Bergpassen

Hieronder de bergen die in de Tour de France zijn gebruikt in het bergklassement, op de volgorde van hoe vaak. De bergketen is ook aangegeven, net als de longitude en latitude (in graden). Een negatieve longitude wil zeggen dat het op het westelijk halfrond is, een positieve op het oostelijk halfrond.

BergKetenAantalLongLat
TourmaletPyrenees6542,90,15
AspinPyrenees6042,930,31
AubisquePyrenees5542,98-0,33
PeyresourdePyrenees5442,80220,462778
GalibierAlpen4345,056,4
Portet d'AspetPyrenees3942,91,45
Alpe d'HuezAlpen3145,096,07
IzoardAlpen3044,786,73
VarsAlpen2944,53896,70275
Châteaufort2748,7365032,09125
MadeleineAlpen2745,4347226,375556
Les AresPyrenees2342,9908270,63758
AravisAlpen2245,956,55
ColombiereAlpen2245,992226,47583
Menté/MourtisPyrenees2142,9193610,761694
TelegrapheAlpen2145,26,43
PortillonPyrenees2042,768880,66
Croix de FerAlpen2045,216,2
Saint Rémy les Chevreuse1948,7052732,070421
Chatillon1600
Mont VentouxAlpes-Maritimes et de Provence1644,174445,278889
GranierAlpen1645,485,91
AllosAlpen1644,536,7
Ballon d'AlsaceVogezen1547,826,83
PortPyrenees1542,89881,45778
SoulorPyrenees1442,96-0,26111
Col de Marie-BlanquePyrenees1443,070278-0,5075
Muur van Geraardsbergen1450,77253,89
Dourdan1300
17 Tournants1348,7097151,99642
FaucilleJura1346,376,03
PorteAlpen1345,295,766944
GlandonAlpen1345,2394446,175556
LaffreyAlpen1345,03635,767
CucheronAlpen1345,496,248056
Puy de DômeMassif Central1345,7719442,96225
Joux-PlaneAlpen1246,1327786,711389
LautaretAlpen1245,0344446,405
RoselendAlpen1200
Puy Marie/Pas de PeyrolMassif Central1100
Pavé des Gardes1100
RoussesJura1100
Col de la République/du Grand BoisMassif Central1145,3327784,480278
SaisiesAlpen1100
Croix de ChaubouretMassif Central1145,36754,52833
SentinelleAlpen1144,5131286,101867
MontgenèvreAlpen1044,9308336,72333
Madeleine (78)Alpen1000
Pla d'Adet, Saint-Lary-SoulanPyrenees1000
Grand-BallonVogezen900
Mur de Bretagne900
SchluchtVogezen900
IseranAlpen945,417,03
TamieAlpen945,672786,30861
Port d'EnvaliraPyrenees900
PuymorensPyrenees942,561,82
BrausAlpes-Maritimes et de Provence943,877,38
Côte de l'Homme Mort800
LatrapePyrenees842,7955561,314167
La TurbieAlpes Maritimes843,757,4
Luz-ArdidenPyrenees800
OrnonAlpen800
ForclazAlpen745,8084476,244756
LuitelAlpen700
Côte de Saint-Ferréol700
ManseAlpen700
Loucrup700
Côte des Demoiselles coiffées700
DononVogezen700
Morzine-AvoriazAlpen700
SestriereAlpen744,956,883333
Col de la CorePyrenees700
Col d'AgnèsPyrenees600
Col de SoudetPyrenees600
Plateau de BeillePyrenees600
SuperbagnèresPyrenees600
Côte de Mauvezin600
Theux600
GetsAlpen600
Maison Rouge600
CorbierAlpen600
Port de LersPyrenees600
Croix-Morand/DyaneMassif Central645,59666672,851667
Pas de MorginsAlpen600
Port de BalésPyrenees500
Col de la Croix-FryAlpen500
PertyAlpen500
Bel Air500
Côte de Puy-Saint-Martin500
Esquillot500
PradeauxMassif Central500
ÉchallonJura500
Mont des Fourches500
Kluisberg500
Wegenstetten500
Notre-dame-de-Pietat500
Port de PailhèresPyrenees500
Grand Saint-BernardAlpen545,8688897,170556
Côte 2000/Villard de LansAlpen500
LeschauxAlpen500
Forges500
Les MossesAlpen546,4031837,102317
Pouzauges500
Grosse-PierreVogezen500
CouAlpen500
Grand-CucheronAlpen500
Mont-CenisAlpen545,2602786,900833
HautacamPyrenees500
Montagne Couronnée, Laon500
Saint-Cyr-sous-Dourdan500
Col d'AzetPyrenees500
FontasseCevennes500
Col du CalvaireVogezen500
EspigoulierAlpes-Maritimes et de Provence400
Stang-ar-Garront400
Croisette/SalèveAlpen400
Côte d'Aleyrac400
Petit Saint-BernardAlpen445,6802786,883889
RevardAlpen400
RamazAlpen400
Marais400
La PlagneAlpen400
Barcus400
Côte de Saint-Jean-de-Sixt400
Côte de Capvern400
BonetteAlpen400
PortelPyrenees400
NoyerAlpen400
Serrieres400
MontetsAlpen400
Savine400
PlainpalaisAlpen400
FirstplanVogezen400
Saint-Thomas de Conac400
Côte de Villedieu400
Côte de Larroude400
Côte de la Croix-NeuveMassif Central400
LabouretAlpen400
Val-LouronPyrenees400
HundsruckVogezen447,8063477,042681
La Planche des Belles Filles400
Hourquette d'Ancizan400
OeillonMassif Central400
Blanzy400
Treize-ventsCevennes400
MontsalvyMassif Central400
Grand Colombier400
Côte de Vayède400
Orcieres-MerlettesAlpen400
Côte de Puéchabon400
Gauriac400
Forclaz-de-MontminAlpen400
Ax-3-DomainesPyrenees400
Cauterets/CambasquePyrenees400
ChioulaPyrenees400
Chavigny400
Col du BerthiandJura400
Notre Dame de ParmenieMassif Central400
Col d'IchèrePyrenees400
