Finishplaatsen

Hieronder de plaatsen die in de Tour de France zijn gebruikt als start of finish, op de volgorde van hoe vaak er gefinisht is. Het aantal maal dat er gestart is, is ook aangegeven, net als de longitude en latitude (in graden). Een negatieve longitude wil zeggen dat het op het westelijk halfrond is, een positieve op het oostelijk halfrond. In de tweede tabel staat het aantal keer dat een etappe in een land startte en finishte, gesorteerd op hoe vaak er werd gefinisht.

PlaatsLandStartsFinishesLongLat
ParijsFrankrijk451102,3548,85
BordeauxFrankrijk5578-0,5744,83
PauFrankrijk6362-0,3743,3
LuchonFrankrijk52430,642,78
MetzFrankrijk39386,1749,13
MarseilleFrankrijk33355,3843,3
GrenobleFrankrijk39355,7245,17
PerpignanFrankrijk34352,8842,68
NiceFrankrijk37357,2543,7
CaenFrankrijk3334-0,3749,18
BrianconFrankrijk33326,6344,9
L'Alpe d'HuezFrankrijk2316,0545,13
MontpellierFrankrijk29303,8743,6
BayonneFrankrijk3130-1,4843,48
NantesFrankrijk2628-1,5547,22
BrestFrankrijk2927-4,4848,38
ToulouseFrankrijk26261,4343,6
Saint-ÉtienneFrankrijk21264,445,43
RoubaixFrankrijk26243,1750,68
GapFrankrijk23246,0844,57
StrasbourgFrankrijk23237,7348,58
BelfortFrankrijk31226,8747,63
Aix les BainsFrankrijk22215,9245,7
RouenFrankrijk17191,0849,43
AngersFrankrijk1919-0,5547,47
La RochelleFrankrijk2019-1,1546,15
Le HavreFrankrijk16190,1349,5
BesanconFrankrijk15186,0247,24
NîmesFrankrijk15184,3543,84
LyonFrankrijk16174,8845,75
DijonFrankrijk13175,042847,2906
DuinkerkeFrankrijk18172,3751,03
CherbourgFrankrijk1717-1,6249,63
Les Sables d'OlonneFrankrijk1616-1,7846,5
NancyFrankrijk13166,248,68
LilleFrankrijk16163,0750,63
MulhouseFrankrijk12157,3347,75
MorzineFrankrijk14156,708946,1789
VersaillesFrankrijk14152,1348,8
RennesFrankrijk1214-1,6848,08
LimogesFrankrijk12131,2545,85
Puy de DomeFrankrijk1132,9745,77
EvianFrankrijk15136,5846,38
CharlevilleFrankrijk12124,71649,7719
BrusselBelgië13124,3550,83
CannesFrankrijk12127,0243,55
ToulonFrankrijk11115,9343,12
St Lary SoulanFrankrijk2110,3236142,81694
St BrieucFrankrijk811-2,7548,5
AmiensFrankrijk10112,349,9
LuikBelgië12115,5750,63
AlbiFrankrijk10112,1543,93
Mont VentouxFrankrijk1105,2844,17
ReimsFrankrijk10104,0349,25
FuturoscopeFrankrijk6100,368946,669
GeneveZwitserland10106,1546,2
DigneFrankrijk10106,2344,1
St GaudensFrankrijk1390,7343,12
RevelFrankrijk592,00543,459
VannesFrankrijk129-2,7547,67
DieppeFrankrijk991,0749,92
NarbonneFrankrijk983,00343,186
LorientFrankrijk98-3,3747,75
ToursFrankrijk880,6947,39
Saint-MaloFrankrijk78-2,0248,65
Thonon les BainsFrankrijk886,4846,36
ColmarFrankrijk787,3748,08
Luz ArdidenFrankrijk08-0,061442,885
Divonne les BainsFrankrijk776,142746,357
Bagnères-de-BigorreFrankrijk970,1543,07
LuxemburgLuxemburg1076,1349,62
Bagneres de LuchonFrankrijk470,594742,7916
Ax les ThermesFrankrijk671,8342,72
TroyesFrankrijk874,0848,3
MonacoMonaco877,4243,72
RoyanFrankrijk77-1,0345,63
Le MansFrankrijk670,248
LongwyFrankrijk465,7749,52
Aix-en-ProvenceFrankrijk765,4343,53
ChamonixFrankrijk666,8745,92
FleuranceFrankrijk960,664443,85
La Roche sur YonFrankrijk56-1,4346,67
LourdesFrankrijk46-0,0543,1
