Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Algemeen klassement

Na etappe 4 in 2003.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement

Afstand: 69 km. Type: TTT. Datum: 09 Jul 2003

Snelheid: 52.77 km/h (in database), 52.772 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 J. Rubiera1:18:27US Postal Service
1 V. Peña1:18:27US Postal Service
1 P. Padrnos1:18:27US Postal Service
1 F. Landis1:18:27US Postal Service
1 G. Hincapie1:18:27US Postal Service
1 V. Ekimov1:18:27US Postal Service
1 M. Beltrán1:18:27US Postal Service
1 R. Heras1:18:27US Postal Service
1 L. Armstrong1:18:27US Postal Service
10 Á. Vicioso1:18:57+0:30ONCE
10 M. Serrano1:18:57+0:30ONCE
10 M. Pradera1:18:57+0:30ONCE
10 I. Nozal1:18:57+0:30ONCE
10 J. Jaksche1:18:57+0:30ONCE
10 J. Azevedo1:18:57+0:30ONCE
10 J. Beloki1:18:57+0:30ONCE
17 T. Steinhauser1:19:10+0:43Team Bianchi
17 D. Plaza1:19:10+0:43Team Bianchi
17 T. Liese1:19:10+0:43Team Bianchi
17 F. García1:19:10+0:43Team Bianchi
17 Á. Casero1:19:10+0:43Team Bianchi
17 D. Becke1:19:10+0:43Team Bianchi
17 J. Ullrich1:19:10+0:43Team Bianchi
24 E. Petrov1:19:32+1:05iBanesto.com
24 J. Mercado1:19:32+1:05iBanesto.com
24 D. Menchov1:19:32+1:05iBanesto.com
24 P. Lastras1:19:32+1:05iBanesto.com
24 V. Karpets1:19:32+1:05iBanesto.com
24 J. Flecha1:19:32+1:05iBanesto.com
24 F. Mancebo1:19:32+1:05iBanesto.com
31 R. Virenque1:19:50+1:23Quick Step
31 K. Van De Wouwer1:19:50+1:23Quick Step
31 M. Rogers1:19:50+1:23Quick Step
31 L. Paolini1:19:50+1:23Quick Step
31 S. Knaven1:19:50+1:23Quick Step
31 D. Cañada1:19:50+1:23Quick Step
31 D. Bramati1:19:50+1:23Quick Step
31 L. Bodrogi1:19:50+1:23Quick Step
31 P. Bettini1:19:50+1:23Quick Step
40 X. Zandio1:19:57+1:30iBanesto.com
40 E. Zabel1:19:57+1:30Telekom
40 A. Vinokourov1:19:57+1:30Telekom
40 D. Nardello1:19:57+1:30Telekom
40 A. Klöden1:19:57+1:30Telekom
40 M. Kessler1:19:57+1:30Telekom
40 G. Guerini1:19:57+1:30Telekom
40 R. Aldag1:19:57+1:30Telekom
40 S. Botero1:19:57+1:30Telekom
49 S. Zampieri1:19:59+1:32Vini Caldirola-Sodi
49 R. Vainsteins1:19:59+1:32Vini Caldirola-Sodi
49 F. Rodriguez1:19:59+1:32Vini Caldirola-Sodi
49 E. Mazzoleni1:19:59+1:32Vini Caldirola-Sodi
49 P. Bossoni1:19:59+1:32Vini Caldirola-Sodi
49 D. Andriotto1:19:59+1:32Vini Caldirola-Sodi
49 S. Garzelli1:19:59+1:32Vini Caldirola-Sodi
56 J. Voigt1:19:59+1:32Crédit Agricole
56 S. O'Grady1:19:59+1:32Crédit Agricole
56 T. Hushovd1:19:59+1:32Crédit Agricole
56 P. Fédrigo1:19:59+1:32Crédit Agricole
56 C. Moreau1:19:59+1:32Crédit Agricole
61 M. Aerts1:20:02+1:35Telekom
62 N. Portal1:20:05+1:38AG2R
62 C. Oriol1:20:05+1:38AG2R
62 J. Kirsipuu1:20:05+1:38AG2R
62 A. Flickinger1:20:05+1:38AG2R
62 I. Chaurreau1:20:05+1:38AG2R