Champagne-sur-Seine300
Col de BurdincurutchetaPyrenees300
Côte de Saint-Mayeux300
Côte des Loges-Marchis300
Villeneuve300
Côte de Maron300
Col de JauPyrenees300
Col BagarguiPyrenees300
Petit Vimy300
Saint Just300
Meracq300
Côte de Larrau300
Côte de la Rochette300
Pra-LoupAlpen300
MorteAlpen300
IspeguyPyrenees300
Côte de la Chaussée300
BonaiguaPyrenees300
Col de la Croix de l'Homme MortMassif Central300
Simacourbe300
Berland300
Terrasses300
Port del CantoPyrenees300
Super-BesseMassif Central300
Sombernon300
Marennes300
Forêt d'Eu300
Bondeval300
Côte de Martigues300
Bruine Put300
Rosier300
Côte de Haute-Levée300
Auga300
Guzet-NeigePyrenees300
Momuy/Du Lavoir300
Col de Prat-de-Bouc/Plomb du CantalMassif Central300
Côte du Mont-Valérien300
Côte de Sainte-Quitterie300
Cadoudal300
Col d'EntremontMassif Central300
Côte de Pamiers300
Côte de Xertigny300
Col de la Chipotte300
Côte de Montesqieu-Volvestre300
Côte de Cerny-en-Laonnois300
La ToussuireAlpen300
Col d'EspréauxAlpen300
Macuegne300
Côte de ChalimontAlpen300
MongiePyrenees300
Baltard300
Col de RoussetAlpen300
Saint-JeanAlpen300
KreuzwegVogezen300
Côte de Cany-Barville300
Côte de Gif-sur-Yvette300
RomeyereAlpen300
Côte de la Citadelle Namur300
Côte du Pont-de-Saint-Nazaire300
Gineste300
Termes de Peypin300
Roc-Trévézel300
Quimper300
Osquisch300
Bussang300
Montaigut300
Tiergues300
Côte du Pal-de-Pailhès300
ArcalisPyrenees300
Col de SiéCevennes300
Aventure300
CourchevelAlpen300
Echarmeaux300
Pointu300
Col de CabreAlpen300
BayardAlpen300
Saint Nizier du MoucherotteAlpen345,17195,6311
Côte de Lasseube300
L'EpineAlpen345,779176,34889
BordèresPyrenees300
TuriniAlpes-Maritimes et de Provence343,987,38
TosasPyrenees300
Bellevue300
VassonAlpes-Maritimes et de Provence344,095286,92889
CayolleAlpen344,2588886,743889
LingeVogezen300
La Roche VendeixMassif Central345,5690772,75971
Gorze200
Le Mont-Saint-Clair200
Col du Paradis200
Côte d'Evaux-les-Bains200
Côte de GueberschwihrVogezen200
Bosc-Hyons200
Saint-James200
Saint Andre200
Sainte Marguerite200
Croix de MontvieuxMassif Central200
Col de MursAlpen200
Côte de Lahitte-Toupière200
Col de l'EscrinetMassif Central200
Côte du Fossé200
Col de Villerouge200
Bluffy200
Labatmale200
MontaudAlpen200
Belle Image200
RommeAlpen200
Côte de Roselières200
Col de BariozAlpen200
Côte de Rozeille200
Côte de l'Ange200
Côte de Nanteuil200
Côte de Saint-Martial-de-Nabirat200
Côte de Méjanesse200
Bièvres200
Canisy200
Col d'OrdinoPyrenees200
Pourville sur Mer200
Côte de Fiolaz200
Etampes200
Col de la Croix-de-la-SerraJura200
Côte de la Carrière200
Côte de Petit-Barvaux200
Arguel200
Dieppe200
Epine200
Col des LimouchesAlpen200
Côte d'HéryAlpen200
JaizkibelPyrenees200
Saint Maurice200
Champs-Elysées200
Côte de Malaveille200
Péguère200
Côte du Moutchic200
Côte de Lavardens200
Kruisberg200
Col des Nonières200
Tonnerre200
Côte de l'Embranchement200
Brie-et-Angonnes200
Malissol200
Col Campérie200
Côte de Briis-sous-Forges200
Côte de Puylaurens200
AgnelAlpen200
Brighton Elmgrove200
Perthus200
Hautvillers200
Côte de Saint-Aide200
Port de LarrauPyrenees200
Côte de Chambaran200
Côte de Haut-de-la-Côte200
Côte de Saint-AnastaiseMassif Central200
Tonnac200
Val-ThorensAlpen200
Côte de Collognes200
Villespassans200
Côte de Barges200
Loorberg200
Les Deux-AlpesAlpen200
Le Mont-des-Alouettes200
Vianden200
Côte de Fontenaille200
Côte d'Avranches200
Côte d'Aurensan200
Col de Buret200
Côte du Mesnil200
Côte de Saint-Georges-Montcocq200
ChamrousseAlpen200
Col de l'Orme200
Côte de Aixe-sur-Vienne200
Côte de Baleix200
Côte de Chabrits200
Côte de Montfort200
Côte des Granges200
Côte de Méracq200
Côte de Pouilley-les-Vignes200
Côte de Pont-d'Héry200
Le BettexAlpen200
Côte de Valzergues200
Poteau-de-Kayl200
Côte d'EnginsAlpen200
Côte d'Ardoix200
Côte du Bois-de-Bourmont200
Côte de Cruseilles200
Côte de Raujolles200
Côte de Chavagnac200
Millau/Montée du Causse-NoirCevennes200
Col de RichemontAlpes200
Col de la BatailleAlpen200
Côte de Marigny-Brizay200
Montagne de Malatra200
Côte de Werbomont200
Côte de Ty-Marrec200
Côte de Dinan200
Col de la ChauAlpen200
Côte de Jolan200
La Grande-Côte200
Col de NeronneMassif Central200
Col de ToutéeMassif Central200
Col des FourchesMassif Central200
Pic-Saint-Loup200
Château de Montségur200
Côte des Estaques200
Côte de Waidhof200
Bénéjacq200
Rodez200
Col de la Cheminée200
TignesAlpen200
Côte des Bastides200