CharleroiBelgië664,4550,41
Plateau de BeilleFrankrijk061,6908742,7253
AurillacFrankrijk762,4444,93
CarcassonneFrankrijk862,3543,22
MontluconFrankrijk562,646,33
Villard de LansFrankrijk665,551445,0708
Malo les BainsFrankrijk662,451,05
VorstBelgië564,31750,817
SuperbagneresFrankrijk060,57742,768
Chalon-sur-SaôneFrankrijk154,8546,78
AvignonFrankrijk654,8243,95
WasquehalFrankrijk253,130850,66694
MillauFrankrijk653,0844,1
MendeFrankrijk253,5013944,5194
Le Grand-BornandFrankrijk356,428345,9425
LausanneZwitserland556,6346,52
Serre ChevalierFrankrijk256,566644,9444
VireFrankrijk55-0,8848,83
DinanFrankrijk75-2,2348,45
PontarlierFrankrijk756,3746,9
BeziersFrankrijk553,21743,35
PlumelecFrankrijk35-2,639447,838
St PriestFrankrijk354,944745,697
FoixFrankrijk241,607742,9664
St NazaireFrankrijk24-2,2147,28
ChateaulinFrankrijk24-4,08848,2
Ax 3 DomainesFrankrijk041,8138942,70083
La Planche des Belles FillesFrankrijk046,777547,7722
MâconFrankrijk244,831346,306
VittelFrankrijk545,9548,203
VitreFrankrijk24-1,2148,12
Orcieres MerletteFrankrijk346,325844,6853
BlagnacFrankrijk641,390543,6364
SpaBelgië245,86750,5
JambesBelgië444,86850,454
Super BesseFrankrijk042,8567545,5107
Fribourg en BrisgauDuitsland447,852247,9955
OrleansFrankrijk741,90947,903
AuxerreFrankrijk643,56747,799
Morzine AvoriazFrankrijk446,77546,1908
Ballon d'AlsaceFrankrijk046,83347,8167
La PlagneFrankrijk346,67745,506
AlenconFrankrijk340,093148,4306
EpinalFrankrijk446,4548,18
Boulogne sur MerFrankrijk141,6250,72
DaxFrankrijk54-1,0543,72
DinardFrankrijk64-2,0748,63
SestrieresItalië346,8844,95
CholetFrankrijk54-0,8847,07
CauteretsFrankrijk24-0,1242,88
NamenBelgië344,8550,45
TarbesFrankrijk1340,0843,23
MontargisFrankrijk332,7548
EvreuxFrankrijk331,1533349,0241
AvoriazFrankrijk036,77546,1908
San SebastianSpanje43-1,9943,32
La Grande MotteFrankrijk134,083343,5667
Pra LoupFrankrijk036,60544,37
AuchFrankrijk330,585543,6465
ValenciennesFrankrijk333,52350,358
NeversFrankrijk233,15746,993
AngoulemeFrankrijk130,160845,6489
TourmaletFrankrijk030,146142,908
La MongieFrankrijk030,1791742,91
AnnecyFrankrijk536,1245,9
Merlin PlageFrankrijk33-2,024846,76
BloisFrankrijk231,32847,5939
Brive la GaillardeFrankrijk231,53245,1583
Fontenay sous BoisFrankrijk432,477248,8517
MartiguesFrankrijk235,047543,4053
CourchevelFrankrijk336,6338945,415
Mur de BretagneFrankrijk03-2,984748,20083
La ToussuireFrankrijk036,3030545,24722
ChartresFrankrijk031,484148,45585
Saint-Amand MontrondFrankrijk032,5146,7
HendayeFrankrijk33-1,773343,35944
St FlourFrankrijk333,145,04
ChateaurouxFrankrijk031,691146,81027
LoudenvielleFrankrijk030,411942,797
GentBelgië233,751,05
ValenceFrankrijk134,8944,93
SeraingBelgië135,550,5833
Le Puy du FouFrankrijk23-0,9320746,893
Lons le SaunierFrankrijk135,5546,67
BerlijnDuitsland3313,3988952,5006
St QuentinFrankrijk133,2849,83
RodezFrankrijk332,57544,3506
Guzet NeigeFrankrijk031,301442,7789
TournaiBelgië233,38350,6
Le Puy en VelayFrankrijk333,8858345,04417
AndorraAndorra431,542,5
QuimperFrankrijk43-4,08347,983
LisieuxFrankrijk330,22749,146
BergeracFrankrijk330,48344,85
PoitiersFrankrijk630,3446,58
