Bergpassen

Hieronder de bergen die in de Tour de France zijn gebruikt in het bergklassement, op de volgorde van hoe vaak. De bergketen is ook aangegeven, net als de longitude en latitude (in graden). Een negatieve longitude wil zeggen dat het op het westelijk halfrond is, een positieve op het oostelijk halfrond.

BergKetenAantalLongLat
TourmaletPyrenees6542,90,15
AspinPyrenees6042,930,31
AubisquePyrenees5542,98-0,33
PeyresourdePyrenees5442,80220,462778
GalibierAlpen4345,056,4
Portet d'AspetPyrenees3942,91,45
Alpe d'HuezAlpen3145,096,07
IzoardAlpen3044,786,73
VarsAlpen2944,53896,70275
MadeleineAlpen2745,4347226,375556
Chateaufort2748,7365032,09125
Les AresPyrenees2342,9908270,63758
AravisAlpen2245,956,55
ColombiereAlpen2245,992226,47583
TelegrapheAlpen2145,26,43
Menté/MourtisPyrenees2142,9193610,761694
PortillonPyrenees2042,768880,66
Croix de FerAlpen2045,216,2
Saint Remy les Chevreuse1948,7052732,070421
GranierAlpen1645,485,91
AllosAlpen1644,536,7
Chatillon1600
Mont VentouxAlpes-Maritimes et de Provence1644,174445,278889
PortPyrenees1542,89881,45778
Ballon d'AlsaceVogezen1547,826,83
SoulorPyrenees1442,96-0,26111
Col de Marie-BlanquePyrenees1443,070278-0,5075
Muur van Geraardsbergen1450,77253,89
Dourdan1300
LaffreyAlpen1345,03635,767
Puy de DômeMassif Central1345,7719442,96225
PorteAlpen1345,295,766944
17 Tournants1348,7097151,99642
GlandonAlpen1345,2394446,175556
CucheronAlpen1345,496,248056
FaucilleJura1346,376,03
RoselendAlpen1200
Joux-PlaneAlpen1246,1327786,711389
LautaretAlpen1245,0344446,405
SaisiesAlpen1100
Pave des Gardes1100
RoussesJura1100
Puy Marie/Pas de PeyrolMassif Central1100
SentinelleAlpen1144,5131286,101867
Croix de ChaubouretMassif Central1145,36754,52833
Col de la République/du Grand BoisMassif Central1145,3327784,480278
Pla d'Adet, Saint-Lary-SoulanPyrenees1000
MontgenévreAlpen1044,9308336,72333
Madeleine (78)Alpen1000
BrausAlpes-Maritimes et de Provence943,877,38
TamieAlpen945,672786,30861
Mur de Bretagne900
SchluchtVogezen900
Grand-BallonVogezen900
PuymorensPyrenees942,561,82
Port d'EnvaliraPyrenees900
IseranAlpen945,417,03
OrnonAlpen800
Cote de l'Homme Mort800
La TurbieAlpes Maritimes843,757,4
Luz-ArdidenPyrenees800
LatrapePyrenees842,7955561,314167
Loucrup700
LuitelAlpen700
ManseAlpen700
Morzine-AvoriazAlpen700
SestriereAlpen744,956,883333
ForclazAlpen745,8084476,244756
DononVogezen700
Col de la CorePyrenees700
Cote des Demoiselles coiffées700
Cote de Saint-Ferréol700
GetsAlpen600
SuperbagnèresPyrenees600
Theux600
Plateau de BeillePyrenees600
Col d'AgnèsPyrenees600
Stang-ar-Garront600
Col de SoudetPyrenees600
Cote de Mauvezin600
Maison Rouge600
CorbierAlpen600
Pas de MorginsAlpen600
Croix-Morand/DyaneMassif Central645,59666672,851667
Port de LersPyrenees600
Col de la Croix-FryAlpen500
Wegenstetten500
Bel Air500
PertyAlpen500
HautacamPyrenees500
Esquillot500
PradeauxMassif Central500
EchallonJura500
Mont des Fourches500
Notre-dame-de-Pietat500
Port de BalésPyrenees500
Port de PailhèresPyrenees500
Kluisberg500
Cote 2000/Villard de LansAlpen500
LeschauxAlpen500
Forges500
Pouzauges500
Grosse-PierreVogezen500
CouAlpen500
Les MossesAlpen546,4031837,102317
Mont-CenisAlpen545,2602786,900833
Grand-CucheronAlpen500
FontasseCevennes500
Grand Saint-BernardAlpen545,8688897,170556
Saint-Cyr-sous-Dourdan500
Laon500
Col d'AzetPyrenees500
Cote de Puy-Saint-Martin500
Col du CalvaireVogezen500
EspigoulierAlpes-Maritimes et de Provence400
NoyerAlpen400
Blanzy400
Cote de Puéchabon400
RevardAlpen400
Barcus400
Cote de Saint-Jean-de-Sixt400
La PlagneAlpen400
Côte de Capvern400
BonetteAlpen400
MontetsAlpen400
Croisette/SaleveAlpen400
Treize-ventsCevennes400
LabouretAlpen400
FirstplanVogezen400
Savine400
PlainpalaisAlpen400
Saint-Thomas de Conac400
Cote de Larroude400
Côte de Villedieu400
Côte de la Croix-NeuveMassif Central400
Chavigny400
Val-LouronPyrenees400
Hourquette d'Ancizan400
OeillonMassif Central400
Ax-3-DomainesPyrenees400
Gauriac400
Notre Dame de ParmenieMassif Central400
Côte de Vayède400
MontsalvyMassif Central400
Petit Saint-BernardAlpen445,6802786,883889
Serrieres400
Cote d'Aleyrac400
Orcieres-MerlettesAlpen400
Forclaz-de-MontminAlpen400
Grand Colombier400
La Planche des Belles Filles400
PortelPyrenees400
HundsruckVogezen447,8063477,042681
Cauterets/CambasquePyrenees400
RamazAlpen400
ChioulaPyrenees400
Col du BerthiandJura400
Col d'IchèrePyrenees400
Marais400
Cadoudal300