Côte de Calissanne200
Côte de Giriat200
Côte de Châtillon-en-Michaille200
Côte de Gravelotte200
Col de la Pierre-Saint-MartinPyrenees200
Côte de Cernon200
Côte de la Mure200
Monassut200
Côte de Saint-Sever200
Bosberg200
Côte de Castang200
Cauberg200
Col de Fouchy200
Col de Bramont200
Loupiac200
Beausoleil200
Côte de Corlier200
Côte de Motty200
Col de Toutes-Aures200
Notre-Dame-des-AbeillesAlpen200
Côte de Notre-Dame-de-Piétat200
Le Champ-du-FeuVogezen200
Col de Valsberg200
Côte de l'Ardre200
Côte de Boissy-le-Cutté200
Col du MollardAlpen200
Côte de Chapelle-Bayvel200
Côte de la Croix-Blanche200
Côte de Montfix200
Romainville200
Côte de Port-de-la-Besse200
Côte de Champillon200
Côte de Montaut200
Col du CoqAlpen200
Col de la Placette200
Côte de Valmont200
Côte de Villeneuve-de-Berg200
Col de la Croix-de-Berthel200
Côte de Maison-Neuve200
Côte de la Bessède200
Côte de Chartreuse-de-Portes200
Côte de Saint-Savin200
Cratere200
Bois d'Auxi200
Bardos200
Mortain200
GrimoneAlpen200
Croix de Mounis200
Chapelotte200
Montjaux/VernhetteCevennes200
La Bassine200
Fanjeaux200
Côte de Pourville200
Peyragude200
Lacets de Montvernier200
Fenille/Cantagals200
Chateauneuf de Contes200
Puget200
Reallon200
Seyssel/Anglefort200
Poteau-de-Telle200
Bois-des-lapins200
Cinq Châteaux200
Mont du ChatAlpen200
CorobinAlpen200
MarocazAlpen200
OderenVogezen200
Markstein200
Lembeye200
Megeve200
Saint Arnoux200
Saint Martin/ColmianeAlpes-Maritimes et de Provence200
FestreAlpen200
Causse du LarzacCevennes200
Treilles200
MouillesAlpen200
Pyrenees 2000/Font-RomeuPyrenees200
Silberloch200
Col de la Biche200
Cap-Blanc200
Cats200
PerjuretCevennes200
Montarons200
Arthez de Bearn/Cantinat200
Souillac200
Côte de Bécherel200
Saint-Marc d'Ouilly200
Collat200
Champ du MessinVogezen200
Lion200
Senlisse200
Baraque de BralCevennes200
Saint Aubert200
Hunière200
BrouisAlpen243,92417,47079
Chevrères200
Côte d'Archiac200
Marzan200
Côte de Thermes-Magnoac200
Côte de la Raterie200
Courceau200
Dourbias200
TendeAlpen244,1491677,561944
Rogues200
Côte de Chaudes-Aigues-Nord200
Haut-d'Ouilly200
Bisanne200
Vicaria200
Louvie-Juzon200
Teillet200
Lajoux200
Petit-Blamont200
Vent200
Briey200
Chapelle200
Côte de Bomerée200
Montée Blanche200
Leques200
Pilon200
Vue des AlpesJura247,0727786,869722
Col des Croix200
Côte de La Croix Saint-Marc200
PlatzerwaselVogezen200
Nontron200
La MorenoMassif Central245,7415172,948745
Saint Benoit200
Esterel200
Port-Royal200
Oberer Hauenstein100
Côte de Saint-Vidal100
Côte de Lamayou100
Côte de Puntous de Laguian100
Côte de la Forêt-de-la-Feuillade100
Côte de Bidalon100
Côte de Lausanne100
Côte de Lostanges100
Côte de Gironville100
Côte de Saint-Adrian100
Côte de l'Esparrus100
Côte de CanjuersAlpen100
Côte de Franclens100
Côte de Füllinsdorf100
Côte de Cap Gris-Nez100
Côte du Bois-de-Danonce100
Côte de la Tricherie100
Col de Peyra Taillade100
Côte de Centrès100
Côte de Desvres100
Viaduc du Viaur100
Montée de Naves d'Aubrac100
Côte de Sart-Tilman100
Côte de Vieurals100
Côte de Celles100
Côte de la Marquisette100
Côte d'Ave-et-Auffe100
Côte de Redu100
Côte de Void-Vacon100
Côte d'Alun100
Plateau de BonascrePyrenees100
Col d'AdelspachVogezen100
Côte de Beaucourt100
Côte d'Aire sur l'Adour100
Côte de Chaumont100
Côte de Bossy100
Frene100
Côte du Buisson-de-Cadouin100
Côte de Domme100
Col de CoudonsPyrenees100
Côte de Lörrach100
Col des Sept-Frères100
Serra100
Côte de la colline Sainte-Germaine100
Col de Berentin100
L'Ermitage100
Côte de Saissac100
Côte du Jaillet100
Finhaut Emosson100
La Forclaz de Queige100
Côte de Saint-ApollinaireAlpen100
Côte de Mégève100
Côte de Grafenberg100
Mühleberg100
Côte d'Olne100
Côte de Sart100
Côte de Montagne-des-PrincesAlpen100
Côte de Wiltz100
Côte de Lozanne100
Côte de Rennebourg100
Saanenmöser100
Côte de Meilhas100
Côte de Longwé100
Côte de Borlon100
Côte de la Croix-de-Maupertuis100
Côte de l'Enseigne-Verte100
Côte de Ménez-Kuz100
Hauterives100
Côte de Silenrieux100
Côte de Ocquier100
Le Sappel100
Pisseloup100
Côte de Awan100
Côte de Florzé100
Côte de Bonetbelchenea100
Côte d'Aubertin100
Côte de Castelbajac100
Côte de Bugard100
Côte de Boutancourt100
Côte du Charmel100
Côte des Neyrolles100
Col de la Jouxt100
Côte de Kervalan100
Côte du Mont-Pinçon100
Côte de Saint-Vigor100
Côte du Val-d'Any100
Côte d'Urcy100
Côte de la Biesme100
Côte d'Alsweiler-Heid100
Côte de Boucoue100
Côte de Perl100