BarcelonaSpanje332,1641,39
CarpentrasFrankrijk735,0544,05
TurijnItalië337,745,08
BriveFrankrijk631,5345,15
LavaurFrankrijk021,843,68
Juan les PinsFrankrijk227,1143,57
GexFrankrijk226,0746,33
Bourg en BresseFrankrijk325,228946,2056
ChamrousseFrankrijk025,874445,10917
Valence d'AgenFrankrijk220,8944,111
LievinFrankrijk222,778650,4228
AutunFrankrijk024,299446,9516
TulleFrankrijk121,76553745,2673
Digne les BainsFrankrijk126,2363844,093
Les EssartsFrankrijk12-1,2346,76
GerardmerFrankrijk226,87948,073
SenlisFrankrijk022,587549,208
St Jean de MaurienneFrankrijk226,3445,26
PerigueuxFrankrijk320,7245,18
LondenGroot-Britannië22-0,127551,507
HerentalsBelgië124,83351,183
TignesFrankrijk026,945,44
BiarritzFrankrijk22-1,7243,48
Chalons sur MarneFrankrijk224,36548,9575
HarelbekeBelgië123,350,85
Les Deux AlpesFrankrijk126,1216745,00722
FrankfurtDuitsland328,68250,1103
Le Cap d'AgdeFrankrijk123,527243,295
ClusesFrankrijk226,57946,0611
Lac de VassiviereFrankrijk221,87945,7972
AubisqueFrankrijk02-0,3397242,97667
Mont Saint-MichelFrankrijk12-1,511348,636
FougéresFrankrijk32-1,19861148,3525
AvranchesFrankrijk32-1,355648,685
Saint Gervais les BainsFrankrijk226,713945,8933
Villefranche en BeaujolaisFrankrijk024,720345,9902
ValkenburgNederland125,83350,85
VerdunFrankrijk125,387649,162
Lac de MadineFrankrijk225,73348,917
Val ThorensFrankrijk026,5845,298
SaintesFrankrijk32-0,6345,73
Pyrenees 2000Frankrijk022,054242,517
Fontaine au PireFrankrijk023,3755650,13056
's HertogenboschNederland325,31751,7
LibourneFrankrijk32-0,2444,92
Villeneuve sur LotFrankrijk020,70544,40805
Aulnay sous BoisFrankrijk022,490648,9386
ArcalisAndorra021,492442,54278
DublinIerland22-6,259753,34778
Bourg St MauriceFrankrijk426,7745,62
AlesFrankrijk224,0844,13
CompiegneFrankrijk222,82349,4149
MontaubanFrankrijk121,355844,018056
Station des RoussesFrankrijk126,062546,48638
St DizierFrankrijk024,9548,63
PeyragudesFrankrijk020,459742,7847
Clermont FerrandFrankrijk1023,0845,78
ColomiersFrankrijk121,336643,6138
St Jean de MontsFrankrijk22-2,0588946,7936
La BauleFrankrijk12-2,390847,2867
ÉpernayFrankrijk523,9549,05
Le TouquetFrankrijk321,59550,51861
BaselZwitserland427,58347,567
Val d'IsereFrankrijk226,97845,45
CreteilFrankrijk322,46348,791
AubagneFrankrijk125,57143,291
GalibierFrankrijk126,40845,064
Woluwe St PierreBelgië224,46750,833
MelunFrankrijk522,66748,533
Seo de UrgelSpanje221,458942,3578
Esch sur AlzetteLuxemburg125,983349,5
Vals les BainsFrankrijk124,36744,666
SeteFrankrijk123,69843,405
Le RevardFrankrijk025,90945,688
Le TreportFrankrijk221,3750,07
CastresFrankrijk422,2543,6
MourenxFrankrijk42-0,643,3833
St NiklaasBelgië224,133351,1667
RotterdamNederland324,47951,9308
GaillardFrankrijk226,208346,1858
IssoudunFrankrijk011,994346,9608
TrelissacFrankrijk010,7833345,19667
Lac St PointFrankrijk016,346,8
MegeveFrankrijk116,618145,8578
DusseldorfDuitsland216,78333351,233333
CahorsFrankrijk211,44138944,44833
BrightonGroot-Britannië01-0,13131250,8429
PortsmouthGroot-Britannië11-1,08350,817
LannionFrankrijk01-3,4541648,7333
EurotunnelFrankrijk011,7850,9227
ArmentieresFrankrijk012,881150,688