62 A. Botcharov1:20:05+1:38AG2R
62 M. Astarloza1:20:05+1:38AG2R
62 L. Brochard1:20:05+1:38AG2R
70 N. Sørensen1:20:12+1:45Team CSC
70 C. Sastre1:20:12+1:45Team CSC
70 A. Peron1:20:12+1:45Team CSC
70 P. Luttenberger1:20:12+1:45Team CSC
70 B. Christensen1:20:12+1:45Team CSC
70 N. Jalabert1:20:12+1:45Team CSC
70 M. Blaudzun1:20:12+1:45Team CSC
70 T. Hamilton1:20:12+1:45Team CSC
78 S. Augé1:20:13+1:46Crédit Agricole
79 B. Poilvet1:20:14+1:47Crédit Agricole
80 M. Zberg1:20:16+1:49Gerolsteiner
80 G. Totschnig1:20:16+1:49Gerolsteiner
80 M. Rich1:20:16+1:49Gerolsteiner
80 U. Peschel1:20:16+1:49Gerolsteiner
80 R. Haselbacher1:20:16+1:49Gerolsteiner
80 U. Bölts1:20:16+1:49Gerolsteiner
80 D. Rebellin1:20:16+1:49Gerolsteiner
87 R. Andrle1:20:19+1:52ONCE
88 M. Velo1:20:20+1:53Fassa Bortolo
88 A. Petacchi1:20:20+1:53Fassa Bortolo
88 V. Gustov1:20:20+1:53Fassa Bortolo
88 A. González1:20:20+1:53Fassa Bortolo
88 D. Cioni1:20:20+1:53Fassa Bortolo
88 M. Bruseghin1:20:20+1:53Fassa Bortolo
88 I. Basso1:20:20+1:53Fassa Bortolo
95 S. Hinault1:20:29+2:02Crédit Agricole
96 F. Pellizotti1:20:32+2:05Alessio
96 A. Noè1:20:32+2:05Alessio
96 V. Miholjević1:20:32+2:05Alessio
96 A. Furlan1:20:32+2:05Alessio
96 P. Caucchioli1:20:32+2:05Alessio
96 A. Bertolini1:20:32+2:05Alessio
96 L. Dufaux1:20:32+2:05Alessio
103 C. Vasseur1:20:33+2:06Cofidis
103 G. Trentin1:20:33+2:06Cofidis
103 L. Pérez1:20:33+2:06Cofidis
103 D. Moncoutié1:20:33+2:06Cofidis
103 M. Lelli1:20:33+2:06Cofidis
103 P. Gaumont1:20:33+2:06Cofidis
103 I. Cuesta1:20:33+2:06Cofidis
103 M. Clain1:20:33+2:06Cofidis
103 D. Millar1:20:33+2:06Cofidis
112 T. Voeckler1:20:57+2:30Brioches La Boulangère
112 J. Pineau1:20:57+2:30Brioches La Boulangère
112 A. Geslin1:20:57+2:30Brioches La Boulangère
112 S. Chavanel1:20:57+2:30Brioches La Boulangère
112 W. Bénéteau1:20:57+2:30Brioches La Boulangère
112 D. Rous1:20:57+2:30Brioches La Boulangère
118 R. Wielinga1:21:08+2:41Rabobank
118 M. Wauters1:21:08+2:41Rabobank
118 G. Niermann1:21:08+2:41Rabobank
118 R. Hunter1:21:08+2:41Rabobank
118 Ó. Freire1:21:08+2:41Rabobank
118 B. de Groot1:21:08+2:41Rabobank
118 M. Boogerd1:21:08+2:41Rabobank
125 S. Montgomery1:21:09+2:42Fassa Bortolo
126 M. Milesi1:21:16+2:49Vini Caldirola-Sodi
127 A. Garmendia1:21:21+2:54Team Bianchi
128 S. Zanini1:21:29+3:02Saeco
128 F. Sacchi1:21:29+3:02Saeco
128 J. Ludewig1:21:29+3:02Saeco
128 G. Glomser1:21:29+3:02Saeco
128 P. Fornaciari1:21:29+3:02Saeco
128 D. Di Luca1:21:29+3:02Saeco
128 S. Commesso1:21:29+3:02Saeco
128 L. Bertagnolli1:21:29+3:02Saeco
128 G. Simoni1:21:29+3:02Saeco
137 D. Nazon1:21:45+3:18Brioches La Boulangère
138 H. Zubeldia1:21:49+3:22Euskaltel
138 S. Sánchez1:21:49+3:22Euskaltel
138 R. Laiseka1:21:49+3:22Euskaltel