Côte de Hostert100
Côte de Wormeldange100
Côte de Viry100
Côte de Hoscheid100
Côte de la Combe de Laisia-Les Molunes100
Côte d'Eugénie-les-Bains100
Cotede Langres100
Côte de Barbeau100
Côte de la Sémine100
Côte de Boutigny-sur-Essonne100
Côte de Champcueil100
Côte d'Eschdorf100
Col du Fût-dAvenas100
Côte de Villers-la-Montagne100
Côte des Religieuses100
Col des Trois Fontaines100
Col de la Badourade100
Côte d'Esmoulieres100
Côte de Marlioz100
Côte de Bois-des-Serves100
Col de Ponsonnas100
Col du Banchet100
Col de la Croix-Haute100
Col du Prémol100
Côte de Cadarache100
Côte de Coët-Bugat100
Côte de Boussoulet100
Côte de Beaufresne100
Col de la Croix Paquet100
Côte d'Affoux100
Croix de Part100
Côte de Saint-Savin-sur-Gartempe100
Côte de Argenton-sur-Creuse100
Côte de la Chouinière100
Côte de Torcy-le-Grand100
Col de la CroixAlpen100
Côte de la Forêt-d'Eawy100
Côte de Rue-Sainte-Marie100
Côte d'Aveize100
Côte de Saint-Etienne-de-Lisse100
Puerto de OtxondoPyrenees100
Puerto de Ibañeta100
Alto de Mezquiriz100
Col de la Croix de Thel100
Col de Pierre-Pertuis100
Alto de Garralda100
Côte de Châteauneuf-du-Faou100
Col de Ferrière100
Côte d'Eymoutiers100
Côte de la Croix-des-Bois100
Chene100
Côte de Lire100
Côte de la Secourette100
Côte de Curtiswood100
Côte du Fuet100
Côte de Chassagne-Saint-Denis100
Côte de Carrick-on-Suir100
Wicklow Gap100
Côte de Coulommiers100
Côte de Nans-sous-Saint-Anne100
Col de la Croix Montmain100
Côte de Dévelier100
Alto de Erro100
Alto de Jaurrieta100
Trois-Épis100
Douarnazac100
Côte de La Malric100
Côte de Châtel-de-Joux100
Côte de Castelnau-de-Montmiral100
Côte de Sermiers100
Côte de Argenlieu100
Montoulieu-Saint-Bernard100
Côte de Saint-Sulpice-de-Mareuil100
Côte de Senoy100
Issarbe100
Miramontes100
Prat d'Albis100
Saint-Jean-de-Pin100
Côte de Garrabet100
Montée d'Aussois100
Côte de Nougarède100
Côte d'Espalion100
Les ArcsAlpen100
Côte de la Jaillàre100
Côte des Aubazines100
Côte de Pouyastruc100
Côte de Calès100
Côte d'Alvignac-les-Eaux100
Côte de Jouhan-le-Pâtre100
Tulle/Puy Pinçon100
Côte de Ventadour100
Côte du Faux100
Val-d'IsèreAlpen100
Mur d'Aurec-sur-Loire100
Côte du Béage100
Col de LachampMassif Central100
Côte des Guillaumanches100
Côte de Mallet100
Col des Fans100
Côte du Pin100
Côte des Bournas100
Côte de Bourlens100
Côte de Saint-Hilaire100
Montagne de Locronan100
Côte de Pamproux100
Roche du Feu100
Piau-EngalyPyrenees100
Côte de Fendeille100
Menez Quelerc'h100
Côte de Compolibat100
Côte de Cambargue100
Côte de Jaunay-Clan100
Ploudiry100
Côte de la Croix-du-Broual100
Côte de la MoissetieMassif Central100
Côte de Chaudes-Aigues-Sud100
Buisson de Perseigne100
Pacy-sur-Eure100
Feuquerolles100
Trimen100
Le Mont-Gargan100
Côte de LestivalMassif Central100
Côte de Bréziers100
Côte de Mormoiron100
Col du Rouvey100
Côte de JavonAlpen100
Côte de Cabagnous100
Col Lebraut100
Côte de Saint-Christaud100
Vix100
Côte de Calorguen100
Saint-Jean-la-Poterie100
Côte de Monflanquin100
Côte de la Bachellerie100
Côte de Hautefort100
Côte de Petit-Puy-Mathieu100
Kaliforn100
Côte de Hédé100
Côte de Védrines-Saint-Loup100
Côte de Fix-Saint-Genys100
Côte de Maurets100
AnosPyrenees100
Pont sans Eau100
Luzençon100
Pic de Norre100
Côte de Monthoumet100
Col du Portet100
MadiranPyrenees100
Côte de Mutigny100
Sainte Eulalie en Royans100
Côte de Rosières100
Côte de Grendelbruch100
Côte de Loubère100
Côte de Haut-Koenigsbourg100
Côte de Saint-Léonard100
Côte de Saint-Avit100
Côte de Montaigu-de-Quercy100
Grand Chataîgnier100
Côte de Corbonod100
Côte de la Chaise-Dieu100
Côte de Thonnelle100
Plateau des Glières100
Côte de Lorry-lès-Metz100
Pré100
Côte de Boismont100
Côte de Longuyon100
Brie100
Côte de Cappy100
Côte de VattayJura100
Côte de Limay100
Côte de Coulombs100
Côte de Beaumont-la-Ronce100
Côte du Sel-de-Bretagne100
Côte de Saint-Michel-Mont-Mercure100
Côte de Changey100
Col du Pétra-Félix100
Côte d'Aubusson100
Côte de Joinville100
Col de Lestards100
Col des Aires100
Côte de Vadencourt100
Côte de Bothey100
Col de Stockeu100
Côte d'Aisomont100
Côte de Filot100
Côte de France100
Col d'Ey100
Côte d'Orbois-l'Abbaye100
Côte de Chanac100
Oughtibridge100
Côte de Côlle100
Culin100
Jenkin Road100
Campagnette100
Côte d'ArâchesAlpen100
Bradfield100
Côte de Mécringes100
Prevonloup100
Côte de Gresin100
Ripponden100
Greetland100
Holme Moss100
Côte de la Mouline100
Suc de MontivernouxMassif Central100