Isola 2000Frankrijk117,158344,18667
Nuits-Saint-GeorgesFrankrijk014,951147,1383
Disneyland ParijsFrankrijk312,781848,8687
HuyBelgië315,23350,5166
IzoardFrankrijk016,73544,819722
FinhautZwitserland016,9666646,08333
RochefortFrankrijk31-0,9745,95
BernZwitserland117,4546,95
Lac de Vassiviere en LimousinFrankrijk111,852745,81456
ChamberyFrankrijk215,945,6
Les ArcsFrankrijk016,8077845,5717
CulozFrankrijk015,7845,85
Villars-les-DombesFrankrijk015,029945,9989
PamplonaSpanje11-1,644242,8183
Forges les EauxFrankrijk111,545549,6133
La ChatreFrankrijk111,987746,5831
Cap FrehelFrankrijk01-2,3248,2
MarennesFrankrijk11-1,145,84
MontjuichSpanje112,1641,36
Romans-sur-IsereFrankrijk015,051745,0464
La BourbouleFrankrijk112,7445,58
Lac de PayolleFrankrijk010,29722242,934444
PorrentruyZwitserland017,083347,4166
ChampagnoleFrankrijk215,9246,75
KarlsruheDuitsland118,449,01667
StuttgartDuitsland119,179448,7786
Bellegarde-sur-ValserineFrankrijk015,826746,1083
PforzheimDuitsland218,716748,9
Epinay sous SenartFrankrijk012,51468948,69478
EspeletteFrankrijk01-1,446443,3414
RenazeFrankrijk01-1,0569447,79416
ChaumeilFrankrijk011,882545,4569
MachecoulFrankrijk01-1,8216746,99388
AncenisFrankrijk01-1,293647,3733
La RosiereFrankrijk016,8492445,6272
SantenayFrankrijk114,6746,93
L'Isle d'AbeauFrankrijk015,59545,621
SarzeauFrankrijk01-2,768647,5281
KoblenzDuitsland017,59750,3597
Fontenay-le-ComteFrankrijk01-0,806146,466
Mont BlancFrankrijk016,86545,8336
Salon-de-ProvenceFrankrijk015,097243,6406
ZurichZwitserland118,5547,37
PineroloItalië117,33344,883
ChassieuFrankrijk014,96645,745
ArrasFrankrijk412,780850,2897
ArgentanFrankrijk11-0,0191748,7453
St HerblainFrankrijk01-1,649747,2122
JacaSpanje11-0,5542,55
Val LouronFrankrijk010,442,8
VichyFrankrijk113,4246,12
Nogent sur OiseFrankrijk112,468349,2755
CarmauxFrankrijk012,1588944,05
Caverne du Pont-d'ArcFrankrijk014,42805644,406944
MontbeliardFrankrijk116,798947,5103
FribourgFrankrijk117,16277546,806103
HarrogateGroot-Britannië01-1,53953,991
SaarbrukenDuitsland01749,233
Chateau ThierryFrankrijk013,449,04
MeauxFrankrijk012,888348,96027
SedanFrankrijk014,94149,7025
OyonnaxFrankrijk015,655646,2561
Wallers-ArenbergFrankrijk013,41666750,395278
Cap DecouverteFrankrijk012,143944,0198
GueugnonFrankrijk014,0616646,60194
St Maixent l'EcoleFrankrijk01-0,2069446,4136
CambraiFrankrijk213,2450,16
GueretFrankrijk011,869146,1714
Noirmoutier en l'IleFrankrijk11-2,253347,0044
SheffieldGroot-Britannië01-1,46694453,3836
BastiaFrankrijk119,450342,7008
Mont SemnozFrankrijk016,10472245,797222
RisoulFrankrijk016,640844,6497
Val d'AranSpanje110,7342,8
MontelimarFrankrijk314,750844,55805
ArenbergDuitsland016,809250,4164
AubenasFrankrijk014,391144,6205
ChorgesFrankrijk016,277244,5464
CalviFrankrijk018,756942,5686
VerbierZwitserland017,21746,1
CanterburyGroot-Britannië011,08751,275
JoignyFrankrijk013,3977847,983
St FargeauFrankrijk013,0747,64
AjaccioFrankrijk118,736941,9267
BrioudeFrankrijk113,3845,27
Prato NevosoItalië017,78944,25669
JauziersFrankrijk016,7244,42
EvryFrankrijk112,4248,63
SarranFrankrijk011,939245,4094
BrignolesFrankrijk016,0615443,4058