138 U. Etxebarria1:21:49+3:22Euskaltel
138 D. Etxebarria1:21:49+3:22Euskaltel
138 I. Mayo1:21:49+3:22Euskaltel
144 N. Vogondy1:21:56+3:29FDJeux.com
144 B. McGee1:21:56+3:29FDJeux.com
144 N. Fritsch1:21:56+3:29FDJeux.com
144 C. De La Cruz1:21:56+3:29FDJeux.com
144 B. Cooke1:21:56+3:29FDJeux.com
144 S. Casar1:21:56+3:29FDJeux.com
150 M. Wilson1:21:57+3:30FDJeux.com
151 J. Nazon1:22:04+3:37Jean Delatour
151 L. Lefèvre1:22:04+3:37Jean Delatour
151 Y. Krivtsov1:22:04+3:37Jean Delatour
151 S. Goubert1:22:04+3:37Jean Delatour
151 F. Finot1:22:04+3:37Jean Delatour
151 C. Edaleine1:22:04+3:37Jean Delatour
151 S. Dumoulin1:22:04+3:37Jean Delatour
151 P. Bourquenoud1:22:04+3:37Jean Delatour
151 P. Halgand1:22:04+3:37Jean Delatour
160 C. Mengin1:22:05+3:38FDJeux.com
161 J. Usano1:22:16+3:49Kelme-Costa Blanca
161 A. Tauler1:22:16+3:49Kelme-Costa Blanca
161 J. Pascual1:22:16+3:49Kelme-Costa Blanca
161 I. Parra1:22:16+3:49Kelme-Costa Blanca
161 D. Muñoz1:22:16+3:49Kelme-Costa Blanca
161 J. Manzano1:22:16+3:49Kelme-Costa Blanca
161 D. Latasa1:22:16+3:49Kelme-Costa Blanca
161 J. Gutierrez1:22:16+3:49Kelme-Costa Blanca
161 J. Gutiérrez1:22:16+3:49Kelme-Costa Blanca
170 F. Rénier1:23:07+4:40Brioches La Boulangère
170 M. Hary1:23:07+4:40Brioches La Boulangère
172 R. Verbrugghe1:23:20+4:53Lotto-Domo
172 L. van Bon1:23:20+4:53Lotto-Domo
172 K. Moerenhout1:23:20+4:53Lotto-Domo
172 A. Merckx1:23:20+4:53Lotto-Domo
172 H. De Clercq1:23:20+4:53Lotto-Domo
172 C. Brandt1:23:20+4:53Lotto-Domo
172 S. Baguet1:23:20+4:53Lotto-Domo
172 R. McEwen1:23:20+4:53Lotto-Domo
180 M. Artetxe1:23:24+4:57Euskaltel
181 N. Gates1:23:29+5:02Lotto-Domo
181 Á. González de Galdeano1:23:29+5:02ONCE
183 R. Ferrara1:23:50+5:23Alessio
183 F. Baldato1:23:50+5:23Alessio
183 J. Piil1:23:50+5:23Team CSC
186 L. Jégou1:24:50+6:23Crédit Agricole
187 T. Schmidt1:25:27+7:00Gerolsteiner
187 O. Pollack1:25:27+7:00Gerolsteiner
187 A. López1:25:27+7:00Euskaltel
187 I. Landaluze1:25:27+7:00Euskaltel
187 A. Hauptman1:25:27+7:00Vini Caldirola-Sodi
187 L. Turpin1:25:27+7:00AG2R
187 F. Guidi1:25:27+7:00Team Bianchi
187 J. Casper1:25:27+7:00FDJeux.com
187 N. Loda1:25:27+7:00Fassa Bortolo
187 J. García1:25:27+7:00iBanesto.com
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1V. Peña13:44:44US Postal Service
2L. Armstrong13:44:45+0:01US Postal Service
3G. Hincapie13:44:49+0:05US Postal Service
4V. Ekimov13:44:49+0:05US Postal Service
5J. Rubiera13:45:07+0:23US Postal Service
6R. Heras13:45:11+0:27US Postal Service
7P. Padrnos13:45:11+0:27US Postal Service
8F. Landis13:45:12+0:28US Postal Service
9J. Beloki13:45:17+0:33ONCE
10J. Jaksche13:45:22+0:38ONCE
11J. Ullrich13:45:23+0:39Team Bianchi
12M. Beltrán13:45:23+0:39US Postal Service
13I. Nozal13:45:28+0:44ONCE