Saint Just300
Villeneuve300
Champagne-sur-Seine300
Côte de Maron300
Petit Vimy300
Cote des Loges-Marchis300
Meracq300
Col de BurdincurutchetaPyrenees300
Col BagarguiPyrenees300
Pra-LoupAlpen300
Cote de Larrau300
IspeguyPyrenees300
Côte de Saint-Mayeux300
Col de Prat-de-Bouc/Plomb du CantalMassif Central300
Baltard300
Cote du Mont-Valérien300
Cote de la Chaussée300
Simacourbe300
Col de la Croix de l'Homme MortMassif Central300
Berland300
Terrasses300
Super-BesseMassif Central300
Col de JauPyrenees300
Foret d'Eu300
Port del CantoPyrenees300
Côte de la Rochette300
Marennes300
Bruine Put300
Bondeval300
Cote de Martigues300
Rosier300
MorteAlpen300
Auga300
Guzet-NeigePyrenees300
Momuy/Du Lavoir300
BonaiguaPyrenees300
Cote de Sainte-Quitterie300
Sombernon300
Col d'EntremontMassif Central300
Cote de Xertigny300
Col de la Chipotte300
BordèresPyrenees300
Cote de Cerny-en-Laonnois300
Cote de Montesqieu-Volvestre300
Côte de Pamiers300
La ToussuireAlpen300
Col d'EspréauxAlpen300
Macuegne300
Cote de ChalimontAlpen300
Cote de Haute-Levée300
MongiePyrenees300
Col de RoussetAlpen300
Saint-JeanAlpen300
KreuzwegVogezen300
Cote de Cany-Barville300
Col de CabreAlpen300
CourchevelAlpen300
Cote du Pont-de-Saint-Nazaire300
Cote de la Citadelle Namur300
Gineste300
Termes de Peypin300
Roc-Trévézel300
Quimper300
Osquisch300
Bussang300
Montaigut300
Tiergues300
Côte du Pal-de-Pailhès300
Col de SiéCevennes300
Aventure300
ArcalisPyrenees300
Echarmeaux300
BayardAlpen300
Pointu300
Côte de Gif-sur-Yvette300
RomeyereAlpen300
Saint Nizier du MoucherotteAlpen345,17195,6311
L'EpineAlpen345,779176,34889
Cote de Lasseube300
TuriniAlpes-Maritimes et de Provence343,987,38
TosasPyrenees300
Bellevue300
VassonAlpes-Maritimes et de Provence344,095286,92889
CayolleAlpen344,2588886,743889
La Roche VendeixMassif Central345,5690772,75971
LingeVogezen300
Cote du Fossé200
Labatmale200
Sainte Marguerite200
Le Mont-Saint-Clair200
Bievres200
Saint Andre200
Bosc-Hyons200
Cote de Barges200
Croix de MontvieuxMassif Central200
Saint-James200
Cote de Rozeille200
Côte de Lahitte-Toupière200
Col de Villerouge200
Côte de GueberschwihrVogezen200
Côte de Bécherel200
Col du Paradis200
Cote de Méjanesse200
Bluffy200
MontaudAlpen200
Cote d'Evaux-les-Bains200
RommeAlpen200
Côte de Roselières200
Gorze200
Col de BariozAlpen200
Cote de l'Ange200
Cote de Nanteuil200
Côte de Saint-Martial-de-Nabirat200
Belle Image200
Cote de Briis-sous-Forges200
Tonnerre200
Pourville sur Mer200
Côte de Fiolaz200
Etampes200
Col de la Croix-de-la-SerraJura200
Côte de la Carrière200
Cote de Petit-Barvaux200
Arguel200
Dieppe200
Epine200
Col des LimouchesAlpen200
JaizkibelPyrenees200
Champs-Elysées200
Cote d'HéryAlpen200
Saint Maurice200
Cote de Malaveille200
Cote du Moutchic200
Cote de Lavardens200
Péguère200
Kruisberg200
Cote de Saint-Aide200
Brie-et-Angonnes200
Hautvillers200
Malissol200
Col d'OrdinoPyrenees200
Col Campérie200
Cote de Puylaurens200
Col de MursAlpen200
Canisy200
Brighton Elmgrove200
Cote de l'Embranchement200
Perthus200
Col des Nonières200
Port de LarrauPyrenees200
Cote de Chambaran200
Cote de Haut-de-la-Côte200
Cote de Saint-AnastaiseMassif Central200
Val-ThorensAlpen200
Tonnac200
Cote de Collognes200
Villespassans200
AgnelAlpen200
Loorberg200
Les Deux-AlpesAlpen200
Col de Buret200
Poteau-de-Kayl200
Cote d'Avranches200
Cote du Mesnil200
Cote de Saint-Georges-Montcocq200
Cote de Fontenaille200
Cote d'Aurensan200
Col de l'Orme200
Côte de Baleix200
ChamrousseAlpen200
Cote d'EnginsAlpen200
Le Mont-des-Alouettes200
Côte de Chabrits200
Cote de Montfort200
Cote de Méracq200
Cote des Granges200
Cote de Pouilley-les-Vignes200
Cote de Pont-d'Héry200
Cote de Valzergues200
Cote des Estaques200
Cote de Aixe-sur-Vienne200
Côte de Ty-Marrec200
Col de Toutes-Aures200
Côte de Werbomont200
Cote de Castang200
Côte de Cruseilles200
Côte de Chartreuse-de-Portes200
Cote de Saint-Savin200
Col de RichemontAlpes200
Cote de Marigny-Brizay200
Millau/Montée du Causse-NoirCevennes200
Cote du Bois-de-Bourmont200
Côte de Dinan200
Château de Montségur200
Col de la BatailleAlpen200
Cote de Jolan200
Col de ToutéeMassif Central200
Col des FourchesMassif Central200
Montagne de Malatra200
Col de NeronneMassif Central200
Pic-Saint-Loup200
Col de la ChauAlpen200
La Grande-Côte200
Le BettexAlpen200
Cote d'Ardoix200
Bénéjacq200
Rodez200
Côte de Corlier200
TignesAlpen200
Côte des Bastides200
Côte de Calissanne200