Col de la Pierre St MartinFrankrijk01-0,76583342,970278
Le PuyFrankrijk113,8845,05
RedonFrankrijk01-2,083647,6552
CorkIerland01-8,4751,8972
PlouayFrankrijk11-3,333847,9155
Le LioranFrankrijk012,4545,0459
CorrezeFrankrijk011,83345,333
Utah BeachFrankrijk01-1,17638949,418056
Mont des AlouettesFrankrijk01-1,0102846,8947
PauillacFrankrijk01-0,7487845,1999
BrasschaatBelgië014,4851,28
AnnonayFrankrijk014,671445,2408
Bourg les ValenceFrankrijk014,944,95
AlbertvilleFrankrijk516,39345,676667
NeuchatelZwitserland016,9446,99
Montceau les MinesFrankrijk114,369746,6677
CastelsarrasinFrankrijk211,1077844,0408
Le CreusotFrankrijk114,441146,8104
ChallansFrankrijk21-1,8780546,8466
LavalFrankrijk11-0,768848,0733
MaubeugeFrankrijk013,973450,2775
ThionvilleFrankrijk016,1691649,35889
GranvilleFrankrijk21-1,648,84
Neeltje JansNederland013,70027851,626944
Piau EngalyFrankrijk010,159642,78425
LoudunFrankrijk110,084447,0105
DraguignanFrankrijk116,466743,5403
AntwerpenBelgië214,451,21667
Bar le DucFrankrijk015,1602848,7719
UtrechtNederland215,11666752,083333
HautacamFrankrijk01-0,00805642,972222
Villers sur MerFrankrijk11-0,00549,3214
MonthleryFrankrijk012,272148,63923
ChatelFrankrijk016,84166746,2675
St VincentItalië117,6545,75
St Hilaire du HarcouetFrankrijk21-1,0908348,5783
DeauvilleFrankrijk110,075349,36
Les MenuiresFrankrijk116,537545,32361
Argeles sur MerFrankrijk013,0235242,5449
Nogent sur MarneFrankrijk112,483348,8375
WiesbadenDuitsland118,241450,0821
BeauvaisFrankrijk212,095249,43027
Les OrresFrankrijk016,5513844,51472
LaplumeFrankrijk010,532244,11278
Meribel les AlluesFrankrijk016,565545,401
ScheveningenNederland214,2682552,104
Prapoutel les Sept AuxFrankrijk015,993145,25566
ValloireFrankrijk116,4291645,1658
Aix le BainsFrankrijk015,9245,7
ZolderBelgië015,2555650,98889
Pougues les EauxFrankrijk113,10247,075
HasseltBelgië015,337550,93
Le PleynetFrankrijk015,9845,25
GouretteFrankrijk11-0,332242,958
MohlinZwitserland017,8547,55
MoeskroenBelgië013,2166750,7333
Marche en FamenneBelgië015,33350,21666
ConcarneauFrankrijk11-3,917847,876
Bonneval sur ArcFrankrijk117,0545,37
FelsbergDuitsland016,749,25
Ile d'OleronFrankrijk01-1,345,9166
ThuirFrankrijk112,757242,633
Ste Foy la GrandeFrankrijk210,21844,8411
IssoireFrankrijk313,249745,545
Signosse le PenonFrankrijk01-1,3716743,69
Super LioranFrankrijk012,7545,083
AgenFrankrijk410,6344,2
LangonFrankrijk31-0,248344,55389
BornemBelgië014,23351,1
LeuvenBelgië214,750,8833
VerviersBelgië115,8550,5833
MolenbeekBelgië114,33350,85
MontgenevreFrankrijk116,7291444,9316
ManosqueFrankrijk115,78388943,83417
Lacanau oceanFrankrijk11-1,0783344,9802
St Quentin en YvelinesFrankrijk012,044648,7881
VitoriaSpanje11-2,683342,85
OrangeFrankrijk014,809744,1383
LuconFrankrijk21-1,164746,4555
San RemoItalië117,7843,82
ChaumontFrankrijk115,13888948,1116
TrouvilleFrankrijk110,0849,37
PlymouthGroot-Britannië11-4,142450,3714
LeidenNederland214,4952,16
St WillebrordBelgië114,59151,55028
Saint-Amand les EauxFrankrijk113,42850,4486
St Germain en LayeFrankrijk112,093848,8989
St Pol de LeonFrankrijk01-3,98548,686
Maze MontgeoffroyFrankrijk11-0,273147,4564