Côte de Saint-Barthélémy-le-Plain100
Côte de la Petite Joux100
Côte de Bouhy100
Côte de LamouraJura100
Côte du Barrage de VouglansJura100
Côte d'Arinthod100
Midhopestones100
Côte de l'Aubepin100
Côte de la Croix de l'Arbre100
Côte de la Chapelle-Saint Andre100
VerbierAlpen100
Etroits100
Oxenhope Moor100
Tossa de Mar100
Solsona100
Mauselaine100
Montserrat100
Conreria100
Sacreu100
Sant Vicenc100
San Feliu de Guixols100
Boufflers100
Feuilla100
Tournon100
Wettstein100
Roquefort-les-Pins100
Chatel Montagne100
Croix du Sud100
Sorbiers100
Croix des Moinats100
Serra-SecaPyrenees100
Mont Noir100
Essoyes100
Rafoux100
Blamont100
Lebetain100
Bannstein100
Morlaix100
Grands-Bois100
Gye-sur-Seine100
Roucy100
Baon100
Perreuse100
Coucy le Château Auffrique100
Allogny100
Benevenet l'Abbaye100
Saint-Laurent-les-Eglises100
Comte100
Côte de Mergals100
Blubberhouses100
LombardeAlpen100
Mont Huon100
Fourche100
Côte de Crotz100
Buzieres100
Toussaint100
Côte de Marcigny100
Côte de la Croix Couverte100
Boulogne sur Mer100
Passage de la Douelur100
Côte de Thizy-les-Bourg100
Côte de la Duchere100
Côte de la Croix Rousse100
Mont Lambert100
Quehen100
Côte d'Eyzin-Pinet100
Primarette100
Quintaine100
Roquebrussane100
Herquelingue100
Burs100
Vizzavona100
Sotta100
Salario100
Lissac sur Couze100
Cahors100
San Bastiano100
San Martino100
Saignelegier100
Porto100
Marsolino100
Molard100
Chateauneuf-Grasse100
Caquerelle100
L'Ange100
Saulcy100
Lens-Lestaing100
Violette100
Côte de Begon100
Bourg d'Ouilly100
Massiac100
Cray100
Super-Besse Sancy100
Croix Saint-Robert100
Rocher des Trois Tourtes100
Billot100
Saint-Michel de Montjoie100
Col des Pres100
Buttertubs100
Gurunhuel100
Laz100
Renoir100
Côte de Carla-Bayle100
Griton Moor100
Côte d'Ambialet100
Annecy-Semnoz100
Cere100
Eperche100
Cuqueron100
Seraing100
Lierneux100
Francorchamps100
Cokaifagne100
Pramartino100
Côte de Bourdeaux100
Côte de la Montagne de Bluye100
Chevade100
Puy-Sanieres100
Mirandol-Bourgnouac100
Villefranche-de-Rouergue100
Figeac100
Montee des Orgues100
Côte d'Aillon-le-Vieux100
Chateau d'Alleuze100
Petit Ballon100
Prato NevosoAlpen100
Côte de Saint-Yrieix-le-Déjalat100
Côte de l'Observatoire100
Colle Saint Michel100
Côte de Volmerange-les-Mines100
Chaussy100
Côte de Kanfen100
Côte de Kédange-sur-Canner100
Col des Pandours100
Falaises de Champeaux100
Côte de Petit-Rechain100
Torigny les Villes100
Montabot100
Heiligenstein100
Col de la Gachet100
Côte de Saint-Eloy-la-Glacière100
Côte des Gerbaudias100
Monpinchon100
Côte de Oneux100
Trintelen100
Côte de BoyneMassif Central100
Badaroux100
Côte de l'Arbousset100
La Pomparie100
La Selve100
Col de la Cardonille100
Pont de Salars100
Sauveterre100
Côte de Pujos100
Côte de Peu-d'Eau100
Pla de BeretPyrenees100
Côte de Gouarec100
Côte du Boulay100
Côte de Saint-Grégoire-du-Vièvre100
Côte du Buquet100
Croix de Bauzon100
Côte de Falaën100
La Glacerie100
Côte de Capens100
Côte du Bois-de-Salles100
Col de l'EcharassonAlpen100
Côte de Montfermeil100
Côte de Nogna100
Minerve100
Gordes100
Côte des Crozets100
Col de Carri100
Côte de Bagnac-sur-Célé100
Côte de Chinon100
Côte de Mur-de-Barrez100
Côte de Thérondels100
Côte des Ternes100
Trois Termes100
Le Four à Chaux100
Côte de Chalvignac100
Côte de Soursac100
Côte du Lac de la Vouraie100
Beixaleis100
Côte de Betbèze100
Côte de Dobel100
Col de Bedos100
Col des Feignes100
Côte de Zimmerplatz100
Côte de Nachtigal100
Côte de Bad-Herenalb100
Saint Léonard de Noblat100
Font de Cère100
La Comella100
Col du Hantz100
Aubin100
Saint Antonin Noble Val100
Côte de Montigny100
Côte de Brouthières100
Bellagranajo100
Côte de la Taconnière100
Côte de Saint-Maurice-d'Ibie100
Col de Peyruergue100
Mane100
Côte de Sainte-Dode-aux-Croix100
Côte de Kerivarc'h100
Côte de Ty-Jopic100
Côte de Saint-Cyprien100
Côte de Lavercantière100
Côte de Salvezou100
Côte de la Montagnère100
Côte de Miélan100
Côte de Guenervé100
Côte de Villecomtal100
Saule d'Oingt100
Brosses100
Alto Laza100
Grammond100
Côte de Saint-SarraillePyrenees100
Côte de la Bauzié100
Col de Toullaeron100
Brouilly100
Col du Buis100
Macarou100
Resclauze100
Bouich100
Larrieu100
Mane100
Saint Pey100
Guionie100
Rogna100
Désertin100
Choux100
Côte de Saint-Jean-de-Donne100
Côte de Fraisse100
Côte de Crocq100
Côte de Bellegarde-en-Marche100
Côte de Kergroix100
Côte de Bieuzy-Lanvaux100
Montée de la JeanteCevennes100
Côte du Mas-Rouet100
Saint Cirgue100
