM. Cipollini3556ITAS. Garzelli28305ITAM. Strazzer32273ITA
18 May 20026CuneoVarazze190G. Lombardi32332ITAJ. Heppner37145GERM. Cipollini3557ITAS. Garzelli28306ITAM. Strazzer32274ITA
19 May 20027ViareggioLido Di Camaiore159R. Verbrugghe27300BELJ. Heppner37146GERM. Cipollini3558ITAS. Garzelli28307ITAM. Strazzer32275ITA
20 May 20028CapannoriOrvieto237A. González2782ESPJ. Heppner37147GERM. Strazzer32276ITAS. Garzelli28308ITAM. Strazzer32276ITA
21 May 20029TivoliCaserta201M. Cipollini3560ITAJ. Heppner37148GERM. Cipollini3560ITAS. Garzelli28309ITAM. Strazzer32277ITA
22 May 200210MaddaloniBenevento118R. McEwen29331AUSJ. Heppner37149GERM. Strazzer32278ITAR. Marzoli2649ITAM. Strazzer32278ITA
23 May 200211BeneventoCampitello Matese140G. Simoni30271ITAJ. Heppner37150GERM. Strazzer32279ITAG. Simoni30271ITAM. Strazzer32279ITA
24 May 200212CampobassoChieti200D. Lunghi26123ITAJ. Heppner37151GERM. Strazzer32280ITAJ. Castelblanco32160COLM. Strazzer32280ITA
25 May 200213ChietiSan Giacomo di Valle Castellana190J. Pérez24299MEXJ. Heppner37152GERM. Strazzer32281ITAF. Casagrande31253ITAM. Strazzer32281ITA
26 May 200214NumanaNumana30tijdT. Hamilton3186USAJ. Heppner37153GERM. Strazzer32282ITAF. Casagrande31254ITAM. Strazzer32282ITA
28 May 200215Abano TermeConegliano156M. Cipollini3567ITAJ. Heppner37155GERM. Strazzer32284ITAJ. Castelblanco32164COLM. Strazzer32284ITA
29 May 200216ConeglianoCorvara Alta Badia163J. Pérez24303MEXC. Evans25103AUSM. Strazzer32285ITAJ. Pérez24303MEXM. Strazzer32285ITA
30 May 200217Corvara Alta BadiaFolgaria222P. Tonkov33109RUSP. Savoldelli2922ITAM. Strazzer32286ITAJ. Pérez24304MEXM. Strazzer32286ITA
31 May 200218RoveretoBrescia143M. Cipollini3570ITAP. Savoldelli2923ITAM. Cipollini3570ITAJ. Pérez24305MEXM. Strazzer32287ITA
01 Jun 200219CambiagoMonticello Brianza44tijdA. González2794ESPP. Savoldelli2924ITAM. Cipollini3571ITAJ. Pérez24306MEXM. Strazzer32288ITA
02 Jun 200220CantuMilaan141M. Cipollini3572ITAP. Savoldelli2925ITAM. Cipollini3572ITAJ. Pérez24307MEXM. Strazzer32289ITA
Deelnemers Giro d'Italia 2002
RugnummerNaamPloegEindstand
1G. Simoni (30310)SaecoDNF
2I. Astarloa (2693)Saeco53
3O. Mason (2737)Saeco56
4B. Conte (3484)Saeco101
5A. Galletti (3496)Saeco117
6I. Pugaci (27177)Saeco40
7M. Sabaliauskas (23228)SaecoDNF
8F. Sacchi (2839)Saeco58
9A. Spezialetti (27168)Saeco48
11M. Cipollini (35101)Acqua et Sapone-Cantina Tollo100
12R. Conti (37196)Acqua et Sapone-Cantina Tollo79
13M. Derganc (25102)Acqua et Sapone-Cantina Tollo95
14C. Gasperoni (31259)Acqua et Sapone-Cantina Tollo131
15G. Colombo (3050)Acqua et Sapone-Cantina Tollo130
16G. Lombardi (3310)Acqua et Sapone-Cantina Tollo87
17M. Scarponi (22279)Acqua et Sapone-Cantina Tollo18
18M. Scirea (37327)Acqua et Sapone-Cantina Tollo109
19G. Trenti (29185)Acqua et Sapone-Cantina Tollo125
21A. Bertolini (30339)Alessio83
22P. Caucchioli (26307)Alessio3
23D. De Paoli (28207)Alessio32
24A. Furlan (258)Alessio128
25I. Gotti (3394)Alessio13
26C. Moreni (29221)Alessio28
27V. Miholjević (28164)Alessio35
28F. Pellizotti (24167)Alessio16
29M. Zanetti (2986)AlessioDNF
31G. Brown (2383)Ceramiche Panaria-FiordoDNF
32J. Pérez (24336)Ceramiche Panaria-Fiordo19
33F. Zakirov (28179)Ceramiche Panaria-FiordoDNF