St EmilionFrankrijk11-0,1547244,893
FigeacFrankrijk212,0316644,6086
DoleFrankrijk315,547,1
Roquefort sur SoulzonFrankrijk112,989743,9775
Circuit du LacFrankrijk01-0,719444,8437
Charleville MezieresFrankrijk214,7166749,7667
Domaine du RouretFrankrijk115,2759444,3818
BethuneFrankrijk112,6408350,53027
LarunsFrankrijk11-0,442,9
Cergy PontoiseFrankrijk112,0630649,0361
St RaphaelFrankrijk116,7743,42
Saint-GironsFrankrijk611,146742,9858
Bourg MadameFrankrijk211,9447242,43527
PornichetFrankrijk31-2,3547,25
Salies de BearnFrankrijk21-0,9243,48
FontainebleauFrankrijk112,748,4
AostaItalië117,3245,73
LouvroilFrankrijk113,9650,265
HyeresFrankrijk116,13243,1198
La RuchereFrankrijk015,7845,38
NiortFrankrijk11-0,4746,32
Crans MontanaZwitserland117,482846,3119
ArcachonFrankrijk11-1,1744,67
RambouilletFrankrijk311,83348,65
Lans en VercorsFrankrijk015,58916745,129167
MentonFrankrijk117,543,78
LanesterFrankrijk11-3,342247,7647
LaonFrankrijk113,6249,57
Bagnoles de l'OrneFrankrijk31-0,42348,549
Pont AudemerFrankrijk010,5147249,355
SceauxFrankrijk112,2548,75
Boulogne BillancourtFrankrijk112,240948,835
St DenisFrankrijk112,354748,9363
SallanchesFrankrijk316,63345,9333
MaastrichtNederland115,69350,8497
Noisy le SecFrankrijk012,450348,8894
NanterreFrankrijk112,196948,8988
MartignyZwitserland107,0846,1
BincheBelgië104,166650,4
Mouilleron-Saint-GermainFrankrijk10-0,84846,676
WanzeBelgië105,250,54
Villers CotteretsFrankrijk103,149,25
La GuercheFrankrijk10-1,2247,94
MonsBelgië103,95250,4547
WaregemBelgië103,450,9
KeulenDuitsland106,966750,95
TournusFrankrijk104,946,55
TonnerreFrankrijk103,9547,85
MorlaixFrankrijk10-3,826648,578
SisteronFrankrijk105,9344,18
Saint-Dié-des-VosgesFrankrijk106,9548,28
MontgeronFrankrijk102,460548,7039
BarcelonnetteFrankrijk106,65305644,386667
Bourg de PeageFrankrijk205,0545,04
PrivasFrankrijk104,644,7333
La MureFrankrijk105,788144,9039
Savines le LacFrankrijk106,405544,5269
VatanFrankrijk101,647,08
ChablisFrankrijk103,7847,77
Trie-sur-BaiseFrankrijk100,371143,3222
AigurandeFrankrijk201,8346,42
AurayFrankrijk10-2,9547,66
CuneoItalië107,5544,38
St Gilles Croix de VieFrankrijk20-1,9394446,69833
RoanneFrankrijk104,0846,04
Saint-Pee-sur-NivelleFrankrijk10-1,549443,3575
CerillyFrankrijk102,8446,63
MarcoussisFrankrijk102,2448,66
CognacFrankrijk10-0,3245,67
PamiersFrankrijk101,643,12
Semur en AuxoisFrankrijk104,3347,5
MazametFrankrijk102,3543,5
Pont l'EvequeFrankrijk100,184749,286
TallardFrankrijk206,0444,46
Sable sur SartheFrankrijk10-0,3341747,84
GeroneSpanje102,8341,99
DreuxFrankrijk101,366448,7372
LodeveFrankrijk203,32027843,7325
HouillesFrankrijk102,189248,9261
VouvrayFrankrijk100,847,4127
EtampesFrankrijk102,1548,43
NantuaFrankrijk105,607846,1519
IvreaItalië107,883345,4667
DinantBelgië104,950,25
ArlonBelgië105,815849,6836
Saint-Pourçain-sur-SiouleFrankrijk103,2946,3083
GivorsFrankrijk104,769445,5914
BourgoinFrankrijk205,283345,6
LeedsGroot-Britannië10-1,54916753,799722
Font RomeuFrankrijk202,034742,4983
YorkGroot-Britannië10-1,08027853,958333
RungisFrankrijk102,3497248,7483
CambridgeGroot-Britannië100,11952,205
IeperBelgië102,88333350,85