Côte de Châtillon-en-Michaille200
Cote de Giriat200
Col de la Pierre-Saint-MartinPyrenees200
Côte de Gravelotte200
Cote de Cernon200
Cote de la Mure200
Monassut200
Cote de Saint-Sever200
Bosberg200
Cote de Chavagnac200
Beausoleil200
Cauberg200
Col de Fouchy200
Col de Bramont200
Loupiac200
Col de la Cheminée200
Cote de Motty200
Côte de Waidhof200
Notre-Dame-des-AbeillesAlpen200
Le Champ-du-FeuVogezen200
Col de Valsberg200
Cote de l'Ardre200
Cote de Notre-Dame-de-Piétat200
Cote de Boissy-le-Cutté200
Cote de Chapelle-Bayvel200
Cote de la Croix-Blanche200
Col du MollardAlpen200
Cote de Montfix200
Romainville200
Côte de Port-de-la-Besse200
Cote de Champillon200
Côte de Montaut200
Col du CoqAlpen200
Col de la Placette200
Cote de Valmont200
Cote de Villeneuve-de-Berg200
Col de la Croix-de-Berthel200
Côte de Maison-Neuve200
Cote de la Bessède200
Col de l'EscrinetMassif Central200
Saint-Marc d'Ouilly200
Cote de Raujolles200
PerjuretCevennes200
Dourbias200
Chevrères200
Col des Croix200
Vicaria200
Cote d'Archiac200
Louvie-Juzon200
Saint Benoit200
Cinq Châteaux200
Croix de Mounis200
OderenVogezen200
Senlisse200
Champ du MessinVogezen200
Lion200
Causse du LarzacCevennes200
Cote de la Raterie200
Saint Martin/ColmianeAlpes-Maritimes et de Provence200
Megeve200
Chateauneuf de Contes200
Saint Arnoux200
Treilles200
Pyrenees 2000/Font-RomeuPyrenees200
Lembeye200
Souillac200
MarocazAlpen200
Mortain200
Montjaux/VernhetteCevennes200
La Bassine200
Cote de Pourville200
Collat200
Haut-d'Ouilly200
Puget200
GrimoneAlpen200
Marzan200
Montee Blanche200
Hunière200
Chapelle200
Briey200
Courceau200
Nontron200
PlatzerwaselVogezen200
Bisanne200
Côte de La Croix Saint-Marc200
CorobinAlpen200
Poteau-de-Telle200
Fenille/Cantagals200
Lacets de Montvernier200
Petit-Blamont200
Bardos200
Cats200
Montarons200
Silberloch200
MouillesAlpen200
FestreAlpen200
Cratere200
Cap-Blanc200
Arthez de Bearn/Cantinat200
Col de la Biche200
Fanjeaux200
Chapelotte200
Peyragude200
Saint Aubert200
Bois d'Auxi200
Markstein200
Reallon200
Rogues200
Leques200
Pilon200
Baraque de BralCevennes200
Lajoux200
Mont du ChatAlpen200
Seyssel/Anglefort200
TendeAlpen244,1491677,561944
Côte de Chaudes-Aigues-Nord200
Teillet200
La MorenoMassif Central245,7415172,948745
BrouisAlpen243,92417,47079
Esterel200
Côte de Thermes-Magnoac200
Port-Royal200
Côte de Bomerée200
Vent200
Vue des AlpesJura247,0727786,869722
Côte d'Ave-et-Auffe100
Les ArcsAlpen100
Cote des Neyrolles100
Côte de la Foret-de-la-Feuillade100
Côte de Gironville100
Cote de la Combe de Laisia-Les Molunes100
Cote de Viry100
Côte de Heiderscheid100
Côte de Senoy100
Côte de Hoscheid100
Côte de Wormeldange100
Cote de Centrès100
Cote d'Espalion100
Côte de Hostert100
Côte de Chaumont100
Col de la Jouxt100
Côte de Perl100
Cote d'Urcy100
Cote de la colline Sainte-Germaine100
Côte d'Alsweiler-Heid100
Côte de la Biesme100
Côte du Val-d'Any100
Montée de Naves d'Aubrac100
Côte de Saint-Vigor100
Côte du Mont-Pinçon100
Côte de Kervalan100
Col des Fans100
Val-d'IsèreAlpen100
Côte d'Alun100
Côte de Redu100
Côte de Desvres100
Côte de la Marquisette100
Côte de Void-Vacon100
Côte de Celles100
Cote d'Aire sur l'Adour100
Cote du Buisson-de-Cadouin100
Côte de Sart-Tilman100
Côte de Cap Gris-Nez100
Col d'AdelspachVogezen100
Côte de Beaucourt100
Cote de Domme100
Côte de Bossy100
Frene100
Col de CoudonsPyrenees100
Côte de Saint-Adrian100
Col des Sept-Frères100
Plateau de BonascrePyrenees100
Côte de la Tricherie100
Côte du Pin100
Côte d'Eugénie-les-Bains100
Côte de Lamayou100
Côte de Puntous de Laguian100
Cote de Franclens100
Viaduc du Viaur100
Côte de Bidalon100
Col de Berentin100
Côte de Lostanges100
Cote de La Malric100
Col de la Badourade100
Côte de Boucoue100
Le Sappel100
La Forclaz de Queige100
Côte de Mégève100
Côte de Saint-ApollinaireAlpen100
Finhaut Emosson100
Miramontes100
Saanenmöser100
Côte du Jaillet100
Prat d'Albis100
Côte de Saissac100
Mühleberg100
Saint-Jean-de-Pin100
Pisseloup100
Côte de Meilhas100
Côte de Bugard100
Côte de Castelbajac100
Côte de Montagne-des-PrincesAlpen100
Côte de Silenrieux100
Côte de la Croix-de-Maupertuis100
Côte de l'Enseigne-Verte100
Montée d'Aussois100
Côte de Ménez-Kuz100
Le Four à Chaux100
Cote de Nougarède100
Côte de Ocquier100
Côte d'Aubertin100
Côte de Borlon100
Hauterives100
Cote de Garrabet100
Côte de Awan100
Côte de Florzé100
Côte de Bonetbelchenea100
Issarbe100
L'Ermitage100
