Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Algemeen klassement

Na etappe 21 in 1997.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 150 km. Type: vlak. Datum: 27 Jul 1997

Snelheid: 38,235 km/h (in database), 38,363 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 N. Minali3:54:36Batik-Del Monte
2 E. Zabel3:54:36Telekom
3 H. Vogels jr3:54:36Gan
4 J. Blijlevens3:54:36TVM
5 G. Hincapie3:54:36US Postal Service
6 R. McEwen3:54:36Rabobank
7 L. Aus3:54:36Casino
8 N. Loda3:54:36MG-Technogym
9 P. Gaumont3:54:36Cofidis
10 R. Sørensen3:54:36Rabobank
11 M. Traversoni3:54:36Mercatone Uno
12 F. Moncassin3:54:36Gan
13 A. Baffi3:54:36US Postal Service
14 O. Rodriguis3:54:36Banesto
15 M. Sciandri3:54:36Française des Jeux
16 L. Jalabert3:54:36ONCE
17 M. Tosatto3:54:36MG-Technogym
18 G. Fagnini3:54:36Saeco
19 T. Gouvenou3:54:36Big Mat-Auber
20 F. Simon3:54:36Gan
21 C. Agnolutto3:54:36Casino
22 M. den Bakker3:54:36TVM
23 B. Julich3:54:36Cofidis
24 M. Artunghi3:54:36Mercatone Uno
25 Z. Jaskula3:54:36Mapei
26 O. Camenzind3:54:36Mapei
27 T. Hamilton3:54:36US Postal Service
28 A. Tafi3:54:36Mapei
29 Á. Casero3:54:36Banesto
30 C. Vasseur3:54:36Gan
31 L. Brochard3:54:36Festina
32 R. Virenque3:54:36Festina
33 C. Mengin3:54:36Française des Jeux
34 A. Olano3:54:36Banesto
35 M. Boogerd3:54:36Rabobank
36 C. Rinero3:54:36Cofidis
37 F. Andreu3:54:36Cofidis
38 M. Beltrán3:54:36Banesto
39 J. Ullrich3:54:36Telekom
40 S. Utchakov3:54:36Polti
41 B. Zberg3:54:36Mercatone Uno
42 M. Siboni3:54:36Mercatone Uno
43 E. Breukink3:54:36Rabobank
44 F. Vandenbroucke3:54:36Mapei
45 M. Pantani3:54:36Mercatone Uno
46 M. Jemison3:54:36US Postal Service
47 P. Chanteur3:54:36Casino
48 E. Dekker3:54:36Rabobank
49 S. Heulot3:54:36Française des Jeux
50 D. Nardello3:54:36Mapei
51 I. Chaurreau3:54:36Polti
52 N. Jalabert3:54:36Cofidis
53 R. Brasi3:54:36Polti
54 K. Livingston3:54:36Cofidis
55 F. Casagrande3:54:36Saeco
56 F. Gougot3:54:36Casino
57 J. Odriozola3:54:36Batik-Del Monte
58 M. Zen3:54:36Roslotto-ZG Mobili
59 D. Sgnaolin3:54:36Roslotto-ZG Mobili
60 B. Cenghialta3:54:36Batik-Del Monte
61 D. Rebellin3:54:36Française des Jeux
62 P. Van Petegem3:54:36TVM
63 R. Aldag3:54:36Telekom
64 G. Valoti3:54:36Polti
65 F. Benitez3:54:36Kelme
66 C. Moreau3:54:36Festina
67 M. Lelli3:54:36Saeco
68 F. Escartin3:54:36Kelme
69 L. Roux3:54:36TVM
70 T. Hoffman3:54:36TVM
71 B. Riis3:54:36Telekom
72 J. Pascual3:54:36Kelme
73 W. Peeters3:54:36Mapei
74 P. Farazijn3:54:36Lotto
75 M. Arroyo3:54:36Big Mat-Auber
76 A. Prétot3:54:36Gan
77 P. Luttenberger3:54:36Rabobank
78 L. Dufaux3:54:36Festina
79 P. Hervé3:54:36Festina
80 F. Guesdon3:54:36Française des Jeux
81 A. Peron3:54:36Française des Jeux
82 C. Finco3:54:36MG-Technogym
83 J. Jimenez3:54:36Banesto
84 L. Desbiens3:54:36Cofidis
85 G. Bortolami3:54:36Festina
86 G. Tartaggia3:54:36Batik-Del Monte
87 T. Bourguignon3:54:36Big Mat-Auber