14T. Steinhauser13:45:35+0:51Team Bianchi
15Á. Vicioso13:45:35+0:51ONCE
16Á. Casero13:45:42+0:58Team Bianchi
17M. Pradera13:45:42+0:58ONCE
18J. Azevedo13:45:45+1:01ONCE
19M. Serrano13:45:48+1:04ONCE
20V. Karpets13:45:55+1:11iBanesto.com
21F. García13:45:59+1:15Team Bianchi
22D. Menchov13:46:03+1:19iBanesto.com
23E. Petrov13:46:05+1:21iBanesto.com
24P. Lastras13:46:08+1:24iBanesto.com
25J. Flecha13:46:09+1:25iBanesto.com
26M. Rogers13:46:14+1:30Quick Step
27F. Mancebo13:46:14+1:30iBanesto.com
28L. Bodrogi13:46:14+1:30Quick Step
29S. Botero13:46:17+1:33Telekom
30J. Kirsipuu13:46:19+1:35AG2R
31D. Cañada13:46:21+1:37Quick Step
32R. Vainsteins13:46:22+1:38Vini Caldirola-Sodi
33A. Flickinger13:46:22+1:38AG2R
34T. Hushovd13:46:23+1:39Crédit Agricole
35P. Bettini13:46:23+1:39Quick Step
36S. Knaven13:46:24+1:40Quick Step
37M. Astarloza13:46:28+1:44AG2R
38L. Brochard13:46:29+1:45AG2R
39J. Voigt13:46:29+1:45Crédit Agricole
40T. Hamilton13:46:29+1:45Team CSC
41K. Van De Wouwer13:46:29+1:45Quick Step
42S. O'Grady13:46:30+1:46Crédit Agricole
43A. Klöden13:46:32+1:48Telekom
44A. Vinokourov13:46:33+1:49Telekom
45E. Zabel13:46:34+1:50Telekom
46F. Rodriguez13:46:35+1:51Vini Caldirola-Sodi
47R. Virenque13:46:36+1:52Quick Step
48L. Paolini13:46:37+1:53Quick Step
49I. Chaurreau13:46:39+1:55AG2R
50X. Zandio13:46:41+1:57iBanesto.com
51G. Guerini13:46:41+1:57Telekom
52P. Fédrigo13:46:41+1:57Crédit Agricole
53A. Peron13:46:42+1:58Team CSC
54C. Oriol13:46:42+1:58AG2R
55D. Nardello13:46:43+1:59Telekom
56D. Millar13:46:44+2:00Cofidis
57N. Jalabert13:46:44+2:00Team CSC
58R. Haselbacher13:46:45+2:01Gerolsteiner
59N. Sørensen13:46:45+2:01Team CSC
60C. Moreau13:46:47+2:03Crédit Agricole
61S. Garzelli13:46:47+2:03Vini Caldirola-Sodi
62P. Bossoni13:46:47+2:03Vini Caldirola-Sodi
63M. Kessler13:46:47+2:03Telekom
64R. Aldag13:46:49+2:05Telekom
65A. Botcharov13:46:52+2:08AG2R
66C. Sastre13:46:52+2:08Team CSC
67N. Portal13:46:53+2:09AG2R
68B. Christensen13:46:53+2:09Team CSC
69D. Rebellin13:46:54+2:10Gerolsteiner
70A. González13:46:55+2:11Fassa Bortolo
71M. Aerts13:46:55+2:11Telekom
72D. Plaza13:46:57+2:13Team Bianchi
73R. Andrle13:46:59+2:15ONCE
74M. Zberg13:46:59+2:15Gerolsteiner
75V. Gustov13:46:59+2:15Fassa Bortolo
76G. Totschnig13:47:01+2:17Gerolsteiner
77M. Bruseghin13:47:01+2:17Fassa Bortolo
78I. Basso13:47:02+2:18Fassa Bortolo
79P. Gaumont13:47:02+2:18Cofidis
80M. Blaudzun13:47:02+2:18Team CSC
81L. Dufaux13:47:05+2:21Alessio
82P. Luttenberger13:47:06+2:22Team CSC
83U. Bölts13:47:06+2:22Gerolsteiner
84B. Poilvet13:47:06+2:22Crédit Agricole
85M. Lelli13:47:12+2:28Cofidis
86G. Trentin13:47:17+2:33Cofidis
87P. Caucchioli13:47:19+2:35Alessio
88D. Moncoutié13:47:21+2:37Cofidis