Cotede Langres100
Col des Trois Fontaines100
Côte de la Sémine100
Côte de Marlioz100
Cote de Villers-la-Montagne100
Cote de Castelnau-de-Montmiral100
Côte de Bois-des-Serves100
Cote des Religieuses100
Côte de Châtel-de-Joux100
Côte de Sermiers100
Cote d'Esmoulieres100
Col de Ponsonnas100
Col du Banchet100
Col de la Croix-Haute100
Col du Prémol100
Côte du Bois-de-Danonce100
Cote d'Eschdorf100
Col du Fût-dAvenas100
Cote de Grafenberg100
Côte de Rennebourg100
Côte de Saint-Sulpice-de-Mareuil100
Cote d'Olne100
Cote de Sart100
Cote de Wiltz100
Côte de Lozanne100
Montoulieu-Saint-Bernard100
Douarnazac100
Côte de Champcueil100
Côte de Argenlieu100
Côte de Boutancourt100
Côte de Longwé100
Côte du Charmel100
Côte de Barbeau100
Côte de Boutigny-sur-Essonne100
Cote de Vieurals100
Cote des Guillaumanches100
Côte de Lörrach100
Alto de Garralda100
Cote de Haut-Koenigsbourg100
Côte de Bourlens100
Alto de Erro100
Côte de Maurets100
Côte de Montaigu-de-Quercy100
Côte de Saint-Avit100
Cote de Grendelbruch100
Côte de Saint-Léonard100
Cote de Rosières100
Côte de Loubère100
Cote de Mutigny100
AnosPyrenees100
MadiranPyrenees100
Col du Portet100
Pic de Norre100
Côte d'Eymoutiers100
Côte de VattayJura100
Côte de Saint-Michel-Mont-Mercure100
Côte de Changey100
Côte de Calès100
Col du Pétra-Félix100
Côte de Pouyastruc100
Cote de la Jaillàre100
Côte de Corbonod100
Luzençon100
Brie100
Sainte Eulalie en Royans100
Alto de Jaurrieta100
Grand Chataîgnier100
Pont sans Eau100
Côte de Monthoumet100
Côte des Bournas100
Trois-Épis100
Côte de Beaumont-la-Ronce100
Alto de Mezquiriz100
Côte de la Foret-d'Eawy100
Côte de Torcy-le-Grand100
Côte de Saint-Etienne-de-Lisse100
Croix de Part100
Côte de Beaufresne100
Côte de la Chouinière100
Côte de Argenton-sur-Creuse100
Côte de Saint-Savin-sur-Gartempe100
Puerto de OtxondoPyrenees100
Puerto de Ibañeta100
Cote d'Affoux100
Col de la Croix Paquet100
Col de la Croix de Thel100
Col de la Croix Montmain100
Col de la CroixAlpen100
Côte de la Croix-des-Bois100
Col de Ferrière100
Chene100
Côte de Lire100
Côte de la Secourette100
Côte de Châteauneuf-du-Faou100
Côte de Curtiswood100
Côte de Carrick-on-Suir100
Wicklow Gap100
Col de Pierre-Pertuis100
Côte de Coulommiers100
Cote de Chassagne-Saint-Denis100
Cote de Nans-sous-Saint-Anne100
Cote d'Aveize100
Côte de Dévelier100
Côte du Fuet100
Côte du Sel-de-Bretagne100
Côte de Coulombs100
Col de Peyra Taillade100
Col du Rouvey100
Côte de Coët-Bugat100
Côte de Calorguen100
Côte de Hédé100
Côte du Faux100
Saint-Jean-la-Poterie100
Côte de Petit-Puy-Mathieu100
Côte de Hautefort100
Côte du Béage100
Mur d'Aurec-sur-Loire100
Vix100
Côte de la Bachellerie100
Côte de Monflanquin100
Cote de Bréziers100
Col Lebraut100
Côte de Saint-Christaud100
Côte des Aubazines100
Col de LachampMassif Central100
Côte de Füllinsdorf100
Oberer Hauenstein100
Cote de Mallet100
Côte de Rue-Sainte-Marie100
Côte de Lausanne100
Côte de CanjuersAlpen100
Côte de l'Esparrus100
Côte de Cabagnous100
Côte de Cadarache100
Côte de Saint-Hilaire100
Côte de Mormoiron100
Cote de Saint-Vidal100
Cote de Boussoulet100
Côte de JavonAlpen100
Le Mont-Gargan100
Côte de Jaunay-Clan100
Côte de Limay100
Ploudiry100
Côte de Cappy100
Pré100
Côte de Thonnelle100
Côte de Longuyon100
Plateau des Glières100
Côte de Boismont100
Feuquerolles100
Côte de Lorry-lès-Metz100
Côte d'Alvignac-les-Eaux100
Côte de la Chaise-Dieu100
Côte de Fix-Saint-Genys100
Pacy-sur-Eure100
Côte de Jouhan-le-Pâtre100
Buisson de Perseigne100
Tulle/Puy Pinçon100
Côte de Pamproux100
Côte de Cambargue100
Piau-EngalyPyrenees100
Kaliforn100
Côte de Fendeille100
Trimen100
Roche du Feu100
Côte de Compolibat100
Côte de la Croix-du-Broual100
Côte de LestivalMassif Central100
Menez Quelerc'h100
Côte de la MoissetieMassif Central100
Montagne de Locronan100
Côte de Ventadour100
Côte de Chaudes-Aigues-Sud100
Côte de Védrines-Saint-Loup100
Côte d'Aubusson100
Bellagranajo100
Trois Termes100
Côte de Côlle100
Col de Stockeu100
Côte d'Aisomont100
Côte de Filot100
Côte de France100
Col des Aires100
Col d'Ey100
Midhopestones100
Côte de Vadencourt100
Cote de Chanac100
Bradfield100
Culin100
Oughtibridge100
Côte d'ArâchesAlpen100
VerbierAlpen100
Prevonloup100
Côte de Bothey100
Côte d'Orbois-l'Abbaye100
Etroits100
Côte de la Petite Joux100
Suc de MontivernouxMassif Central100
Oxenhope Moor100
Ripponden100
Greetland100
Côte de Saint-Barthélémy-le-Plain100