Montory100
Canapville100
Mont Bel-Air100
Grandes Châtelaines100
Bougarber100
Galbaux100
Vielleségure100
Doucy100
Tilleul100
Veuilly la Poterie100
Blerancourt100
Farthing Common100
Goudhurst100
Southborough100
Côte de Chambod100
Bagnères de Bigorre100
Domecy sur Cure100
Champignolles le Bas100
Côte de Cantagal100
Montbazillac100
Palaquit100
Côte de Châteauneuf-Val-Saint-Donat100
Risoul100
Montée d'HautevilleAlpen100
Côte du Bouchet-Mont-Charvin100
Côte Peguin100
Ereffe100
Coulon100
Cherave100
Mur de Huy100
Col de Brancion100
Grandmont100
Croix de la Libération100
Haut FolinMassif Central100
Château Chinon100
Bez100
Côte de l'Aigulle-de-Quaix100
Montée du Causse/Mende AérodromeCevennes100
Côte de Beauvau100
Côte de Saint-Esteben100
Côte de Seignosse100
Côte de Villefranche-de-Lonchat100
Côte de Saint-Emilion100
Côte du Montée100
Côte de Galiment100
Côte d'Argenton-Château100
Le Mont-des-Avaloirs100
Auch100
Côte de l'Escargot100
LalouvescMassif Central100
Ubac100
Rancenieres100
Doullens100
Chateau de Rambures100
Bosrobert100
Côte de Pagolle100
Mansonville100
Hostellerie-Faroult100
Yffiniac100
Plite100
Saint-Hubert100
Mystere100
Beersel100
Houlgate100
Fremy100
Ronceniere100
Paimpont100
Côte de Belleperche100
Puy-Notre-Dame100
Mesnuls100
Retheuil100
Jougne100
Lignerolle100
Blonay100
Côte de Moussages100
Côte de Nozières100
Vespiere100
Ibardin100
Menil100
Camarsac100
Col des ChampsAlpen100
Col de la CouilloleAlpen100
Côte de Rouillas100
Super-LloranMassif Central100
Côte de Salgues100
Côte de Saint-Sarnin100
Saint Puy100
Balzac100
Côte de Larchèvre100
Maladrerie100
Crillon100
Aubagnan100
Saint Leon100
Saint Felix-Laugeraix100
Cochette100
Fertans100
Côte de Champied100
Côte de Bois-de-Turny100
Huice100
Côte de Berlanne100
Leiza100
Guindalas100
Côte de Tournecoupe100
Côte de Barsanges100
Côte de Naves100
Côte de Meyssac100
Côte de Belvès100
Col d'AussièresPyrenees100
Côte de l'Catenoy100
Le Mont d'Or100
Voisinal100
Côte de Grandcourt100
Côte de Hautregard100
Kattenberg100
Côte du Bois-de-Saint-Clair100
Côte de Sainte-Suzanne100
Côte de Chapelle-du-Genêt100
Cambuse100
Biaufond100
Côte de Chaumont100
Kerbedic100
Rontignon100
Bordères100
Saint Laurent100
Quemper100
Cast100
Beg-Menez100
Inguiniel100
Merlemont100
Serre EyraudAlpen100
Longwy-Haut100
Thil100
Hohestrasse100
Commelle100
PleynetAlpen100
Saint Martin d'UriageAlpen100
Combloux100
ChailloletAlpen100
Saint Leger les Mezeles100
Saxel100
Boscraie100
Carmaux100
Vaours100
Saint Martin de las Oumettes100
Escala100
Montrejeau100
Cadillon100
Saint Ceneri le Gerei100
Friardel100
Montperché100
Argues la Bataille100
Guerville100
Chennevieres sur Marne100
Thorigy sur Oreuse100
Voisines100
Droisy100
Groisy100
Evires100
Joux-VerteAlpen100
Université100
MénuiresAlpen100
Klingenweg100
Ronquieres100
Jodoigne100
Malchamps100
Wanne100
Falaise de Grenglay100
Oberfelsberg100
Konigstein100
Bellechaume100
Lyons la Forêt100
Moloy100
Messigny-et-Vantoux100
Marsannay-la-Cote100
Curley100
Echevronne100
Boisse100
Semons100
Renage100
Thiescourt100
Repainville100
Cimetiere100
Côte de Marthourey100
Tuilerie de la Roche100
Segre100
Mareuil sur Lay100
Gardiolle100
Aspremont100
RoquetteAlpen100
Duranus100
Col du FayetAlpen100
Chapelle-Biche100
Prapoutel-les-Sept-LauxAlpen100
Col de Champ-LaurentAlpen100
Côte de l'Audela100
Côte des Salces100
Côte de Soumont100
Jegun100
Fieux100
Rance100
Grenant100
Curmont100
Leygues100
Estresses100
Caunet100
Gassin100
LevensAlpes Maritimes100
Septmoncel100
Haut-de-Ribeauville100
Sainte-Marie100
Côte du Bois du Mirroir100
Sancerre100
Citadelle100
Draguignan100
Tholonet100
Petafy100
Urt100
Bois-de-la-Haye100
Saint-Jean-de-FollevilleAlpen100
Toutencourt100
PerchePyrenees100
Pores100
Vecquee100
Bonsecours100
Cul-d'Ouef100
Côte de la route de Fougères100
Braida100
Col de Coletta100
Escalades100
Carlencas100
Porte-Rouge100
Lobbes100
Saint-Privat100
Chevee100
Ravignouse100
Balitres100
Cassepot100
Pont-Farcy100
Poteau-Maitre-Jean100
Bouqette100
Bessonies100
Invasion100
EttelbruckArdennen100
ThuinArdennen100
EzeAlpen100
Les Pres100
Pertuis100
Pradelles100
Pierre Plantee100
Cause de SauveterreMassif Central100
Côte de la Faye100
Moirans100
Fauredon100
CharbonniereVogezen100
Moulin du Roy100
MollendruzJura100
AmicVogezen100
SagnesAlpen144,41736,130536
Puy de Bort100
CeyssatMassif Central145,7642,955555
Mont des Mules100
BonhommeVogezen148,17337,1142