89F. Pellizotti13:47:21+2:37Alessio
90A. Furlan13:47:25+2:41Alessio
91S. Hinault13:47:26+2:42Crédit Agricole
92D. Rous13:47:27+2:43Brioches La Boulangère
93A. Noè13:47:28+2:44Alessio
94Ó. Freire13:47:29+2:45Rabobank
95C. Vasseur13:47:31+2:47Cofidis
96M. Wauters13:47:35+2:51Rabobank
97W. Bénéteau13:47:38+2:54Brioches La Boulangère
98G. Niermann13:47:39+2:55Rabobank
99S. Chavanel13:47:40+2:56Brioches La Boulangère
100M. Clain13:47:41+2:57Cofidis
101L. Pérez13:47:41+2:57Cofidis
102J. Pineau13:47:43+2:59Brioches La Boulangère
103M. Boogerd13:47:43+2:59Rabobank
104R. Hunter13:47:46+3:02Rabobank
105B. de Groot13:47:48+3:04Rabobank
106G. Simoni13:47:53+3:09Saeco
107D. Bramati13:47:57+3:13Quick Step
108A. Petacchi13:47:59+3:15Fassa Bortolo
109T. Voeckler13:48:00+3:16Brioches La Boulangère
110H. Zubeldia13:48:02+3:18Euskaltel
111J. Nazon13:48:03+3:19Jean Delatour
112B. McGee13:48:03+3:19FDJeux.com
113A. Garmendia13:48:05+3:21Team Bianchi
114B. Cooke13:48:07+3:23FDJeux.com
115L. Bertagnolli13:48:07+3:23Saeco
116S. Commesso13:48:15+3:31Saeco
117F. Sacchi13:48:16+3:32Saeco
118I. Mayo13:48:19+3:35Euskaltel
119U. Etxebarria13:48:21+3:37Euskaltel
120S. Zanini13:48:23+3:39Saeco
121S. Casar13:48:28+3:44FDJeux.com
122S. Sánchez13:48:29+3:45Euskaltel
123M. Velo13:48:30+3:46Fassa Bortolo
124G. Glomser13:48:30+3:46Saeco
125C. Mengin13:48:31+3:47FDJeux.com
126N. Vogondy13:48:32+3:48FDJeux.com
127L. Lefèvre13:48:38+3:54Jean Delatour
128D. Etxebarria13:48:39+3:55Euskaltel
129N. Fritsch13:48:39+3:55FDJeux.com
130R. Laiseka13:48:40+3:56Euskaltel
131C. De La Cruz13:48:41+3:57FDJeux.com
132D. Nazon13:48:42+3:58Brioches La Boulangère
133A. Tauler13:48:44+4:00Kelme-Costa Blanca
134P. Halgand13:48:45+4:01Jean Delatour
135Y. Krivtsov13:48:45+4:01Jean Delatour
136J. Mercado13:48:45+4:01iBanesto.com
137C. Edaleine13:48:45+4:01Jean Delatour
138J. Manzano13:48:47+4:03Kelme-Costa Blanca
139J. Pascual13:48:50+4:06Kelme-Costa Blanca
140P. Bourquenoud13:49:00+4:16Jean Delatour
141S. Goubert13:49:01+4:17Jean Delatour
142I. Parra13:49:05+4:21Kelme-Costa Blanca
143D. Latasa13:49:05+4:21Kelme-Costa Blanca
144D. Muñoz13:49:07+4:23Kelme-Costa Blanca
145S. Augé13:49:22+4:38Crédit Agricole
146S. Montgomery13:49:35+4:51Fassa Bortolo
147R. McEwen13:49:37+4:53Lotto-Domo
148R. Verbrugghe13:49:50+5:06Lotto-Domo
149J. Gutierrez13:49:55+5:11Kelme-Costa Blanca
150F. Rénier13:49:56+5:12Brioches La Boulangère
151Á. González de Galdeano13:50:08+5:24ONCE
152S. Baguet13:50:12+5:28Lotto-Domo
153A. Merckx13:50:14+5:30Lotto-Domo
154J. Ludewig13:50:16+5:32Saeco
155M. Artetxe13:50:22+5:38Euskaltel
156L. van Bon13:50:23+5:39Lotto-Domo
157A. Geslin13:50:24+5:40Brioches La Boulangère
158J. Usano13:50:33+5:49Kelme-Costa Blanca