Côte de Gresin100
Côte de LamouraJura100
Côte de Mecringes100
Côte du Barrage de VouglansJura100
Côte d'Arinthod100
Côte de l'Aubepin100
Côte de la Croix de l'Arbre100
Côte de la Chapelle-Saint Andre100
Holme Moss100
Côte de Bouhy100
Jenkin Road100
Rafoux100
Griton Moor100
San Feliu de Guixols100
Boufflers100
Conreria100
Croix des Moinats100
Sacreu100
Sant Vicenc100
Tossa de Mar100
Feuilla100
Montserrat100
Tournon100
Roquefort-les-Pins100
Chatel Montagne100
Mauselaine100
Croix du Sud100
Sorbiers100
Wettstein100
Roucy100
Coucy le Château Auffrique100
Blamont100
Gye-sur-Seine100
Campagnette100
Lebetain100
Bannstein100
Morlaix100
Grands-Bois100
Essoyes100
Baon100
Mont Noir100
Perreuse100
Allogny100
Benevenet l'Abbaye100
Saint-Laurent-les-Eglises100
Comte100
Serra-SecaPyrenees100
Solsona100
Blubberhouses100
Côte de la Mouline100
Prato NevosoAlpen100
Mont Lambert100
Buzieres100
Quintaine100
Toussaint100
Cote de Crotz100
Mont Huon100
Boulogne sur Mer100
Quehen100
Roquebrussane100
Cote de Marcigny100
Cote de la Croix Couverte100
Cote de Thizy-les-Bourg100
Herquelingue100
Violette100
Cote de la Duchere100
Cote de la Croix Rousse100
Fourche100
L'Ange100
Primarette100
San Bastiano100
Lissac sur Couze100
Serra100
Cahors100
Vizzavona100
Burs100
Salario100
Molard100
Passage de la Douelur100
San Martino100
Porto100
Marsolino100
Caquerelle100
Saulcy100
Saignelegier100
Chateauneuf-Grasse100
Cote d'Eyzin-Pinet100
Eperche100
Cote de Mergals100
Saint-Michel de Montjoie100
Croix Saint-Robert100
Col des Pres100
Annecy-Semnoz100
Rocher des Trois Tourtes100
Billot100
Bourg d'Ouilly100
Gurunhuel100
Massiac100
Laz100
Cray100
Renoir100
Cote de Carla-Bayle100
Buttertubs100
Cote d'Ambialet100
Cote de Begon100
Super-Besse Sancy100
Cote d'Aillon-le-Vieux100
Seraing100
Cote de Bourdeaux100
Lierneux100
Francorchamps100
Cokaifagne100
Pramartino100
Lens-Lestaing100
Cuqueron100
Mirandol-Bourgnouac100
Cere100
Villefranche-de-Rouergue100
Figeac100
Montee des Orgues100
Chateau d'Alleuze100
Chevade100
Cote de la Montagne de Bluye100
Puy-Sanieres100
LombardeAlpen100
Petit Ballon100
Col de Lestards100
Col des Pandours100
Côte de Oneux100
Côte de Volmerange-les-Mines100
Côte de Kanfen100
Colle Saint Michel100
Côte de Kédange-sur-Canner100
Chaussy100
Heiligenstein100
Trintelen100
Col de la Gachet100
Côte de l'Observatoire100
Falaises de Champeaux100
Torigny les Villes100
Montabot100
Côte de Saint-Eloy-la-Glacière100
Côte des Gerbaudias100
Côte de Petit-Rechain100
Croix de Bauzon100
Côte de Capens100
Sauveterre100
Col de la Cardonille100
Saint Cirgue100
La Pomparie100
La Selve100
Côte de Pujos100
Pont de Salars100
Badaroux100
Côte de Peu-d'Eau100
Bez100
Pla de BeretPyrenees100
Côte de Gouarec100
Côte du Boulay100
Côte de Saint-Grégoire-du-Vièvre100
Côte du Buquet100
Côte de Falaën100
Côte de BoyneMassif Central100
Côte de Betbèze100
Côte de Saint-Maurice-d'Ibie100
Col de l'EcharassonAlpen100
Beixaleis100
Côte de Montfermeil100
Côte de Nogna100
Côte des Crozets100
Col de Carri100
Minerve100
Côte de Bagnac-sur-Célé100
Saint Antonin Noble Val100
Côte de Mur-de-Barrez100
Côte de Thérondels100
Côte des Ternes100
Gordes100
Côte de Chalvignac100
Côte de Soursac100
Côte de Saint-Yrieix-le-Déjalat100
La Comella100
Côte du Lac de la Vouraie100
Monpinchon100
Col du Hantz100
Col de Bedos100
Col des Feignes100
Côte de Zimmerplatz100
Côte de Nachtigal100
Côte de Bad-Herenalb100
Côte de Dobel100
La Glacerie100
Côte de Chinon100
Saint Léonard de Noblat100
Font de Cère100
Aubin100
Côte de Montigny100
Côte de Brouthières100
Sotta100
Côte de la Taconnière100
Côte de l'Arbousset100
Côte du Bois-de-Salles100
Mane100
Côte de Miélan100
Côte de Ty-Jopic100
Côte de Saint-Cyprien100
Côte de Lavercantière100
Côte de Salvezou100
Côte de la Montagnère100
Côte de Sainte-Dode-aux-Croix100
Côte de Villecomtal100
Désertin100
Brouilly100
Alto Laza100
Saule d'Oingt100
Côte de Saint-SarraillePyrenees100
Côte de la Bauzié100
Montée de la JeanteCevennes100
Col du Buis100
Côte de Kerivarc'h100
Choux100
Côte de Cantagal100
Macarou100
Resclauze100
Bouich100
Larrieu100
Mane100
Saint Pey100
Guionie100
Côte de Saint-Jean-de-Donne100
Col de Toullaeron100
Cote de Fraisse100
Rogna100
Côte de Crocq100
Côte de Bellegarde-en-Marche100
Côte de Kergroix100
Côte de Bieuzy-Lanvaux100
Côte de Guenervé100
Côte du Mas-Rouet100
Brosses100
Bagnères de Bigorre100
Bougarber100
Mur de Huy100
