Informatie over de Giro d'Italia van 1994

Hier staat beperkte informatie over de Giro d'Italia van 1994. Ik heb ook informatie over de vorige Giro in 1993. Ik heb ook informatie over de volgende Giro in 1995.

Helaas, je kunt de grafiek niet zien. Hij is er wel, kijk maar in een andere browser die svg wel aan kan.

Truien bij klassementen:

Datum Nr. Van Naar Afstand
(km)
Winnaar Leeftijd
(jaardag)
LandAlgemeen
klassement
Leeftijd
(jaardag)
LandPunten Leeftijd
(jaardag)
LandBerg Leeftijd
(jaardag)
LandJongeren Leeftijd
(jaardag)
LandIntergiro Leeftijd
(jaardag)
Land
22 May 19941ABolognaBologna85E. Leoni25272ITAE. Leoni25272ITAE. Leoni25272ITAN/AM. Bartoli23360ITA?
22 May 19941BBolognaBologna6tijdA. De Las Cuevas25329FRAA. De Las Cuevas25329FRAA. De Las Cuevas25329FRAN/AE. Berzin23353RUS?
23 May 19942BolognaOsimo235M. Argentin33156ITAM. Argentin33156ITAE. Berzin23354RUSM. Coppolillo26310ITAE. Berzin23354RUS?
24 May 19943OsimoLoreto Aprutino180G. Bugno3099ITAM. Argentin33157ITAE. Berzin23355RUSM. Coppolillo26311ITAE. Berzin23355RUS?
25 May 19944MontesilvanoCampitello Matese210E. Berzin23356RUSE. Berzin23356RUSE. Berzin23356RUSM. Coppolillo26312ITAE. Berzin23356RUS?
26 May 19945CampobassoMelfi160E. Leoni25276ITAE. Berzin23357RUSE. Berzin23357RUSM. Coppolillo26313ITAE. Berzin23357RUS?
27 May 19946PotenzaCaserta216M. Saligari298ITAE. Berzin23358RUSE. Berzin23358RUSM. Coppolillo26314ITAE. Berzin23358RUS?
28 May 19947FiuggiFiuggi120L. Cubino30362ESPE. Berzin23359RUSE. Berzin23359RUSM. Coppolillo26315ITAE. Berzin23359RUS?
29 May 19948GrossetoFollonica45tijdE. Berzin23360RUSE. Berzin23360RUSE. Berzin23360RUSM. Coppolillo26316ITAE. Berzin23360RUS?
30 May 19949Castiglione della PescaiaPontedera155J. Svorada25274CZEE. Berzin23361RUSE. Berzin23361RUSM. Coppolillo26317ITAE. Berzin23361RUS?
31 May 199410MarosticaMarostica124D. Abduzhaparov3092UZBE. Berzin23362RUSE. Berzin23362RUSM. Coppolillo26318ITAE. Berzin23362RUS?
01 Jun 199411MarosticaBibione175J. Svorada25276CZEE. Berzin23363RUSE. Berzin23363RUSM. Coppolillo26319ITAE. Berzin23363RUS?
02 Jun 199412BibioneKranj208A. Ferrigato24274ITAE. Berzin23364RUSE. Berzin23364RUSM. Coppolillo26320ITAE. Berzin23364RUS?
03 Jun 199413KranjLinz218M. Bartoli247ITAE. Berzin240RUSE. Berzin240RUSM. Coppolillo26321ITAE. Berzin240RUS?
04 Jun 199414LinzMerano235M. Pantani24142ITAE. Berzin241RUSE. Berzin241RUSP. Richard3079SUIE. Berzin241RUS?
05 Jun 199415MeranoAprica195M. Pantani24143ITAE. Berzin242RUSE. Berzin242RUSP. Richard3080SUIE. Berzin242RUS?
06 Jun 199416SondrioStradella210M. Sciandri27111GBRE. Berzin243RUSD. Abduzhaparov3098UZBP. Richard3081SUIE. Berzin243RUS?
07 Jun 199417StradellaLavagna197J. Svorada25282CZEE. Berzin244RUSD. Abduzhaparov3099UZBP. Richard3082SUIE. Berzin244RUS?
08 Jun 199418Passo del BoccoPasso del Bocco38tijdE. Berzin245RUSE. Berzin245RUSE. Berzin245RUSP. Richard3083SUIE. Berzin245RUS?