Bourg-Saint-AndeolFrankrijk104,598944,4482
Escaldes-EngordanyAndorra101,54083342,508889
Cagnes-sur-MerFrankrijk107,148943,6644
RuffecFrankrijk100,246,0294
SaarlouisDuitsland106,7549,31666
MaubourguetFrankrijk100,036443,4692
L'Isle-JourdainFrankrijk101,081743,6144
Arpajon sur CereFrankrijk102,457544,9047
CineyBelgië105,150,2833
LivarotFrankrijk100,153349,0075
ArboisFrankrijk105,766746,9
MuretFrankrijk101,326743,4611
Saint-Jean-de-MaurienneFrankrijk206,348445,2729
Saint-LoFrankrijk10-1,0949,12
Saint-Gildas-des-BoisFrankrijk10-2,037247,5172
Carnon PlageFrankrijk104,008343,6196
LongjumeauFrankrijk102,2948,68
LimouxFrankrijk302,2343,05
Passage du GoisFrankrijk10-2,1246,93
BourgesFrankrijk102,39638947,0844
Olonne sur MerFrankrijk10-1,7646,54
Laissac-Severac-l'EgliseFrankrijk102,82244,381
EymetFrankrijk100,398944,6686
SèvresFrankrijk102,211748,8239
CarhaixFrankrijk10-3,5748,27
VesoulFrankrijk106,155847,6231
Blaye les MinesFrankrijk102,1344,04
CugnauxFrankrijk101,3343,54
Mondorf-les-BainsLuxemburg106,280649,5069
St Paul Trois ChateauxFrankrijk304,7644,34
Moirans-en-MontagneFrankrijk105,726146,4325
ChantillyFrankrijk102,466749,2
ModaneFrankrijk206,6745,2
ViseBelgië105,750,7333
AbbevilleFrankrijk201,835850,1058
TomblaineFrankrijk206,216748,6833
DouaiFrankrijk103,0750,37
EmbrunFrankrijk606,49644,5658
MoutiersFrankrijk206,534445,4858
SamatanFrankrijk100,931743,4936
LunevilleFrankrijk206,5016648,5894
Porto-VecchioFrankrijk109,280341,5917
Levallois PerretFrankrijk102,348,9
JoinvilleFrankrijk105,1348,435
Pouilly en AuxoisFrankrijk104,55638947,2633
CancaleFrankrijk10-1,82638948,5794
BondyFrankrijk102,4827848,9022
CalaisFrankrijk201,8550,93
DoverGroot-Britannië101,3251,12
MontreuilFrankrijk102,44361148,86111
AlfortvilleFrankrijk102,42416748,7975
La Tour du PinFrankrijk105,44445,565
ChateaubriantFrankrijk20-1,37547,7177
SoissonsFrankrijk303,323649,3817
SensFrankrijk103,28765948,2475
Perros GuirrecFrankrijk10-3,4248,8
MayenneFrankrijk10-0,648,3
FecampFrankrijk100,3549,75
AmsterdamNederland104,8852,37
St Orens de GamevilleFrankrijk101,5443,55
PeyrehoradeFrankrijk10-1,143,55
OrchiesFrankrijk203,24550,4755
Ste Genevieve des BoisFrankrijk102,3348,63
Arc et SenansFrankrijk205,7647
BeauraingBelgië104,956650,10916
Le Monetier les BainsFrankrijk106,544,95
VeureyFrankrijk105,645,26
BesseFrankrijk102,3245,1
Argeles GazostFrankrijk10-0,143
PalaiseauFrankrijk102,2248,7
BeringenBelgië105,2166751,0333
St Valery en CauxFrankrijk100,6349,78
ChantonnayFrankrijk10-1,0546,68
Le BlancFrankrijk101,0646,64
NayFrankrijk10-0,26143,181
Viry ChatillonFrankrijk102,3448,67
OrthezFrankrijk20-0,7643,49
VoreppeFrankrijk105,637545,29861
La Bastide d'ArmagnacFrankrijk10-0,1743,95
MeudonFrankrijk102,2548,9
Cosne sur LoireFrankrijk102,947,4
FranoisFrankrijk105,926447,2333
Montpon MenesterolFrankrijk200,1545
Luz St SauveurFrankrijk10-0,0005642,8725
SaumurFrankrijk20-0,0747,25
ValreasFrankrijk404,991144,385
St Julien en GenevoisFrankrijk106,083346,1333
PontchateauFrankrijk10-2,0747,35
AutransFrankrijk105,54277845,1758
La Haye FouassiereFrankrijk10-1,3947,15
Ruelle sur TouvreFrankrijk100,2445,66