34S. Matveyev (27153)Ceramiche Panaria-FiordoDNF
35V. Duma (30120)Ceramiche Panaria-Fiordo36
36N. Chesini (28164)Ceramiche Panaria-FiordoDNF
37F. Perfetto (26156)Ceramiche Panaria-FiordoDNF
38E. Seniushkin (2573)Ceramiche Panaria-Fiordo126
39E. Degano (26111)Ceramiche Panaria-Fiordo138
41F. González (2713)Colombia-Selle ItaliaDNF
42C. Contreras (28202)Colombia-Selle ItaliaDNF
43J. Castelblanco (32198)Colombia-Selle Italia34
44H. Muñoz (29176)Colombia-Selle Italia27
45R. Marín (3423)Colombia-Selle Italia74
46J. Ramírez (30345)Colombia-Selle ItaliaDNF
47J. García (2837)Colombia-Selle ItaliaDNF
48F. Baliani (27360)Colombia-Selle ItaliaDNF
49M. Khalilov (26363)Colombia-Selle Italia84
51M. Bartoli (3235)Fassa BortoloDNF
52W. Belli (31341)Fassa BortoloDNF
53F. Casagrande (31290)Fassa BortoloDNF
54S. Honchar (31363)Fassa Bortolo23
55A. Petacchi (28179)Fassa Bortolo94
56G. Štangelj (29154)Fassa BortoloDNF
57M. Tosatto (2848)Fassa Bortolo63
58D. Konychev (36143)Fassa Bortolo103
59D. Zanette (32100)Fassa Bortolo119
61D. Contrini (27320)GerolsteinerDNF
62G. Faresin (36350)Gerolsteiner21
63R. Haselbacher (24289)Gerolsteiner106
64E. Rastelli (27164)Gerolsteiner123
65D. Rebellin (30326)GerolsteinerDNF
66S. Ruškys (2874)GerolsteinerDNF
67T. Schmidt (30133)GerolsteinerDNF
68G. Totschnig (3137)Gerolsteiner7
69P. Wrolich (2832)Gerolsteiner82
71D. Andriotto (29248)Index-Alexia AlluminioDNF
72M. Manzoni (32352)Index-Alexia Alluminio136
73B. Hamburger (3238)Index-Alexia Alluminio77
74P. Lanfranchi (33340)Index-Alexia Alluminio41
75P. Savoldelli (2954)Index-Alexia Alluminio1
76E. Serri (27219)Index-Alexia Alluminio140
77I. Quaranta (27199)Index-Alexia AlluminioDNF
78D. Righi (2694)Index-Alexia Alluminio85
79M. Zanetti (2986)Index-Alexia AlluminioDNF
81Á. Vicioso (2578)Kelme50
82A. González (27124)Kelme6
83I. Gálvez (26283)Kelme121
84F. León (2939)Kelme69
85J. De Los Angeles (29129)Kelme33
86J. Manzano (2450)KelmeDNF
87J. Julia (230)Kelme88
88S. Pérez (24330)KelmeDNF
89G. Otero (28264)Kelme62
91P. Tonkov (33141)Lampre-Daikin5
92S. Bertoletti (27310)Lampre-DaikinDNF
93M. Codol (29123)Lampre-DaikinDNF
94J. Gárate (2667)Lampre-Daikin4
95G. Missaglia (31342)Lampre-Daikin72
96M. Piccoli (31293)Lampre-Daikin43
97M. Kadlec (27261)Lampre-Daikin64
98M. Sciandri (35136)Lampre-Daikin68
99S. Barbero (33164)Lampre-Daikin66
101R. Sørensen (3771)Landbouwkrediet-Colnago124
102Y. Popovych (22178)Landbouwkrediet-Colnago12
103L. Bernucci (22289)Landbouwkrediet-Colnago76
104D. Romano (26275)Landbouwkrediet-ColnagoDNF
105O. Cavagnis (27201)Landbouwkrediet-Colnago120
106M. Streel (30323)Landbouwkrediet-ColnagoDNF
107S. Adveyev (25279)Landbouwkrediet-Colnago54
108V. Bileka (23145)Landbouwkrediet-ColnagoDNF
109Y. Metlushenko (26178)Landbouwkrediet-ColnagoDNF
111C. Detilloux (2859)Lotto118
112R. McEwen (306)LottoDNF
113T. Marichal (2917)Lotto97
114S. van Dijk (26160)LottoDNF
115K. Van De Wouwer (30280)Lotto26
116K. Van Lancker (30283)LottoDNF
117I. Verbrugghe (26341)LottoDNF
118R. Verbrugghe (27343)Lotto9
119A. Vierhouten (32104)Lotto104
121P. Bettini (2891)Mapei-Quick StepDNF
122D. Bramati (342)Mapei-Quick Step71
123D. Cioni (27211)Mapei-Quick Step29
124C. Evans (25136)Mapei-Quick Step14