Peutet100
MinierCevennes100
Cengle100
Foreysasse100
Petit Galibier100
Sauvages100
Saint Pancrasse100
UglasMassif Central100
Corniche des CévennesCevennes100
Margerides100
Polissal100
FaronAlpes-Maritimes et de Provence100
SereyredeCevennes100
Saint-Cezaire100
Luens100
Beaulouis100
Luere100
Col de l'Homme MortAlpen100
Hailla100
Escaladieu100
Lagarde100
Beaumont100
Pont-Misere100
Nauroy100
Marcillat en Combraille100
Petit-Niort100
Saint Anne-Bretagne100
Vitre100
Eaux-Claires100
Padequete100
Croix-Bayard100
Vareille100
Jouet sur l'Aubois100
Hoste100
Morsang100
Long100
Sarthe100
Sommiere100
Muno100
Montmedy100
NotschreiZwarte Woud100
Irieu100
Cote100
Celle Guenand100
Sauvagnat100
Benoît d'Hébertot100
Danvou la Ferrière100
Plaintel100
Côte de Ty-Bourg100
Landivisiau100
Loqueffret100
Goules100
Voutezac100
Schirm100
Marciac100
Montagne-de-la-Maure100
Siagne100
Saint Roch100
OrresAlpen100
Meribel-MottaretAlpen100
Bruyeres100
Neuve100
HappachZwarte Woud100
Chauvigny100
Rodomouls100
Tour-Blanche100
Rivaux100
Jambaz100
Thiacourt100
Fort de Eben-Emael100
Bonny100
Côte Hoeilaart100
CordonAlpen100
Côte du Port de la Basse100
La Villette100
Espezel100
Coupe100
Mané-Bolen100
Vauroux100
Alsemberg100
Anthée100
Langengraud100
Courtine100
Moreno/Chavanon100
Champ Barochin100
Agoure100
Saeul100
Montsaunes100
Christ100
Vieille Toulouse100
Mas Bel Air100
Holme100
Marechet100
Sankt Barbara100
Virginal-Samme100
Côte de la Route de Nandy100
Autreppe100
Suzanne100
Darnetal100
Bois-de-Chatenay100
Sablière100
Alouettes100
Chez Nadaud100
La Croix de Landouge100
Lauras100
Calvinet100
Côte de Charpal100
Côte du Bas-Pont-Scorff100
Côte de Saint-André-de-Rosans100
Côte de Sumène100
Côte de Lavaur100
Côte de Cadias100
Côte de Saintes100
PourtaletPyrenees100
SomportPyrenees100
Côte du Petit-Guélen100
Côte des Fontaines100
Côte de Poulgrellec100
Côte de l'Etang-Neuf100
Côte des Maris100
Côte de Saint-Germain-de-Livet100
Côte de Pennedebie100
Côte du Stade100
Côte de Miannay100
Côte des Egats100
Montée de l'Arly100
Côte de Grand-Mallet100
Bad Neuenahr100
Côte d'Onoz100
Col de BagenellesVogezen100
Côte de Willgottheim100
Côte de Buckwald100
Côte de Montenach100
Côte de Senningerberg100
Waldesch100
Camerig100
Côte de Lavey100
Savelbos100
Côte de Hallembaye100
De Oude Kwaremont100
Alto de Agina100
Collado de Arichulegue100
Alto de Gurutze100
Alto de Orio100
Côte de Hautecourt100
Côte de Montcornet100
Saint Anne100
Côte de Saint-GervaisAlpen100
Côte de Saint-Antoine100
Côte de Champeaux100
Côte du Plessis100
Côte d'Archigny100
Côte de Bonneuil100
Côte de Châteauredon100
Côte de l'Auvestre100
Côte de Bois-de-Pourrières100
Côte du Rove100
Côte de Clinchamps100
Côte des Rayettes100
Côte de la Taillade100
Côte du Mas-Bousquet100
Côte de l'Air100
Côte de Vignobles100
Côte des 4-Routes100
Côte de Froide-Bise100
Côte de Granville100
Côte de Lisieux100
Côte de Trévoux100
Côte de Monlong100
Côte de Saint-Consorce100
Côte de Bellevue-Limonest100
Côte de Mondeville100
Côte de Champs-Romain100
Côte de Claracq100
Côte de Sauvagnon100
Côte de Soust100
Côte du ChoizalMassif Central100
Côte des Essarts100
Côte des Gardilles100
Côte d'Esplantas100
Côte de la Vachellerie100
Côte de Montbonnet100
Côte d'Ornans100
Côte de Morre100
Côte de la Flye100
Côte d'Amèlecourt100
Côte de Point B100
Côte de Georgat100
Côte de Monpach100
Côte de Villemur100
Côte de Saint-Brieuc100
Côte de Beauvert100
Col de MenéeAlpen100
Côte de Monredon100
Col de Fontfroide100
Côte de la Combespinasse100
Côte de Puech-Armand100
Côte de Fronton100
Côte de Falaises-de-Plouezec100
Côte de Broquens100
Côte de Saint-Clar100
Côte de Montfaucon100
Côte de Gourdon100
Côte de la Chapelle-Notre-Dame100
Côte de Chez-Yonnet100
Côte de la Meauffe100
Côte de Langueux100
Côte de Saint-Péver100
Farlington Avenue100
Côte de Durbuy100
Côte des Baraques100
Côte de la Cage100
Côte de la ForteresseAlpen100
Côte de Pont-de-Bonne100
Côte de la Reid100
Côte de Basse-Bodeux100
Côte de Ferrières100
Côte de Yvoir100
Côte de la Croix-de-Médavy100
Côte de Anderlues100
Côte de Huby-Saint-Leu100
Côte d'Eu100
Côte de Saint-Valéry-en-Caux100
Côte d'Applemont100
Côte de Bonneville-la-Louvet100
Côte du Pôt-Blanc100
Côte de Mont Ormel100
Bishop's Waltham100
Ditchling Beacon100
Côte de Bellevue-la-Montagne100
Côte d'Exmes100
Côte de Douaumont100
Côte de Liny100
Côte de Raucourt100
Côte de Maisoncelle100
Montbérault100