88 R. Conti3:54:36Mercatone Uno
89 L. Madouas3:54:36Lotto
90 E. Poli3:54:36Gan
91 O. Pelliccioli3:54:36Mercatone Uno
92 P. Meinert3:54:36US Postal Service
93 F. Vanzella3:54:36Française des Jeux
94 G. Guerini3:54:36Polti
95 C. Henn3:54:36Telekom
96 J. Robin3:54:36US Postal Service
97 L. Genty3:54:36Big Mat-Auber
98 G. Furlan3:54:36Saeco
99 G. Totschnig3:54:36Telekom
100 G. de Vries3:54:36Polti
101 J. De Los Angeles3:54:36Kelme
102 J. Arrieta3:54:36Banesto
103 P. Buschor3:54:36Saeco
104 D. Rous3:54:36Festina
105 J. Sierra3:54:36ONCE
106 N. Stephens3:54:36Festina
107 G. Simoni3:54:36MG-Technogym
108 B. Voskamp3:54:36TVM
109 D. Baranowski3:54:36US Postal Service
110 S. O'Grady3:54:36Gan
111 M. Podenzana3:54:36Mercatone Uno
112 A. Kasputis3:54:36Casino
113 P. Deramé3:54:36US Postal Service
114 S. Blanco3:54:36Banesto
115 J. Laukka3:54:36Festina
116 F. Mauleón3:54:36ONCE
117 J. Skibby3:54:36TVM
118 P. Van Hyfte3:54:36Lotto
119 V. Ekimov3:54:36US Postal Service
120 M. Alonso3:54:36Banesto
121 J. Heppner3:54:36Telekom
122 J. Vidal3:54:36Kelme
123 P. Jonker3:54:36Rabobank
124 F. Cabello3:54:36Kelme
125 L. Scinto3:54:36MG-Technogym
126 A. Elli3:54:36Casino
127 M. Saligari3:54:36Casino
128 U. Bölts3:54:36Telekom
129 I. Cuesta3:54:36ONCE
130 A. Garmendia3:54:36ONCE
131 D. Rault3:54:36La Mutuelle
132 M. García3:54:36ONCE
133 H. Buenahora3:54:36Kelme
134 S. Knaven3:54:36TVM
135 S. Cueff3:54:36La Mutuelle
136 T. Schmidt3:54:36Roslotto-ZG Mobili
137 M. Crepaldi3:55:18+0:42Polti
138 G. Lombardi3:55:21+0:45Telekom
139 G. Pierobon3:57:43+3:07Batik-Del Monte
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1J. Ullrich100:30:35Telekom
2R. Virenque100:39:44+9:09Festina
3M. Pantani100:44:38+14:03Mercatone Uno
4A. Olano100:46:30+15:55Banesto
5F. Escartin100:51:07+20:32Kelme
6F. Casagrande100:53:22+22:47Saeco
7B. Riis100:57:09+26:34Telekom
8J. Jimenez101:01:52+31:17Banesto
9L. Dufaux101:02:30+31:55Festina
10R. Conti101:03:01+32:26Mercatone Uno
11B. Zberg101:06:16+35:41Mercatone Uno
12O. Camenzind101:06:27+35:52Mapei
13P. Luttenberger101:16:14+45:39Rabobank
14M. Beltrán101:20:09+49:34Banesto
15J. Robin101:29:10+58:35US Postal Service
16M. Boogerd101:31:08+1:00:33Rabobank
17B. Julich101:31:45+1:01:10Cofidis
18D. Nardello101:32:05+1:01:30Mapei
19C. Moreau101:33:23+1:02:48Festina
20S. Heulot101:36:48+1:06:13Française des Jeux
21U. Bölts101:39:37+1:09:02Telekom
22H. Buenahora101:44:23+1:13:48Kelme
23L. Roux101:48:19+1:17:44TVM
24M. Podenzana101:51:31+1:20:56Mercatone Uno
25L. Madouas101:55:33+1:24:58Lotto
26P. Chanteur101:56:23+1:25:48Casino
27S. Blanco101:59:53+1:29:18Banesto
28T. Bourguignon102:00:10+1:29:35Big Mat-Auber
29Á. Casero102:05:46+1:35:11Banesto
30A. Elli102:07:58+1:37:23Casino
31L. Brochard102:09:50+1:39:15Festina
32F. Simon102:11:15+1:40:40Gan
33O. Rodriguis102:13:08+1:42:33Banesto
34G. Totschnig102:13:24+1:42:49Telekom