SarrebourgFrankrijk207,054448,73528
NemoursFrankrijk102,6748,26
Neufchatel en BrayFrankrijk201,4413949,7347
BobignyFrankrijk102,439748,9106
PantinFrankrijk102,4016848,8965
FontaineFrankrijk105,6945,17
Ville MorgonFrankrijk104,6813846,163056
Castillon la BatailleFrankrijk10-0,0544,85
Bretigny sur OrgeFrankrijk202,348,6
BronFrankrijk104,9445,75
VilleurbanneFrankrijk104,8845,76
BlainFrankrijk10-1,76247,477
Les EchellesFrankrijk105,745,42
Le Bourg-d'OisansFrankrijk2206,0345,05
LugnyFrankrijk104,846,47
Le LautaretFrankrijk106,445,03
La DefenseFrankrijk102,2448,9
PeronneFrankrijk102,9349,93
SauternesFrankrijk10-0,6744,53
TretsFrankrijk105,863643,4475
Cambo les BainsFrankrijk10-1,40027743,3588
WaterlooBelgië104,450,7
St Martin de LandellesFrankrijk10-1,1708348,54666
BazasFrankrijk10-0,244,42
LavelanetFrankrijk201,8342,93
Vaison-la-RomaineFrankrijk205,0644,24
AimeFrankrijk106,6545,55
MorcenxFrankrijk10-0,91305644,0339
Regnie DuretteFrankrijk104,6346,13
La Ferte sous JouarreFrankrijk103,1348,95
Oloron Ste MarieFrankrijk10-0,6055643,1947
GaillacFrankrijk101,899243,9014
Port BarcaresFrankrijk103,036442,7892
PornicFrankrijk10-2,147,12
Ville d'AvrayFrankrijk102,1848,82
ChatelleraultFrankrijk100,5546,82
AltkirchFrankrijk107,2402847,6238
LamballeFrankrijk10-2,5248,46
St Leonard de NoblatFrankrijk101,545,85
ValentigneyFrankrijk106,83305647,46333
AnnemasseFrankrijk106,23638946,19583
FromentineFrankrijk10-2,1246,9
BastogneBelgië105,7250,0041
La ChataigneraieFrankrijk10-0,7391646,65
ChambordFrankrijk101,5247,6
MiramasFrankrijk105,0019443,5822
AgdeFrankrijk103,475843,3108
Lezat sur LezeFrankrijk101,347543,2769
ObernaiFrankrijk107,482748,463
St GregoireFrankrijk10-1,6748,14
St Mean le GrandFrankrijk10-2,248,17
Jaunay ClanFrankrijk100,370846,68639
Corbeil EssonesFrankrijk202,4348,6
SeurreFrankrijk105,1547
MontaiguFrankrijk10-1,346,97
Lezignan CorbieresFrankrijk102,758443,2014
EnniscorthyIerland10-6,565852,502
RoscoffFrankrijk10-3,984448,72722
DamazanFrankrijk100,2763844,2911
FlersFrankrijk10-0,5604748,7518
MeyrignacFrankrijk101,8945,4
Le Perreux sur MarneFrankrijk102,5036148,84222
Tarascon sur AriegeFrankrijk101,642,85
Frontignan la PeyradeFrankrijk103,7543,4
Mont de MarsanFrankrijk20-0,49943,891
VizilleFrankrijk105,7645,08
Rochefort (B)België105,216650,15
La Chaux de FondsZwitserland106,8547,1
Neuville de PoitouFrankrijk100,2458346,68611
CaptieuxFrankrijk10-0,2588844,29378
BeverenBelgië104,2551,2
St Dier d'AuvergneFrankrijk103,843345,67694
BonnevalFrankrijk301,3848,16
Besse en ChandesseFrankrijk102,933645,513889
AvesnesFrankrijk103,950,11
St GalmierFrankrijk104,3245,6
LannemezanFrankrijk500,385543,125
JonzacFrankrijk10-0,4345,41
ArpajonFrankrijk102,2248,6
PontoiseFrankrijk102,149,05
St OmerFrankrijk102,2550,74
CommercyFrankrijk105,648,75
MontereauFrankrijk302,573347,8569
St TrivierFrankrijk104,89746,073
Rossignol VoironFrankrijk105,5905545,364
Pont du GardFrankrijk104,53643,947
LandStartsFinishes
Frankrijk21822197
België8176
Zwitserland2425
Duitsland1918
Spanje1513
Italië1212
Nederland1511
Luxemburg129
Groot-Britannië88
Monaco87
Andorra55
Ierland33