159S. Zampieri13:50:54+6:10Vini Caldirola-Sodi
160F. Finot13:50:59+6:15Jean Delatour
161M. Hary13:51:29+6:45Brioches La Boulangère
162S. Dumoulin13:51:37+6:53Jean Delatour
163T. Schmidt13:51:55+7:11Gerolsteiner
164J. García13:52:12+7:28iBanesto.com
165I. Landaluze13:52:17+7:33Euskaltel
166A. López13:52:17+7:33Euskaltel
167H. De Clercq13:52:21+7:37Lotto-Domo
168M. Rich13:52:24+7:40Gerolsteiner
169U. Peschel13:52:31+7:47Gerolsteiner
170T. Liese13:52:51+8:07Team Bianchi
171E. Mazzoleni13:53:39+8:55Vini Caldirola-Sodi
172L. Turpin13:53:52+9:08AG2R
173N. Loda13:53:53+9:09Fassa Bortolo
174D. Cioni13:54:11+9:27Fassa Bortolo
175V. Miholjević13:54:24+9:40Alessio
176D. Becke13:55:20+10:36Team Bianchi
177I. Cuesta13:55:51+11:07Cofidis
178C. Brandt13:56:05+11:21Lotto-Domo
179A. Bertolini13:56:08+11:24Alessio
180J. Gutiérrez13:56:15+11:31Kelme-Costa Blanca
181M. Wilson13:56:38+11:54FDJeux.com
182A. Hauptman13:57:31+12:47Vini Caldirola-Sodi
183D. Andriotto13:58:44+14:00Vini Caldirola-Sodi
184L. Jégou13:58:50+14:06Crédit Agricole
185J. Piil13:59:02+14:18Team CSC
186R. Wielinga13:59:17+14:33Rabobank
187N. Gates13:59:24+14:40Lotto-Domo
188M. Milesi14:00:02+15:18Vini Caldirola-Sodi
189P. Fornaciari14:00:29+15:45Saeco
190R. Ferrara14:01:52+17:08Alessio
191K. Moerenhout14:02:16+17:32Lotto-Domo
192D. Di Luca14:03:09+18:25Saeco
193O. Pollack14:03:54+19:10Gerolsteiner
194F. Guidi14:04:11+19:27Team Bianchi
195F. Baldato14:05:16+20:32Alessio
196J. Casper14:08:21+23:37FDJeux.com
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1US Postal Service38:37:24(704)
2ONCE38:38:13+0:49(536)
3Team Bianchi38:38:15+0:51(374)
4iBanesto.com38:38:59+1:35(684)
5Quick Step38:39:09+1:45(340)
6AG2R38:39:21+1:57(419)
7Crédit Agricole38:39:26+2:02(412)
8Telekom38:39:28+2:04(542)
9Team CSC38:39:31+2:07(849)
10Gerolsteiner38:39:34+2:10(738)
11Vini Caldirola-Sodi38:39:40+2:16(561)
12Cofidis38:39:52+2:28(1114)
13Fassa Bortolo38:40:09+2:45(828)
14Rabobank38:40:26+3:02(612)
15Alessio38:40:34+3:10(1162)
16Brioches La Boulangère38:40:56+3:32(862)
17Euskaltel38:41:04+3:40(836)
18FDJeux.com38:41:10+3:46(781)
19Saeco38:41:17+3:53(992)
20Kelme-Costa Blanca38:41:38+4:14(1236)
21Jean Delatour38:41:47+4:23(1035)
22Lotto-Domo38:43:14+5:50(1172)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
M. Beltrán127
M. Serrano109
F. García98
J. Azevedo96
F. Landis93
P. Padrnos88
R. Heras86
M. Pradera83
D. Plaza82
J. Rubiera72
R. Aldag67
M. Kessler64
M. Aerts64
F. Mancebo59
L. Paolini59
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
R. McEwen139
T. Schmidt132
B. Cooke111
R. Verbrugghe110
B. McGee110
J. Nazon110
H. Zubeldia104
A. Tauler103
C. Mengin97
J. Manzano94
J. Pascual86
I. Mayo83
G. Simoni82
Ó. Freire79
Á. González de Galdeano78