09 Jun 199419LavagnaBra200M. Ghirotto32349ITAE. Berzin246RUSE. Berzin246RUSP. Richard3084SUIE. Berzin246RUS?
10 Jun 199420CuneoLes Deux Alpes210V. Poulnikov28339UKRE. Berzin247RUSE. Berzin247RUSP. Richard3085SUIE. Berzin247RUS?
11 Jun 199421Les Deux AlpesSestriere125P. Richard3086SUIE. Berzin248RUSE. Berzin248RUSP. Richard3086SUIE. Berzin248RUS?
12 Jun 199422TurijnMilaan192S. Zanini25139ITAE. Berzin249RUSD. Abduzhaparov30104UZBP. Richard3087SUIE. Berzin249RUSD. Abduzhaparov30104UZB
Deelnemers Giro d'Italia 1994
RugnummerNaamPloegEindstand
1M. Indurain (29349)Banesto3
2J. Arrieta (2316)Banesto49
3S. Crespo (23313)Banesto67
4S. Heulot (22284)Banesto65
5P. Indurain (2621)Banesto50
6J. Montoya (30209)BanestoDNF21
7G. Rué (2954)Banesto34
8J. Uriarte (27161)Banesto52
9E. Nijboer (3028)Banesto87
11R. Forconi (2418)Amore et Vita-Galatron77
12S. Borgheresi (25333)Amore et Vita-Galatron96
13G. Calcaterra (29203)Amore et Vita-Galatron79
14G. Pierobon (27121)Amore et Vita-GalatronDNF21
15A. Di Basco (29224)Amore et Vita-GalatronDNF15
16R. Massi (28287)Amore et Vita-Galatron37
17V. Bonča (26105)Amore et Vita-GalatronDNF20
18M. Molinari (27158)Amore et Vita-Galatron75
19P. Fanelli (2833)Amore et Vita-GalatronDNF14
21F. Giupponi (3052)Brescialat17
22B. Leali (36117)Brescialat47
23F. Bordonali (30188)BrescialatDNF20
24L. Gelfi (2810)BrescialatDNF20
25F. Roscioli (28348)Brescialat56
26E. Vanderaerden (32140)BrescialatDNF16
27R. Pelliconi (31229)BrescialatDNF20
28F. Puttini (26286)Brescialat62
29H. Imboden (32178)BrescialatDNF22
31C. Chiappucci (31123)Carrera5
32V. Poulnikov (28360)Carrera11
33L. Sierra (25263)Carrera63
34M. Pantani (24169)Carrera2
35M. Chiesa (27226)Carrera59
36S. Schiavina (2326)CarreraDNF8
37S. Checchin (27109)Carrera76
38M. Artunghi (24354)CarreraHD8
39R. Rossi (2681)CarreraHD8
41A. De Las Cuevas (264)Castorama9
42T. Bourguignon (31204)CastoramaDNF14
43L. Brochard (2696)Castorama55
44T. Davy (2660)Castorama40
45F. Jeker (25214)CastoramaDNF20
46L. Madouas (27143)Castorama27
47T. Marie (316)CastoramaDNF20
48J. Robin (24308)Castorama42
49H. Trumheller (21364)CastoramaDNF14
51F. Baldato (2617)GB-MGDNF20
52D. Rebellin (22326)GB-MG20
53P. Richard (30106)GB-MG15
54M. Saligari (2943)GB-MG64
55M. Sciandri (27136)GB-MGDNF20
56L. Scinto (26154)GB-MG86
57R. Sørensen (2971)GB-MG30
58F. Vanzella (30118)GB-MG60
59F. Vona (29314)GB-MG23
61G. Furlan (28114)Gewiss-BallanNP13
62M. Argentin (33195)Gewiss-Ballan14
63G. Bontempi (34170)Gewiss-Ballan69
64E. Berzin (2428)Gewiss-Ballan1
65A. Volpi (31204)Gewiss-Ballan35
66P. Ugrumov (33160)Gewiss-Ballan24
67B. Riis (30118)Gewiss-Ballan70
68B. Cenghialta (31208)Gewiss-Ballan36
69E. Zaina (26277)Gewiss-Ballan26
71Z. Jaskula (3227)Jolly Componibili-CageNP11
72D. Konychev (28143)Jolly Componibili-CageDNF20
73E. Leoni (25312)Jolly Componibili-CageNP13
74R. Foucachon (28176)Jolly Componibili-Cage94
75L. Pillon (3091)Jolly Componibili-Cage88
76D. Rezze (3165)Jolly Componibili-CageDNF20
77S. Zanatta (30154)Jolly Componibili-CageDNF13
78F. Dotti (2623)Jolly Componibili-Cage90
