Deelnamerecords

Hieronder staat een tabel met deelnamerecords. Door op de kop van een kolom te klikken, kan het selectiecriterium gewijzigd worden.

De leeftijden die hier vermeld staan, zijn genomen op 1 juli van het jaar waarin de renner deelnam aan de Tour. Ik kan de dag exacter uitrekenen, maar dan wordt de rekentijd te lang.

Deelnamerecords
NaamDeelnamesUitgeredenUitgevallenAfstandJongstOudst
S. Chavanel1816261255221391
S. O'Grady17152554812332939329
G. Hincapie1716159586232392
J. Voigt17143560752628742287
H. Zubeldia161515455324914091
J. Zoetemelk16160632292321039210
G. Nulens15132556572224736247
C. Moreau151144636825803980
V. Ekimov15150550532414740147
T. Voeckler1515052658249389
L. Van Impe15150597562225438254
E. Zabel14131493482335937359
A. Darrigade141316073224683767
S. Kelly141224841022373638
R. Poulidor141225659526764077
J. Deloffre14774979523694369
H. Lubberding13112475392333135331
D. Rous1376371192328635286
J. Dotto131035214623953595
L. Armstrong13103410552128638286
F. Mahé1394468722230234302
J. Genet13103494522325035250
J. Pineau13130455332218034180
P. Anderson13130500022311136111
J. Agostinho131215094027854184
M. Wauters1385381942312836128
G. Knetemann13112469162311737117
G. Duclos-Lasalle1394433912431038310
M. Cavendish12663016422403340
J. Stablinski12844869122403641
B. Hoban12111469732414738146
M. Tosatto121204232423484248
E. Caritoux12111442112231833318
U. Bölts12120444012532536325
S. Yates12934282324443543
M. Boogerd121114290424343533
L. Brochard121023883525963896
R. Geminiani121025078422183418
S. Gerrans12843505625453845
J. Kirsipuu12012190872334935349
R. Delisle12111474942211234112