Tilleul100
Canapville100
Doucy100
Mont Bel-Air100
Veuilly la Poterie100
Blerancourt100
Grandes Chatelaines100
Farthing Common100
Goudhurst100
Southborough100
Côte de Chambod100
Vielleségure100
Montory100
Col de Peyruergue100
Galbaux100
Domecy sur Cure100
Grammond100
Col de Brancion100
Côte de Châteauneuf-Val-Saint-Donat100
Palaquit100
Montée d'HautevilleAlpen100
Côte du Bouchet-Mont-Charvin100
Côte Peguin100
Risoul100
Grandmont100
Champignolles le Bas100
Montbazillac100
Ereffe100
Cherave100
Croix de la Liberation100
Haut FolinMassif Central100
Chateau Chinon100
Coulon100
Côte de Joinville100
Cote de l'Aigulle-de-Quaix100
Montée du Causse/Mende AérodromeCevennes100
Le Mont-des-Avaloirs100
Cote de Seignosse100
Cote de Villefranche-de-Lonchat100
Cote de Saint-Emilion100
Cote du Montée100
Cote de Galiment100
Cote d'Argenton-Château100
Cote de Beauvau100
Cote de l'Escargot100
Cote de Pagolle100
LalouvescMassif Central100
Ubac100
Rancenieres100
Doullens100
Chateau de Rambures100
Bosrobert100
Vespiere100
Cote de Saint-Esteben100
Auch100
Ibardin100
Paimpont100
Saint-Hubert100
Mystere100
Beersel100
Houlgate100
Fremy100
Ronceniere100
Yffiniac100
Puy-Notre-Dame100
Mansonville100
Mesnuls100
Retheuil100
Jougne100
Lignerolle100
Blonay100
Cote de Moussages100
Cote de Nozières100
Cote de Belleperche100
Hostellerie-Faroult100
Huice100
Cambuse100
Balzac100
Col de la CouilloleAlpen100
Côte de Rouillas100
Super-LloranMassif Central100
Côte de Salgues100
Côte de Saint-Sarnin100
Saint Puy100
Camarsac100
Maladrerie100
Côte de Champied100
Crillon100
Aubagnan100
Saint Leon100
Saint Felix-Laugeraix100
Cochette100
Fertans100
Grenant100
Côte de Chaumont100
Col des ChampsAlpen100
Côte de Larchèvre100
Leiza100
Col d'AussièresPyrenees100
Guindalas100
Cote de Tournecoupe100
Cote de Barsanges100
Cote de Naves100
Cote de Meyssac100
Cote de Belvès100
Cote de Berlanne100
Le Mont d'Or100
Côte de Bois-de-Turny100
Voisinal100
Cote de Grandcourt100
Cote de Hautregard100
Kattenberg100
Côte du Bois-de-Saint-Clair100
Côte de Sainte-Suzanne100
Côte de Chapelle-du-Genet100
Côte de l'Catenoy100
Plite100
Menil100
Nauroy100
Merlemont100
Bordères100
Saint Laurent100
Quemper100
Cast100
Beg-Menez100
Inguiniel100
Kerbedic100
Longwy-Haut100
ChailloletAlpen100
Thil100
Hohestrasse100
Commelle100
PleynetAlpen100
Saint Martin d'UriageAlpen100
Combloux100
Joux-VerteAlpen100
Rontignon100
Serre EyraudAlpen100
Université100
Friardel100
Vaours100
Saint Martin de las Oumettes100
Escala100
Montrejeau100
Cadillon100
Saint Ceneri le Gerei100
Boscraie100
Argues la Bataille100
Saint Leger les Mezeles100
Guerville100
Chennevieres sur Marne100
Thorigy sur Oreuse100
Voisines100
Droisy100
Groisy100
Evires100
Montperché100
Saxel100
Cimetiere100
Biaufond100
Bellechaume100
Jodoigne100
Malchamps100
Wanne100
Falaise de Grenglay100
Oberfelsberg100
Konigstein100
Klingenweg100
Moloy100
Thiescourt100
Messigny-et-Vantoux100
Marsannay-la-Cote100
Curley100
Echevronne100
Boisse100
Semons100
Renage100
MénuiresAlpen100
Ronquieres100
Lyons la Foret100
Tuilerie de la Roche100
Col du FayetAlpen100
Segre100
Mareuil sur Lay100
Gardiolle100
Aspremont100
RoquetteAlpen100
Duranus100
Cote de Marthourey100
Prapoutel-les-Sept-LauxAlpen100
Repainville100
Col de Champ-LaurentAlpen100
Cote de l'Audela100
Cote des Salces100
Cote de Soumont100
Jegun100
Fieux100
Rance100
Chapelle-Biche100
Curmont100
Benoit d'Heberttot100
Lauras100
Sancerre100
Gassin100
LevensAlpes Maritimes100
Septmoncel100
Haut-de-Ribeauville100
Sainte-Marie100
Cote du Bois du Mirroir100
Estresses100
Draguignan100
PerchePyrenees100
Tholonet100
Petafy100
Urt100
Bois-de-la-Haye100
Saint-Jean-de-FollevilleAlpen100
Toutencourt100
Invasion100
Caunet100
Citadelle100
EttelbruckArdennen100
Lobbes100
Bois-des-lapins100
Braida100
Col de Coletta100
Escalades100
Carlencas100
Porte-Rouge100
Bonsecours100
Chevee100
Pores100
Ravignouse100
Balitres100
Cassepot100
Pont-Farcy100
Poteau-Maitre-Jean100
Bouqette100
Bessonies100
Saint-Privat100
Vecquee100
Cengle100
Cul-d'Ouef100
EzeAlpen100
Pertuis100
Pradelles100
Pierre Plantee100
Cause de SauveterreMassif Central100
La Faye100
Lapins100
Moirans100
Fauredon100
Peutet100
Moulin du Roy100
MollendruzJura100
AmicVogezen100
SagnesAlpen144,41736,130536
Puy de Bort100
CeyssatMassif Central145,7642,955555
Mont des Mules100
BonhommeVogezen148,17337,1142
Les Pres100
CharbonniereVogezen100
Petit Galibier100