Côte de Vernon100
Côte de Glisolles100
Côte de Mont-Crespin100
Isola 2000Alpes-Maritimes et de Provence100
Côte de Sourdeval100
Côte de Garzanic100
Côte de Pissotte100
Côte de Bougival100
Côte de Corlay100
Côte d'Ars100
Côte de Confolent-Port-Dieu100
Côte de CharlannesMassif Central100
Côte d'Apremont100
Côte de Gattières100
White Hill100
Côte de Sarret100
Blackhouse Hill100
Côte de la Haute-Ville100
Le Mont-Cassel100
Le Mont-Rouge100
Côte de Mons-en-Pévèle100
Côte d'Avesnes-sur-Helpe100
Côte de l'Côtenoy100
PalPyrenees100
Côte de Mazaugues100
Col de la Quillane100
Côte de PuyvaladorPyrenees100
Col de GaravelPyrenees100
Extreme100
Côte de Villerouge-le-Crémade100
Côte de Saint-Chamas100
Côte de Perrier100
Côte de Gacières100
Drauffelt100
Côte de Saint-Romain100
Collanges100
Côte des Gabiottes100
Côte de Saint-Bonnet-le-Château100
Côte de Saint-Maurice-en-Gourgois100
Lans-en-Vercors/Stade-des-NeigesAlpen100
Côte de LarmontJura100
Côte de Pissenavache100
Côte du DésertJura100
Côte d'Adam-lès-Passavant100
Côte de la Trotterie100
Côte de Vernières100
Côte de Montigny-lès-Vaucouleurs100
Côte de Montrelet100
Côte de Saint-Germain-sur-Bresle100
Côte de Neufchâtel-en-Bray100
Côte de Trouville-la-Haule100
Côte de Quillebeuf100
Côte de la Forêt-de-Lanvaux100
Côte de Champagnac-le-Vieux100
Côte de Brousse100
Côte d'Hellès100
Côte de la Porte-de-Trivaux100
Côte de la Forêt-de-Saint-Gatien100
Côte d'Evreux100
Côte de Chanteloup100
Côte de Molliens-Vidame100
Côte de Guerbigny100
Côte de l'Angy100
Côte de Saint-Martin-du-Tertre100
Côte de l'Empereur100
Côte de Marcolès100
Côte de Siardeix100
Côte de Pierrebrune100
Côte de Bandiat100
Côte de Fayolle100
Côte d'Escales100
Côte de Sarmases100
Côte de Saint-Martin-de-Laguépie100
Côte de Sanvensa100
Côte de Questenen100
Limeil Brevannes100
Côte de Caumont-l'Eventé100
Saint Rome de Cernon100
Hersin100
Monthenault100
Vailly sur Aisne100
Rosny sous Bois100
Gagny100
Coubron100
Ormesson100
Longeray100
Amblainville100
TableAlpen100
Chapelle Blanche100
Beaurie100
Pontempeyrat100
LavetMassif Central100
Saint Etienne sur Usson100
Parc NaturelAlpen100
Chanterelle100
Bois de Molle100
Magnanville100
Gevrieux100
Côte de Sévérac-le-Château100
Massignieu100
Eluiset100
Crans-MontanaAlpen100
Côte de Saint-Pierre-de-ChartreuseAlpen100
La RuchèreAlpen100
Côte de Gagnières100
Côte des VignesCevennes100
Côte d'Aujols100
Ivry la Bataille100
Côte de la Fraisse100
Côte de la Fouillade100
Côte de Laguépie100
Côte de Castelnau-d'Estrétefonds100
Côte de Buros100
Cledes100
Lourine100
Croix de Medavy100
Côte d'Auberville100
Côte de Martinvast100
Côte de Beaubéry100
Côte de Lapène100
Côte d'Azinières100
Côte de Villefranche-de-Panat100
Côte de Bezelle100
Côte du Buguet100
Côte des Hébrails100
Côte de la Gesse100
Côte de Puntous100
Côte de Luby-Betmont100
Le Mont-AigoualCevennes100
Côte de Castelvieilh100
Côte de l'Auronce100
Côte de Louhossoa100
Côte de Gariga100
Côte du Noyer100
Côte du Petit-Bout100
Montée des MonédièresMassif Central100
Côte des Terrasses-du-Truel100
Col de TourniolAlpen100
Côte de Saint-Hilaire-Bonneval100
Côte d'Ernolsheim100
Côte de Semur-en-Brionnais100
Côte de la Grolle100
Côte de Plateau-de-Ger100
Côte de Pont-d'ArbonAlpen100
Côte de la Main100
Côte de Tarcenay100
Col du Ballon-de-ServanceVogezen100
StruthofVogezen100
Côte de Valserine100
Côte des Thuilley-aux-Groseilles100
Côte de Bouttencourt100
Côte de la Forêt-de-Réno100
Côte de Mortagne100
Côte de Souligne100
Côte de Pornic100
Pont du Loire100
Côte de Val-Suzon100
Côte de Pantout100
Côte de Vayres100
Côte du Barrage-de-Vézins100
Côte des Plates100
Côte de Chaynat100
Côte de Rochetaillée100
Tunnel du Mortier100
Col de la Croix-Perrin100
Côte de Pierrepin100
Col de GranonAlpen100
Col de Mévouillon100
Côte de Neffiès100
Côte de Randan100
Côte de Saint-Patatin100
Côte de la Serre-de-Cazaux100
Côte du Monument-Lopez100
Côte d'Hélette100
Côte de Mendionde100
Côte de la Croix-Bara100
Côte de la Gaubretière100
Côte des Biards100
Côte de NadaillatMassif Central100
Côte de Saint-Léger-les-Vignes100
Côte de Confolens100
Kieselbronn100
Côte de Fèchalière100
Côte de Sexfontaines100
Côte du Bois-de-Chalvraines100
Ebersteinburg100
Loffenau100
Dennach100
Birkenfeld100
Birkenkopf100
Grunewald-Turm100
Feuerbach100
Oberstenfeld100
Heilbronn100
Kleingartach100
Gochsheim100
Gondelsheim100
Volkersbach100
Nikolskoe100
Longefoy100