35J. Laukka102:13:40+1:43:05Festina
36P. Hervé102:14:39+1:44:04Festina
37J. Pascual102:16:27+1:45:52Kelme
38K. Livingston102:16:58+1:46:23Cofidis
39P. Farazijn102:18:29+1:47:54Lotto
40C. Vasseur102:24:37+1:54:02Gan
41M. Siboni102:26:40+1:56:05Mercatone Uno
42F. Gougot102:26:50+1:56:15Casino
43L. Jalabert102:29:07+1:58:32ONCE
44V. Ekimov102:31:58+2:01:23US Postal Service
45D. Rous102:32:21+2:01:46Festina
46G. Bortolami102:34:10+2:03:35Festina
47M. Lelli102:36:01+2:05:26Saeco
48C. Mengin102:37:32+2:06:57Française des Jeux
49P. Meinert102:38:13+2:07:38US Postal Service
50F. Vandenbroucke102:40:09+2:09:34Mapei
51R. Aldag102:41:11+2:10:36Telekom
52E. Breukink102:44:19+2:13:44Rabobank
53G. Guerini102:44:56+2:14:21Polti
54N. Stephens102:54:15+2:23:40Festina
55J. De Los Angeles102:54:47+2:24:12Kelme
56A. Peron102:55:23+2:24:48Française des Jeux
57A. Tafi102:56:28+2:25:53Mapei
58D. Rebellin103:00:29+2:29:54Française des Jeux
59Z. Jaskula103:00:50+2:30:15Mapei
60J. Heppner103:01:47+2:31:12Telekom
61M. Alonso103:03:00+2:32:25Banesto
62P. Jonker103:04:13+2:33:38Rabobank
63A. Garmendia103:06:05+2:35:30ONCE
64M. den Bakker103:09:05+2:38:30TVM
65J. Odriozola103:10:43+2:40:08Batik-Del Monte
66E. Zabel103:11:51+2:41:16Telekom
67M. Sciandri103:12:59+2:42:24Française des Jeux
68R. Sørensen103:14:22+2:43:47Rabobank
69T. Hamilton103:18:26+2:47:51US Postal Service
70I. Cuesta103:20:37+2:50:02ONCE
71F. Benitez103:24:12+2:53:37Kelme
72D. Sgnaolin103:24:35+2:54:00Roslotto-ZG Mobili
73M. Zen103:25:04+2:54:29Roslotto-ZG Mobili
74G. Furlan103:26:56+2:56:21Saeco
75J. Arrieta103:27:39+2:57:04Banesto
76M. Arroyo103:34:40+3:04:05Big Mat-Auber
77J. Vidal103:35:02+3:04:27Kelme
78J. Sierra103:35:33+3:04:58ONCE
79F. Andreu103:35:35+3:05:00Cofidis
80O. Pelliccioli103:37:44+3:07:09Mercatone Uno
81E. Dekker103:37:52+3:07:17Rabobank
82J. Skibby103:38:25+3:07:50TVM
83D. Rault103:40:33+3:09:58La Mutuelle
84C. Henn103:40:36+3:10:01Telekom
85F. Mauleón103:41:35+3:11:00ONCE
86G. Valoti103:42:32+3:11:57Polti
87D. Baranowski103:43:20+3:12:45US Postal Service
88T. Gouvenou103:43:27+3:12:52Big Mat-Auber
89W. Peeters103:44:08+3:13:33Mapei
90P. Van Hyfte103:48:46+3:18:11Lotto
91M. Artunghi103:49:04+3:18:29Mercatone Uno
92I. Chaurreau103:51:03+3:20:28Polti
93A. Kasputis103:52:36+3:22:01Casino
94C. Agnolutto103:53:32+3:22:57Casino
95M. Saligari103:54:11+3:23:36Casino
96M. Jemison103:55:56+3:25:21US Postal Service
97G. Tartaggia103:56:29+3:25:54Batik-Del Monte
98B. Voskamp103:57:02+3:26:27TVM
99H. Vogels jr103:57:21+3:26:46Gan
100M. Traversoni103:58:05+3:27:30Mercatone Uno
101L. Genty103:58:31+3:27:56Big Mat-Auber
102P. Van Petegem103:59:55+3:29:20TVM
103G. Fagnini104:00:09+3:29:34Saeco
104G. Hincapie104:01:43+3:31:08US Postal Service
105A. Prétot104:02:42+3:32:07Gan
106F. Vanzella104:03:27+3:32:52Française des Jeux
107S. Knaven104:05:27+3:34:52TVM
108F. Cabello104:06:17+3:35:42Kelme