79G. Gorini (23256)Jolly Componibili-Cage82
81L. Cubino (3131)Kelme-AviancaDNF20
82A. Triana González (2714)Kelme-Avianca38
83F. Muñoz (3155)Kelme-Avianca33
84A. Sypytkowski (30260)Kelme-Avianca73
85N. Mora (30284)Kelme-Avianca71
86L. Corredor (25277)Kelme-Avianca72
87J. Vidal (24246)Kelme-AviancaDNF16
88J. Ortegon (25211)Kelme-Avianca54
89H. Buenahora (27105)Kelme-AviancaDNF22
91P. Tonkov (25141)Lampre-Panaria4
92W. Belli (23341)Lampre-Panaria12
93D. Bramati (262)Lampre-Panaria80
94R. Conti (29196)Lampre-Panaria19
95G. Faresin (28350)Lampre-Panaria31
96M. Gualdi (25358)Lampre-PanariaDNF15
97G. Lombardi (2510)Lampre-Panaria91
98Z. Spruch (28200)Lampre-Panaria66
99J. Svorada (25306)Lampre-PanariaDNF20
101F. Ballerini (29201)Mapei-ClasDNF8
102G. Bortolami (25306)Mapei-Clas51
103A. Chiurato (29143)Mapei-Clas45
104S. Della Santa (2740)Mapei-ClasDNF16
105M. Giovannetti (3288)Mapei-ClasDNF17
106D. Nicoletti (27116)Mapei-Clas83
107A. Noè (25166)Mapei-ClasDNF10
108V. Tebaldi (28364)Mapei-Clas92
109A. Teteriouk (26284)Mapei-Clas78
111M. Bartoli (2435)Mercatone Uno43
112F. Casagrande (23290)Mercatone Uno22
113F. Chioccioli (34310)Mercatone Uno46
114A. Baffi (31328)Mercatone UnoDNF15
115P. Fornaciari (23149)Mercatone Uno61
116E. Poli (30329)Mercatone Uno98
117M. Lelli (26211)Mercatone UnoDNF15
118M. Piccoli (23293)Mercatone Uno89
119S. Martinello (31163)Mercatone UnoDNF16
121R. Alcalá (30119)MotorolaDNF20
122M. Dernies (3324)Motorola81
123A. Hampsten (3285)Motorola10
124S. Larsen (24110)Motorola84
125G. Rampollo (25200)MotorolaDNF20
126A. Mejia (27163)Motorola39
127J. Schur (31216)MotorolaDNF11
128B. Smith (26359)Motorola95
129B. Stenersen (24142)MotorolaDNF20
131M. Coppolillo (26349)Navigare-Blue Storm29
132M. Podenzana (32337)Navigare-Blue Storm7
133S. Zanini (25158)Navigare-Blue Storm48
134F. Settembrini (277)Navigare-Blue StormDNF15
135R. Pagnin (31358)Navigare-Blue Storm97
136G. Guerini (24137)Navigare-Blue Storm32
137L. Lom (29147)Navigare-Blue StormDNF15
138M. Strazzer (24318)Navigare-Blue StormDNF7
139A. Citracca (25144)Navigare-Blue StormDNF14
141G. Bugno (30137)Polti8
142D. Abduzhaparov (30123)Polti44
143G. Fidanza (28277)Polti74
144I. Gotti (2594)Polti16
145S. Utchakov (2650)Polti21
146O. Pelliccioli (28365)Polti25
147M. Scirea (29327)Polti85
148G. Totschnig (2337)Polti13
149D. Zhdanov (24260)PoltiDNF20
151U. Bölts (27325)Telekom18
152J. Heppner (29189)Telekom58
153C. Henn (30111)TelekomDNF13
154D. Krieger (265)Telekom93
155M. Kummer (3256)TelekomDNF20
156U. Raab (31340)TelekomDNF20
157M. van Orsouw (3079)TelekomDNF5
158J. Werner (23346)Telekom99
159S. Wesemann (23112)TelekomDNF1
161F. Casartelli (23324)ZG Mobili-Selle ItaliaDNF16
162A. Ferrigato (24303)ZG Mobili-Selle Italia28
163F. Fontanelli (2967)ZG Mobili-Selle Italia68
164M. Ghirotto (335)ZG Mobili-Selle Italia41
165R. Montaña Herrera (22282)ZG Mobili-Selle ItaliaDNF7
166G. Perini (34211)ZG Mobili-Selle Italia57
167H. Redant (31242)ZG Mobili-Selle ItaliaDNF20
168N. Rodríguez (28227)ZG Mobili-Selle Italia6
169M. Santaromita (29285)ZG Mobili-Selle Italia53