FaronAlpes-Maritimes et de Provence100
Sauvages100
Saint Pancrasse100
UglasMassif Central100
Corniche des CévennesCevennes100
Margerides100
Polissal100
Foreysasse100
Saint-Cezaire100
MinierCevennes100
Luens100
Beaulouis100
Luere100
Col de l'Homme MortAlpen100
Hailla100
Escaladieu100
Lagarde100
SereyredeCevennes100
Cote de la route de Fougères100
Beaumont100
Danvou la Ferriere100
Morsang100
Vitre100
Eaux-Claires100
Padequete100
Croix-Bayard100
Vareille100
Marcillat en Combraille100
Jouet sur l'Aubois100
Long100
Petit-Niort100
Sarthe100
Sommiere100
Muno100
Montmedy100
NotschreiZwarte Woud100
HappachZwarte Woud100
Celle Guenand100
Saint Anne-Bretagne100
Irieu100
Agoure100
Marciac100
Plaintel100
Côte de Ty-Bourg100
Landivisiau100
Loqueffret100
Goules100
Sauvagnat100
Voutezac100
Montagne-de-la-Maure100
Hoste100
Siagne100
Saint Roch100
OrresAlpen100
Meribel-MottaretAlpen100
Bruyeres100
Neuve100
Schirm100
Cote100
Chauvigny100
Montsaunes100
ThuinArdennen100
Espezel100
Thiacourt100
Fort de Eben-Emael100
Bonny100
Cote Hoeilaart100
CordonAlpen100
Tour-Blanche100
Côte du Port de la Basse100
Coupe100
Rivaux100
Mané-Bolen100
Vauroux100
Alsemberg100
Anthée100
Langengraud100
Courtine100
Rodomouls100
Pont-Misere100
Jambaz100
Moreno/Chavanon100
Christ100
Autreppe100
Vieille Toulouse100
Mas Bel Air100
Holme100
Marechet100
Sankt Barbara100
Saeul100
Virginal-Samme100
Suzanne100
La Villette100
Darnetal100
Bois-de-Chatenay100
Sablière100
Alouettes100
Chez Nadaud100
La Croix de Landouge100
Cote de la Route de Nandy100
Champ Barochin100
Carmaux100
Leygues100
Cote de Charpal100
Cote du Petit-Guélen100
Cote de Sumène100
Cote de Lavaur100
Cote de Cadias100
Cote de Saintes100
PourtaletPyrenees100
SomportPyrenees100
Cote du Bas-Pont-Scorff100
Cote de Poulgrellec100
Cote des Egats100
Cote de l'Etang-Neuf100
Cote des Maris100
Cote de Saint-Germain-de-Livet100
Cote de Pennedebie100
Cote du Stade100
Cote de Miannay100
Cote de Montcornet100
Cote de Saint-André-de-Rosans100
Cote des Fontaines100
Saint Anne100
Bad Neuenahr100
Cote d'Onoz100
Col de BagenellesVogezen100
Cote de Willgottheim100
Cote de Buckwald100
Cote de Montenach100
Cote de Senningerberg100
Waldesch100
Camerig100
Montée de l'Arly100
Savelbos100
Cote de Hallembaye100
De Oude Kwaremont100
Alto de Agina100
Collado de Arichulegue100
Alto de Orio100
Cote de Hautecourt100
Cote de Lavey100
Cote de Grand-Mallet100
Cote de Trévoux100
Cote de Saint-GervaisAlpen100
Cote du Rove100
Cote du Plessis100
Cote d'Archigny100
Cote de Bonneuil100
Cote de Châteauredon100
Cote de l'Auvestre100
Cote de Bois-de-Pourrières100
Cote de Saint-Antoine100
Cote des Rayettes100
Cote de Granville100
Cote de la Taillade100
Cote du Mas-Bousquet100
Cote de l'Air100
Cote de Vignobles100
Cote des 4-Routes100
Cote de Froide-Bise100
Drauffelt100
Vianden100
Cote de Champeaux100
Cote de Clinchamps100
Cote de Saint-Consorce100
Cote du ChoizalMassif Central100
Cote de Bellevue-Limonest100
Cote de Mondeville100
Cote de Champs-Romain100
Cote de Claracq100
Cote de Sauvagnon100
Cote de Soust100
Cote de Monlong100
Cote des Gardilles100
Cote de Lisieux100
Cote d'Esplantas100
Cote de la Vachellerie100
Cote de Montbonnet100
Cote d'Ornans100
Cote de Morre100
Cote de la Flye100
Cote d'Amèlecourt100
Cote des Essarts100
Cote de Point B100
Cote de Georgat100
Cote de Saint-Romain100
Cote de Villemur100
Cote de Saint-Brieuc100
Cote de Beauvert100
Col de MenéeAlpen100
Cote de Monredon100
Col de Fontfroide100
Cote de la Combespinasse100
Cote de Puech-Armand100
Cote de Fronton100
Cote de Falaises-de-Plouezec100
Cote de Broquens100
Cote de Saint-Clar100
Cote de Montfaucon100
Cote de Gourdon100
Cote de la Chapelle-Notre-Dame100
Cote de Chez-Yonnet100
Cote de la Meauffe100
Cote de Langueux100
Cote de Saint-Péver100
Farlington Avenue100
Cote de Durbuy100
Cote des Baraques100
Cote de la Cage100
Cote de la ForteresseAlpen100
Cote de Pont-de-Bonne100
Cote de la Reid100
Cote de Basse-Bodeux100
Cote de Ferrières100
Cote de Yvoir100
Cote de la Croix-de-Médavy100
Cote de Anderlues100
Cote de Huby-Saint-Leu100
Cote d'Eu100
Cote de Saint-Valéry-en-Caux100
Cote d'Applemont100
Cote de Bonneville-la-Louvet100
Cote du Pôt-Blanc100
Cote de Mont Ormel100
Bishop's Waltham100
Ditchling Beacon100
Cote de Bellevue-la-Montagne100
Cote d'Exmes100
Cote de Douaumont100
Cote de Liny100
Cote de Raucourt100
Cote de Maisoncelle100
Montberault100