109S. O'Grady104:06:31+3:35:56Gan
110N. Loda104:09:45+3:39:10MG-Technogym
111F. Guesdon104:11:39+3:41:04Française des Jeux
112B. Cenghialta104:11:41+3:41:06Batik-Del Monte
113S. Utchakov104:13:23+3:42:48Polti
114F. Moncassin104:15:38+3:45:03Gan
115C. Rinero104:15:49+3:45:14Cofidis
116G. Simoni104:16:08+3:45:33MG-Technogym
117R. McEwen104:16:22+3:45:47Rabobank
118G. Lombardi104:16:34+3:45:59Telekom
119A. Baffi104:17:30+3:46:55US Postal Service
120L. Scinto104:18:39+3:48:04MG-Technogym
121M. García104:20:08+3:49:33ONCE
122N. Minali104:22:01+3:51:26Batik-Del Monte
123M. Crepaldi104:22:24+3:51:49Polti
124L. Aus104:23:06+3:52:31Casino
125G. de Vries104:24:40+3:54:05Polti
126J. Blijlevens104:24:45+3:54:10TVM
127L. Desbiens104:25:07+3:54:32Cofidis
128T. Hoffman104:25:24+3:54:49TVM
129C. Finco104:28:02+3:57:27MG-Technogym
130R. Brasi104:32:46+4:02:11Polti
131P. Deramé104:35:32+4:04:57US Postal Service
132M. Tosatto104:36:40+4:06:05MG-Technogym
133G. Pierobon104:37:28+4:06:53Batik-Del Monte
134E. Poli104:41:57+4:11:22Gan
135N. Jalabert104:42:06+4:11:31Cofidis
136T. Schmidt104:46:23+4:15:48Roslotto-ZG Mobili
137P. Buschor104:48:10+4:17:35Saeco
138S. Cueff104:48:53+4:18:18La Mutuelle
139P. Gaumont104:56:44+4:26:09Cofidis
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Gan11:43:48(35)
2US Postal Service11:43:48+0:00(45)
3Rabobank11:43:48+0:00(51)
4Cofidis11:43:48+0:00(68)
5Casino11:43:48+0:00(75)
6Mercatone Uno11:43:48+0:00(76)
7Banesto11:43:48+0:00(77)
8Mapei11:43:48+0:00(79)
9TVM11:43:48+0:00(88)
10Française des Jeux11:43:48+0:00(97)
11Telekom11:43:48+0:00(104)
12MG-Technogym11:43:48+0:00(107)
13Batik-Del Monte11:43:48+0:00(118)
14Festina11:43:48+0:00(129)
15Saeco11:43:48+0:00(140)
16Polti11:43:48+0:00(144)
17Big Mat-Auber11:43:48+0:00(181)
18Kelme11:43:48+0:00(205)
19ONCE11:43:48+0:00(237)
20Roslotto-ZG Mobili11:43:48+0:00(253)
21Lotto11:43:48+0:00(281)
La Mutuelle
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Telekom301:51:30(1304)
2Mercatone Uno302:23:34+32:04(2123)
3Festina302:39:22+47:52(1690)
4Banesto302:56:45+1:05:15(2041)
5Kelme304:11:52+2:20:22(3007)
6Mapei304:20:04+2:28:34(1826)
7Rabobank304:32:20+2:40:50(1838)
8Casino305:57:43+4:06:13(2380)
9Française des Jeux306:07:29+4:15:59(2692)
10US Postal Service306:17:49+4:26:19(1910)
11Lotto306:24:02+4:32:32(3041)
12Saeco306:39:02+4:47:32(3540)
13Big Mat-Auber306:43:02+4:51:32(3511)
14Cofidis306:47:38+4:56:08(2780)
15TVM306:56:59+5:05:29(2978)
16ONCE307:14:18+5:22:48(3770)
17Gan307:53:58+6:02:28(2292)
18Roslotto-ZG Mobili308:38:51+6:47:21(3405)
19Polti309:25:28+7:33:58(4377)
20Batik-Del Monte310:32:05+8:40:35(4052)
21MG-Technogym311:39:58+9:48:28(4931)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
G. Simoni1
R. McEwen1
N. Minali1
P. Deramé1
M. Tosatto1
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
G. Pierobon2
G. Lombardi2
M. Crepaldi1