125P. Fornaciari (31149)Mapei-Quick Step92
126S. Garzelli (28350)Mapei-Quick StepDNF
127R. Hunter (2569)Mapei-Quick StepDNF
128D. Nardello (29332)Mapei-Quick Step42
129A. Noè (33166)Mapei-Quick Step20
131M. Pantani (32169)Mercatone UnoDNF
132A. Mizourov (29106)Mercatone Uno37
133D. Clavero (33325)Mercatone UnoDNF
134R. Forconi (3218)Mercatone UnoDNF
135L. Mazzanti (28147)Mercatone Uno67
136F. Secchiari (29310)Mercatone UnoDNF
137R. Sgambelluri (2886)Mercatone UnoDNF
138G. Ortenzi (266)Mercatone Uno99
139F. Fontanelli (3767)Mercatone Uno135
141D. Gualdi (2862)Mobilvetta Design-Formaggi TrentiniDNF
142R. Marzoli (2689)Mobilvetta Design-Formaggi TrentiniDNF
143S. Gajičić (24184)Mobilvetta Design-Formaggi TrentiniDNF
144A. Rizzi (2480)Mobilvetta Design-Formaggi TrentiniDNF
145M. Di Biase (26238)Mobilvetta Design-Formaggi Trentini137
146D. Bondarenko (2426)Mobilvetta Design-Formaggi Trentini105
147U. Murn (27142)Mobilvetta Design-Formaggi Trentini86
148H. Mesa (26180)Mobilvetta Design-Formaggi Trentini80
149L. Laverde (22360)Mobilvetta Design-Formaggi Trentini31
151M. Buxhofer (28274)Phonak55
152J. Domínguez (3179)Phonak75
153C. Fragnière (26135)PhonakDNF
154F. Gougot (30304)Phonak127
155B. Grabsch (2712)Phonak61
156A. Moos (29190)Phonak51
157Ó. Pereiro (24332)Phonak11
158M. Strazzer (32318)Phonak116
159S. Teutenberg (29316)PhonakDNF
161M. Boogerd (3033)Rabobank17
162J. Boven (30131)Rabobank57
163M. Lotz (28255)Rabobank70
164G. Verheyen (29112)Rabobank47
165S. de Jongh (28218)Rabobank98
166A. Engels (2514)Rabobank24
167G. Niermann (26240)Rabobank22
168M. Hayman (2472)Rabobank91
169T. Veneberg (24258)Rabobank65
171D. Frigo (28286)Tacconi Sport10
172R. Borghi (3218)Tacconi SportDNF
173M. Apollonio (3292)Tacconi Sport114
174E. Mazzoleni (28337)Tacconi Sport15
175Z. Klemenčič (2663)Tacconi SportDNF
176M. Gerosa (27265)Tacconi Sport102
177S. Szmyd (24111)Tacconi Sport44
178M. Radaelli (34232)Tacconi Sport113
179S. Zampieri (2526)Tacconi Sport89
181M. Beltrán (3134)Team Coast52
182A. Korff (2926)Team Coast115
183F. Escartin (34158)Team Coast8
184F. Guidi (3078)Team CoastDNF
185F. Høj (29177)Team Coast107
186F. Lara (25125)Team Coast46
187L. Michaelsen (33109)Team Coast112
188R. Schweda (2674)Team Coast78
189M. Urban (27199)Team Coast134
191D. Lunghi (26161)Team Colpack-Astro30
192M. Carrara (2398)Team Colpack-Astro81
193M. Colleoni (27278)Team Colpack-AstroDNF
194M. Gigli (24135)Team Colpack-Astro133
195L. Giordani (2534)Team Colpack-AstroDNF
196R. Mazzoleni (2591)Team Colpack-Astro96
197M. Meza (2542)Team Colpack-Astro129
198H. Nodera (2724)Team Colpack-Astro139
199V. Smirnov (2479)Team Colpack-AstroDNF
201C. Sastre (2769)Team CSC38
202F. Cerezo (31176)Team CSC59
203M. García (314)Team CSC39
204T. Hamilton (31122)Team CSC2
205D. Jonasson (27273)Team CSC132
206J. Madsen (33177)Team CSC108
207A. Peron (30321)Team CSC73
208M. Rasmussen (2830)Team CSC45
209M. Calvente (25320)Team CSC60
211R. Grabsch (2984)Telekom111
212S. Yakovlev (2670)Telekom90
213T. Hiekmann (22105)Telekom49
214J. Heppner (37189)TelekomDNF
215D. Hondo (28178)TelekomDNF
216K. Hundertmarck (3366)Telekom93
217M. Kessler (2346)Telekom25
218J. Schaffrath (30287)Telekom122
219S. Schreck (23351)Telekom110