Cote de Vernon100
Cote de Glisolles100
Cote de Mont-Crespin100
Isola 2000Alpes-Maritimes et de Provence100
Cote de Sourdeval100
Cote de Garzanic100
Cote de Pissotte100
Cote de Bougival100
Cote de Corlay100
Cote d'Ars100
Cote de Confolent-Port-Dieu100
Cote de CharlannesMassif Central100
Cote d'Apremont100
Cote de Gattières100
White Hill100
Cote de Sarret100
Blackhouse Hill100
Cote de la Haute-Ville100
Le Mont-Cassel100
Le Mont-Rouge100
Cote de Mons-en-Pévèle100
Cote d'Avesnes-sur-Helpe100
Cote de l'Côtenoy100
PalPyrenees100
Cote de Mazaugues100
Col de la Quillane100
Cote de PuyvaladorPyrenees100
Col de GaravelPyrenees100
Extreme100
Cote de Villerouge-le-Crémade100
Cote de Saint-Chamas100
Cote de Perrier100
Cote de Gacières100
Cote de Monpach100
Cote de Beaubéry100
Calvinet100
Cote de la Trotterie100
Cote de Saint-Maurice-en-Gourgois100
Lans-en-Vercors/Stade-des-NeigesAlpen100
Cote de LarmontJura100
Cote de Pissenavache100
Cote du DésertJura100
Cote d'Adam-lès-Passavant100
Cote des Gabiottes100
Cote de Montigny-lès-Vaucouleurs100
Cote de Champagnac-le-Vieux100
Cote de Montrelet100
Cote de Saint-Germain-sur-Bresle100
Cote de Neufchâtel-en-Bray100
Cote de Trouville-la-Haule100
Cote de Quillebeuf100
Cote de la Foret-de-Lanvaux100
Cote de Questenen100
Cote de Saint-Bonnet-le-Château100
Cote de Vernières100
Limeil Brevannes100
Cote de l'Empereur100
Cote d'Evreux100
Cote de Chanteloup100
Cote de Molliens-Vidame100
Cote de Guerbigny100
Cote de l'Angy100
Cote de Saint-Martin-du-Tertre100
Cote de la Porte-de-Trivaux100
Cote de Siardeix100
Cote de Brousse100
Cote de Pierrebrune100
Cote de Bandiat100
Cote de Fayolle100
Cote d'Escales100
Cote de Sarmases100
Cote de Saint-Martin-de-Laguépie100
Cote de Sanvensa100
Cote de Marcolès100
Cote d'Hellès100
Gevrieux100
Cote d'Auberville100
Longeray100
Monthenault100
Vailly sur Aisne100
Rosny sous Bois100
Gagny100
Coubron100
Ormesson100
Saint Rome de Cernon100
TableAlpen100
Bois de Molle100
Chapelle Blanche100
Beaurie100
Pontempeyrat100
LavetMassif Central100
Saint Etienne sur Usson100
Parc NaturelAlpen100
Chanterelle100
Collanges100
Hersin100
Amblainville100
Massignieu100
Cote d'Aujols100
Eluiset100
Crans-MontanaAlpen100
Cote de Saint-Pierre-de-ChartreuseAlpen100
La RuchèreAlpen100
Cote de Gagnières100
Cote des VignesCevennes100
Cote de Sévérac-le-Château100
Cote de la Fraisse100
Magnanville100
Cote de la Fouillade100
Cote de Laguépie100
Cote de Castelnau-d'Estrétefonds100
Cote de Buros100
Cledes100
Lourine100
Croix de Medavy100
Ivry la Bataille100
Cote de la Foret-de-Saint-Gatien100
Cote de Caumont-l'Eventé100
Cote de Semur-en-Brionnais100
Cote de Luby-Betmont100
Cote de Villefranche-de-Panat100
Cote de Bezelle100
Cote du Buguet100
Cote des Hébrails100
Cote de la Gesse100
Cote de Puntous100
Cote de Lapène100
Cote de Castelvieilh100
Cote des Terrasses-du-Truel100
Cote de l'Auronce100
Cote de Louhossoa100
Cote de Gariga100
Cote du Noyer100
Cote du Petit-Bout100
Montée des MonédièresMassif Central100
Cote de Pantout100
Cote d'Azinières100
Le Mont-AigoualCevennes100
Cote de Vayres100
StruthofVogezen100
Cote de la Grolle100
Cote de Plateau-de-Ger100
Cote de Pont-d'ArbonAlpen100
Cote de la Main100
Cote de Tarcenay100
Col du Ballon-de-ServanceVogezen100
Cote d'Ernolsheim100
Cote des Thuilley-aux-Groseilles100
Col de TourniolAlpen100
Cote de Bouttencourt100
Cote de la Foret-de-Réno100
Cote de Mortagne100
Cote de Souligne100
Cote de Pornic100
Pont du Loire100
Cote de Val-Suzon100
Cote de Valserine100
Cote de Saint-Hilaire-Bonneval100
Cote de Confolens100
Cote de Martinvast100
Cote de Neffiès100
Cote de Rochetaillée100
Tunnel du Mortier100
Col de la Croix-Perrin100
Cote de Pierrepin100
Col de GranonAlpen100
Col de Mévouillon100
Cote des Plates100
Cote de Saint-Patatin100
Cote de NadaillatMassif Central100
Cote de la Serre-de-Cazaux100
Cote du Monument-Lopez100
Cote d'Hélette100
Cote de Mendionde100
Cote de la Croix-Bara100
Cote de la Gaubretière100
Cote des Biards100
Cote du Barrage-de-Vézins100
Cote de Chaynat100
Cote de Randan100
Cote de Fèchalière100
Birkenkopf100
Cote de Sexfontaines100
Cote du Bois-de-Chalvraines100
Ebersteinburg100
Loffenau100
Dennach100
Birkenfeld100
Kieselbronn100
Feuerbach100
Cote de Saint-Léger-les-Vignes100
Oberstenfeld100
Heilbronn100
Kleingartach100
Gochsheim100
Gondelsheim100
Volkersbach100
Nikolskoe100
Grunewald-Turm100
Longefoy100